GSStore Ürünleri - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dju9FIFW4AAKg1F.jpg

The Guardian gazetesinin haftasonu ekinde alışveriş köşesinde tavsiye edilen en stil üçüncü tip formalar olarak Galatasaray'ın parlayan yıldırımı andıran beyaz forması, Liverpool'un retro tip forması ve Arsenal'in yeşil forması gösterilmiş.

1544435671468.png

Bugün beni Galatasaray Store'dan bir yetkili aradı. Çabamızın adı Galatasaray , ürün alalım , maça gidecek misiniz ?

-Hayır hanımefendi dedim.

Neden ? Diye sordu.. Yine ekledi başka Galatasaray yok beyefendi falan..

Galatasaray ayrı bir konu benim için özeldir , tartışmaya da kapalıdır. Amma şöyle bir durum var hanımefendiciğim...

Divan veya Genel kurulda ki 3-5 dinazor istedi diye taraftarın başarılı bulduğu yönetimi idari yönden ibra etmeyip , dursun gibi bir çapsızı ibra ediyorlarsa gitsin o dinazorlar çaba göstersin.

dedim..

iyi günler beyefendi dedi kapattı.

Şimdi soruyorum ulvi Galatasaraylılığıma zeval gelmiş midir ?

Bugün beni Galatasaray Store'dan bir yetkili aradı. Çabamızın adı Galatasaray , ürün alalım , maça gidecek misiniz ?

-Hayır hanımefendi dedim.

Neden ? Diye sordu.. Yine ekledi başka Galatasaray yok beyefendi falan..

Galatasaray ayrı bir konu benim için özeldir , tartışmaya da kapalıdır. Amma şöyle bir durum var hanımefendiciğim...

Divan veya Genel kurulda ki 3-5 dinazor istedi diye taraftarın başarılı bulduğu yönetimi idari yönden ibra etmeyip , dursun gibi bir çapsızı ibra ediyorlarsa gitsin o dinazorlar çaba göstersin.

dedim..

iyi günler beyefendi dedi kapattı.

Şimdi soruyorum ulvi Galatasaraylılığıma zeval gelmiş midir ?

Hiçbir şey olmamıştır. Bunun aynısını Dursun Özbek zamanında yaptım. "Bu adam başkan olduğu sürece rica ederim beni rahatsız etmeyin." demiştim.

Üst Alt