GSStore Ürünleri - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Eskiden Avrupa icin özel site vardi hatta Almanya da store falan vardi hepsini kapattilar.

Bildigim kadariyla normal Gsstore üzerinden yurt disina da siparis verilebiliyor, tabi kargo ücretini yurt disi kdv olayini falan bilmiyorum. Ama yurt disina satis var diye biliyorum ben.

Edit: Site de bu yaziyor mesela:

Yurtdışı siparişlerinizde gönderimin yapılacağı ülkenin gümrük kanun ve yönetmeliklerine tabii olacaksınız. Bu nedenle Yurtdışı alışverişlerimizde bazı kısıtlamalara ve ekstra ödemelere maruz kalabilirsiniz. Lütfen siparişin gönderileceği ülkenin gümrük kanun ve yönetmelikleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olduğunuza emin olun. Aksi taktirde kulübümüz bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Nike sitesinde 90 euro gs store de 40 falan

Ekimde orada olacagim ama reklamsiz forma bulamam sanirim simdiden alip abime falan gonderteyim en iyisi

aklıma takılan bir konu var.. Eskiden ŞL sezonlarında ŞL özel ürünleri çıkardı, 2 senedir ben hiç göremiyorum.

Gruplar belli oldu mesela. Ne bileyim hatıra atkısı,tişörtü yapılabilir.. ŞL topları, şapkası vs. olabilir. Eskiden oluyordu ama artık yok.

Gelişmek yerine iyice vasatlaşıyoruz. Tek derdimiz transfer. Dünya kulübü olmak sadece transferden geçmiyor.

Çok kötü yönetiliyor.
Ne yeterli stok var ne de yeni transferlerle ilgili ürün var. Şu gecenin gazıyla belki fazladan binlerce ürün satacaksın ama ben hala ana sayfada forma yapma bölümünde futbolcu seçerken Diagne, Mitroglou gibi isimleri görüyorum. Bir heves bir şeyler almaya giriyorum, hevesim kursağımda kalıyor. Store'un üzerinde daha çok durulmalı bence.

1567466629569.png

Dün transferler resmi olarak açıklanmadan sızdırılan imza fotoğrafları gerçekten skandaldı.

Kulübün iletişim birimi ya kötü yönetiliyor ya da bu birimin başındakiler 'taraftar hesabı' diye bağlantılı oldukları hesapları 'parlatıyorlar' el altından...

Dün olayın sevinciyle elbette çok konuşulmadı.

Sabah uyandık bu sefer de ayrı bir rezalet; pazarlama.

Bütün dünya Falcao transferini konuşurken GS Store'un internet sitesinde, geçtim özel ürünü, parçalıyı giydirip çekime soktukları adamın fotoğrafını bile koymamışlar. GSStore

Hakkaten çok yazık.

Beyler Sarı Kırmızı Parçalı Formamızı Gsstore.org dan almak istiyorum yalnız Beden ölçülerini nasıl alacağız Medium Uyuyor Gibi Bana Ama Large mı söylesem ikilemde kaldım.

Üst Alt