GSMobile | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSMobile

Baya bi kurcaladım ama umarım doğru yere açmışımdır :D Her neyse arkadaşlar,abiler ben GSM'ye geçmeyi düşünüyorumda takımada destek olsun Aranızda kullananınız var mı veya özel avantajları var mı ? Nasıldır mesela bi yerde duymuştum doğru mu bilmiyorum Galatasaray her gol attığında 100 MB internet geliyormuş sanırım. Var mıdır böle bişey tavsiye eder misiniz bi yardımcı olsanız ?

Cevap: GSMobile

son yıllarda nasıl bilmiyorum da ben bundan 3 sene evvel falan kullanmıştım,adam gibi kampanyası falan yoktu bi halta yaramıyodu benim açımdan.dediğim gibi şimdi nası bilmiyorum da sadece başında gs yazıyo diye gsmobile kullanmaya da gerek yok,hangisinde en iyi kampanya varsa onu kullan kardo :yenieek:

son yıllarda nasıl bilmiyorum da ben bundan 3 sene evvel falan kullanmıştım,adam gibi kampanyası falan yoktu bi halta yaramıyodu benim açımdan.dediğim gibi şimdi nası bilmiyorum da sadece başında gs yazıyo diye gsmobile kullanmaya da gerek yok,hangisinde en iyi kampanya varsa onu kullan kardo :yenieek:

Tamam bide bugünün bilgilerini toplayıp değerlendireceğim :D Çok teşekkürler :yenieek:

Ben kendi tarifemi yazayım GSMobile şampiyon tarifedeyim başka hattan geçiş yaparsan 2000 dakika taraftar hatları arası bedava veriyor ayrıca 20 lira yükleyip yıkılan paketi aldığında her yöne 500 dakika ve 1000 sms veriyor yani bunların hepsi 20liraya oluyor.Eğer sevgilin de varsa tadından yenmez bir tarifedir.

Ben kendi tarifemi yazayım GSMobile şampiyon tarifedeyim başka hattan geçiş yaparsan 2000 dakika taraftar hatları arası bedava veriyor ayrıca 20 lira yükleyip yıkılan paketi aldığında her yöne 500 dakika ve 1000 sms veriyor yani bunların hepsi 20liraya oluyor.Eğer sevgilin de varsa tadından yenmez bir tarifedir.

Sevdim bu tarifeyi. Teşekkürler :yenieek:

Buğra 'nın yazdığı tarifeden sonra Murat Durgun utanmıştır umarım GSMobile 1 numara :yenieek:

o değilde çekmiyor yahu fitil ediyor adamı vodofonela turkcellin fulllediği yerde avea çekmiyor :eek:

Üst Alt