GSStore Ürünleri - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
500 liraya eşofman..

Yazık bu ülkeye..

Ya ülke bitik, ya biz..Ya da komple herşey..

Ayıp size be..

Sadece belli bir kesime hitap eden taraftar ürünü olmaz..

Formalar 100 tl

Şortlar 50 tl

Kapşonlular 120 tl olmalı..

Bunun haricinde tüm rakkamlar faiştir benim için..

Kaç kere söyledim içerdekilere, gördüğüm yönetici abilere..Demekki onların da gücü yetmiyor..Yoksa bu fiyat politikasının yanlış olduğunu anlamamak için zırto olmak lazım..

Saygılar sunarım..
Maalesef suç kulüpte değil, bu ülkenin ekonomisini idare edende. Nike ürünleri dışarıdan geldiği için kura göre belirlenmekte. Demek ki Türk lirasının değer kaybı bizi etkiliyormuş. Keşke 'dolarla mı maaş alıyorsunuz' savunmasını yapanlar da bunu görebilecek kabiliyette olabilse.

Redmi Note 5 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maalesef suç kulüpte değil, bu ülkenin ekonomisini idare edende. Nike ürünleri dışarıdan geldiği için kura göre belirlenmekte. Demek ki Türk lirasının değer kaybı bizi etkiliyormuş. Keşke 'dolarla mı maaş alıyorsunuz' savunmasını yapanlar da bunu görebilecek kabiliyette olabilse.

Redmi Note 5 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Halk/ozel sektorun verimliligi dusuk, tuketimi yuksek. Ekonomiyi idare edenler ne yapsin, elinde dugme olsa zaten 1 dolar=1 tl olur.

Aradan 50 cesit hukumet gecmesine ragmen ayni ekonomik sorunlarin aralaksiz surdugunu bile bile halen hukumet, halen idareci demek tam bir basiretsizlik.

Fransada kendi sektorunde dunyanin bir numarasi olan 15 tane firma var. Bu lokomotif firmalar parlamentoda kurulmuyor, yetenekli/yaratici/caliskan Fransiz halkindan cikiyor.

Halkin kalitesine, verimliligine gore degerlendirme yapmakta fayda var. Kronik sorunlar ile alakali varsa yapilacak bir elestiri, bu oncelikli olarak halk/ozel sektor ozelestirisi olmasi gerek. Gelip, gecici idareciler soyle kenarda dursun.

Ürün repertuarı o kadar dar ki... Birkaç gün sonra spora yazılmayı düşünüyorum. Spor için takımımın ürünlerinden alayım dedim. Alınabilecek hiçbir şey yok. Ne shaker var, ne spor havlusu var, ne sporda giyilebilecek tişört var. GS logolu veya renklerinden spor aletlerinden olsa mesela. Yazıklar olsun ya. Liverpool, Barcelona gibi takımları geçtim zaten de hani, bir fener veya beşiktaş kadar bile olamadınız mı? Bu kadar amatörce yönetilen bir departman için 1 kuruş bile vermem.

Ondan sonra para yok, storelere saldırın diye ağlarlar. Kardeşim adam gibi ürün ürettiniz de almadık mı? Biz Nike'dan almaya meraklısı mıyız? Biz istemez miyiz kendi takımımızın storesinden alalım? Ürünlerinizin yelpazesi ve repertuarı çok dar. Ayrıca kaliteleri de iyi değil. Bir tişört alıyoruz 1-2 yıkamada rengi gidiyor falan. Paramızı niye çöpe atalım ki?

bu sene formalari düzgün sekilde satisa sunmamalarini kiniyorum
cok büyük bir eksiklik bu
forma yerine antrenman ürünü almak zorunda kaldim bu sacmalik yüzünden
su sari formanin slimfit hali yani mac formasi satisa cikmis olsaydi hic düsünmeden alirdim hemen
ama hicbir yerde yok
rezalet ama kimse gündeme getirmiyor tvde

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Üst Alt