GSRAY - Bist Galatasaray Hissesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSRAY - Bist Galatasaray Hissesi

345604.jpg

BORSA İSTANBUL

GALATASARAY SPORTİF SINAÎ ve TİCARÎ YATIRIMLAR AŞ. HİSSESİ

Bu konu başlığında BİST çatısı altında işlem gören GALATASARAY Sportif Sınai ve Tic.Yat. A.Ş.;
Hisse sıra ismiyle GSRAY ın, Temel ve Teknik, yani Mali yapısı ve hisse hareket indeksi ( Grafik ) nin
geçmişi, bugünü, ve muhtemel gelecek beklentileri hakkında

'' MÜMKÜN OLDUĞUNCA AYAKLARI YERE BASAN ''

bilgiler paylaşabiliriz....

Öyle mi dersiniz.
Mesajı yazdığınız tarihle bayram tatilindeki fiatı bi karşılaştırın istersiniz..
Kaç kere yatırım yaptın hayatında ya da ne kadarlık? İstersen sana Gsray hissesinin yıllık değişimini yollayayım bu hisse tek açıklama ile 10 dakikada 4 lira düştü 37 liralardan 23 liralara geriledi 45 lere çıktı 27lere döndü. Şu an yükselme sebebi şampiyonluk fiyatlanıyor 3 maç kaybet bak bakayım kaç liraya düşüyor.

Yatırım yapılmaz, dalgalanmalar iyi yakalanırsa para kazanılır spor hisselerinden.

Kaç kere yatırım yaptın hayatında ya da ne kadarlık? İstersen sana Gsray hissesinin yıllık değişimini yollayayım bu hisse tek açıklama ile 10 dakikada 4 lira düştü 37 liralardan 23 liralara geriledi 45 lere çıktı 27lere döndü. Şu an yükselme sebebi şampiyonluk fiyatlanıyor 3 maç kaybet bak bakayım kaç liraya düşüyor.

Yatırım yapılmaz, dalgalanmalar iyi yakalanırsa para kazanılır spor hisselerinden.

37 fiatlarda en düşük gün içi marj 30 civarına denk gelir. 23 imkansız... Bu bir..

Hissenin sportif başarıyla ilgisi çok azdır..
Yakın geçmişte gerçekleşen Bedelli sermaye artrımını fiyatlıyor ve devam edebilir..

Detaylı incelemenin faydası olabilir..

Keramettin sayin abim , bir kac ay evvel benzer yorumlarda bulunmustun hatirlarmisin ?

baska bir baslikta , bulabilirim .

o gun o olmaz bu olmaz dedigin hisse bolunme sonrasi primi ile birlikte o sozleri soyledigin gunden bu yana 70% yakin kazandirdi

borsa ve yatirim bilgini yargilayacak kadar seni tanimiyorum ahkam kesmem o yuzden ama gsray hissesindeki zaman zaman verdigin tahminlerin daha hic tuttugunu gormedim acikcasi

Spor hisselerini incelerken paranin neden spor hisselerine kaydigini analiz ederek ise baslayabilirsiniz

yani yatirimcilar neden spor hissesinin rezonansindan istifade edecekleri doneme girerler ?

borsaya ciddi bir para girisi oldu ama sunu yukselen de cok hisse var . Bu hisselerden para cikisi oldugunda donemsel olarak borsadaki kaymagi yeterince yiyemedigini dusunenler onemsiz haberleri firsat bilip spor hisselerini yukseltiyorlar

herkes aziz yildirimin beraat kararinin fb acisindan hic bir onemi kalmadigini biliyor ama bakin ne olacak o beraat karari aciklaninca yargitaydan

diger yandan kredi garanti fonu bankalarin batik kredi rasyolarini cok dusurdu , bu yuzden banka hisselerine cok para akisi oldu , cogunun bollinger i inanilmaz SIKISMIS durumda .

Bazi ticari sirketler , koza altin ve turk hava yollari gibi , birlesme aciklayan kipa gibi , yine suni yukselen ya da haddinden fazla yukselen kagitlar olarak gorulebilir

ornegin koza madencilik 0,69 dan 7 lere yani 1000% civari cikti , evet orgut suclamasi sebebiyle gereginden cok dusmustu ama cikisi asiri sert oldu

spor hisselerinde biz orta vadeli bakisi oneriyoruz , cunku uzun vadede borsadaki diger firsatlari kacirtir , kisa vadede ise panik yaptirir

bir orta vadeli yatirimci icin spor hisseleri gayet yatirim yapilabilir niteliktedir diyebiliriz

37 fiatlarda en düşük gün içi marj 30 civarına denk gelir. 23 imkansız... Bu bir..

Hissenin sportif başarıyla ilgisi çok azdır..
Yakın geçmişte gerçekleşen Bedelli sermaye artrımını fiyatlıyor ve devam edebilir..

Detaylı incelemenin faydası olabilir..
37den 23e geriledi aç bak boş atmıyoruz düzenli takip ediyorum.

Hissenin sportif başarıyla ilgisi yoktur diyorsan bu işten anlamıyorsun zaten ŞLye kalalım şampiyon olup gün içi volatile çok yüksek olur yine sonrasında düşer o ayrı.

Beşiktaş hissesini aç incele bunun için stat artı CL ne seviyelere getirdi sonra nerelere götürdü.

Ben güvenip de dip görmedikçe para yatırmam spor hisselerine Fener için de aynı şeyler söyleniyordu hala aynı yerde dönüyor mesela.

