GSStore Ürünleri - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2 beyaz tişort aldım yazın giyerim.
Herkez Tişort giyer nasıl olsa herkez ihtiyacı kadar düz renk tişort alsın. tanesi 20tl ye geliyor...

Derbi galibiyeti aldık diye birkaç parça alacaktım. Sitelerine girdim bu kadar estetikten, zevkten, tasarımdan yoksun bir store olamaz ya. Ürün yelpazesi aşırı dar. Herkesin tarzına göre bir anlayışları yok. Birisi klasik sever, birisi abartı sever, birisi casual sever, birisi daha sportif sever. Sonuçta milyonlarca kişi tek tip insandan oluşmuyor. Ama gel de anlat bunlara. Daha çok çeşit ürün sunulmalı. Daha yaratıcı ürünler şart. fenerium, kartal yuvasına bakın yemin ediyorum onlar bizden daha başarılı ürün çıkartmada. Liverpool, Barcelona gibi kulüplere zaten girmiyorum onlar ayrı bir seviyede.

Türkiye'nin en büyük takımına şu store departmanı yakışmıyor. Özellikle şampiyon olduğumuz zamanlarda aşırı kötüler. Şampiyon oluyoruz adam gibi ürün çıkartmıyorlar, sipariş ediyoruz 2 haftada anca geliyor. Nike'ye Adidas'a para vereceğime kulübüme gitsin diyorum ama çöpe de vermek istemiyorum. Bizim kulüp resmen çöp ürün çıkartıyor. Ürünlerinin malzeme kalitesi aşırı kötü ayrıca.

Şu store işine bir çeki düzen versinler de buradan alalım, kulübe kazandıralım. Bu işi gönüllü yapan renktaşlarımız var Twitter'da öyle güzel tasarımlar yapıyorlar ki. Yazık yani hiçbir şey yapmadan kulüpten binlerce lira kazananlar var.

Pes ettim, alışveriş yapamıyorum siteden. Mağazalarda da bu kampanya uygulanıyor mu? Ona göre alışveriş yapmaya mağazaya gideceğim yarın.

Şunlar için aramadigim yazmadigim yer kalmadı keşke çıkarsalardı çok beğenmiştimEkli dosyayı görüntüle 82260

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Nike kendi sitesinde .de olan da falan satıyordu bir ara doğru hatırlıyorsam. Bu arada GSSTORE'da antrenman ürünlerinin stoklarını güncelledi.

Sitemimiz işe yaramış. GSC kulübümüze katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Sitemimiz işe yaramış. GSC kulübümüze katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Don parçasından yapılmış kuş logolu maskeni takmaya devam edersin sen

Üst Alt