Keramettin sayin abim , bir kac ay evvel benzer yorumlarda bulunmustun hatirlarmisin ?

baska bir baslikta , bulabilirim .

o gun o olmaz bu olmaz dedigin hisse bolunme sonrasi primi ile birlikte o sozleri soyledigin gunden bu yana 70% yakin kazandirdi

borsa ve yatirim bilgini yargilayacak kadar seni tanimiyorum ahkam kesmem o yuzden ama gsray hissesindeki zaman zaman verdigin tahminlerin daha hic tuttugunu gormedim acikcasi
Doğru tutturamam da zaten ama güvenemiyorum hisseye yarın bir şey olur anında çakılır tek üzüldüğüm 23lerden girmemek oldu. O gün dışında tahmin yapmadım ama 35leri görüp 28lere geriledi orada da sonrasında dediğim bir süre sonra tuttu o gün tutmadı sadece.

37den 23e geriledi aç bak boş atmıyoruz düzenli takip ediyorum.

Hissenin sportif başarıyla ilgisi yoktur diyorsan bu işten anlamıyorsun zaten ŞLye kalalım şampiyon olup gün içi volatile çok yüksek olur yine sonrasında düşer o ayrı.

Beşiktaş hissesini aç incele bunun için stat artı CL ne seviyelere getirdi sonra nerelere götürdü.

Ben güvenip de dip görmedikçe para yatırmam spor hisselerine Fener için de aynı şeyler söyleniyordu hala aynı yerde dönüyor mesela.

Doğru tutturamam da zaten ama güvenemiyorum hisseye yarın bir şey olur anında çakılır tek üzüldüğüm 23lerden girmemek oldu. O gün dışında tahmin yapmadım ama 35leri görüp 28lere geriledi orada da sonrasında dediğim bir süre sonra tuttu o gün tutmadı sadece.

Bolunmeden sonraki son gunlerdeki kazanci da eklemeliein ama

6,6 dan 8,1 e geldi . Yani gsaray acikcasi ciddi kazandirdi

yarin duser bilemem ama kazandirmaz demek dogru olmuyor

orgut sirketi koza kazandirmaz diyorlardi hisse 10 a katlandi 6 ayda

Bolunmeden sonraki son gunlerdeki kazanci da eklemeliein ama

6,6 dan 8,1 e geldi . Yani gsaray acikcasi ciddi kazandirdi

yarin duser bilemem ama kazandirmaz demek dogru olmuyor

orgut sirketi koza kazandirmaz diyorlardi hisse 10 a katlandi 6 ayda

Kazandırmaz demedim ama çekiniyorum açıkçası biraz da sıkıntım o dediğim gibi. Riskine giremiyorum.

Kozaa Kozal İpeke şov yaptı zaten iyi yakalamışsın onları. Banvit de iyi fırladı 4 kat fazlaya çıktı karı. 2den 20 küsürlere gitti 10 ayda ne kar edilirdi.

Aralık sonu 37 oldu sonrasında 23lere geriledi sonra 35lere çıktı 28lere indi bölündü. 35e çıkma tarihi ihale zamanı. Bölünme sonrası da yüzde 20 civarı bıraktı.
Teknikden baktım. O tarihlerde en sert düşüş 27.12.16 da olmuş.

Marj, standartlar içinde görünüyor.

Yani 37 den 23 lere gelmesi zaten teknik olarak imkansız. ( ÖZEL DURUM NEDENİYLE SPK MARJ SINIRINI GEÇİCİ KALDIRMAZSA )

BİR HATADA GEREKSİZ YERE ISRARCI OLUP HAKKINIZDA YANLIŞ FİKİRLER OLUŞMAMASI İÇİN CİDİDİ BİR DETAYLI ARAŞTIRMA TAVSİYE EDERİM..

Bir de her yonuyle artarim diye bagiran hisseler var benim gozlemlerimde

mesela aselsanin , pegasus un , tekfenin , gsdho in artmama sansi cok dusuk , buna usas i da ekleyebiliriz

daha cok vardir da hepsini incelemek mumkun degil

spor hisseleri ya da gsray ozelinde konusmuyorsak buna da deginelim

Teknikden baktım. O tarihlerde en sert düşüş 27.12.16 da olmuş.

Marj, standartlar içinde görünüyor.

Yani 37 den 23 lere gelmesi zaten teknik olarak imkansız. ( ÖZEL DURUM NEDENİYLE SPK MARJ SINIRINI GEÇİCİ KALDIRMAZSA )

BİR HATADA GEREKSİZ YERE ISRARCI OLUP HAKKINIZDA YANLIŞ FİKİRLER OLUŞMAMASI İÇİN CİDİDİ BİR DETAYLI ARAŞTIRMA TAVSİYE EDERİM..
Yoo hala ısrarcıyım bildiğim şey çünkü 23.22 gördü seans kapanışında bunu uyduracak da değilim neyine itiraz ediyırsun onu da anlamadım sonrasında yükselip sonraki günde de tavan yaptı 29lara gitti sonra biraz daha yükseldi ihale günü 35 görüp sonra 28lere geriledi.

bir de her yonuyle artarim diye bagiran hisseler var benim gozlemlerimde

mesela aselsanin , pegasus un , tekfenin , gsdho in artmama sansi cok dusuk , buna usas i da ekleyebiliriz

daha cok vardir da hepsini incelemek mumkun degil

spor hisseleri ya da gsray ozelinde konusmuyorsak buna da deginelim

uyari:.

isim vererek hisse tavsiyesinde bulunmak; olumsuz sonuçlara neden olabilir..

Üst Alt