GSStore Ürünleri - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bir webshop bu kadar mi kotu yonetilir, akil almaz

En son ana avrat gireceğim bunlara.. 4 siparişim vardı 3ü geldi yeni sezon formam gelmedi.. Formaya isim no yazılacaktır taraftar tişörtüne yazmışlar şimdi yollarlar boş formayı.. Benim çocuğun formaya isim yazılacaktır o da boş gelmiş.. Bir avuç geri zekalı var bunların başında.. Önceki alışverişimdede 3 kez mi ne geri yollamıştım kargoyu uzun süredir webden almıyorum sağolsunlar yine yanıltmadılar

Açıl konuşmak gerekirse uzun süredir forma almıyorum. En son store’dan 2011/2012 yılının parçalı formamızı almıştım. Onun dışında da Drogba geldiğinde Drogba kaşkolu ve 4. Yıldız tişörtü almıştım. Onun dışında store’dan hiçbir alışveriş yapmadım. Yapmamayı da düşünüyorum.(En son 2013/2014 yılı uzun kollu parçalı forma almıştım. O da Nike store’dan)

Kalite ve hizmet anlayışı beni tatmin etmiyor açıkcası. Böyle de giderse pek elimi taşın altına koyup alışveriş de yapmam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler yönetim istediğimizi fazlasıyla yaptı şimdi sıra bizde.. Herkes bütçesine göre az çok katkıda bulunmalı.

Ekli dosyayı görüntüle 59749

En son ana avrat gireceğim bunlara.. 4 siparişim vardı 3ü geldi yeni sezon formam gelmedi.. Formaya isim no yazılacaktır taraftar tişörtüne yazmışlar şimdi yollarlar boş formayı.. Benim çocuğun formaya isim yazılacaktır o da boş gelmiş.. Bir avuç geri zekalı var bunların başında.. Önceki alışverişimdede 3 kez mi ne geri yollamıştım kargoyu uzun süredir webden almıyorum sağolsunlar yine yanıltmadılar

Bir önceki mesajdaki duyarlılığa bakın, bir de şimdiki mağduriyete.

İnsanların böyle hevesini kırmamaları, yaptığı katkıdan pişman etmemeleri lazım. Maalesef bazı alanlarda amatör yönetiliyoruz.

Bir önceki mesajdaki duyarlılığa bakın, bir de şimdiki mağduriyete.

İnsanların böyle hevesini kırmamaları, yaptığı katkıdan pişman etmemeleri lazım. Maalesef bazı alanlarda amatör yönetiliyoruz.

Heves kırma tam olarak gsstore webin karşılığıdır.. Bir heyecan forma beklersin gelmez veya hatalı gelir geri yollarsın yine birşeyler ters gider.. Bir kere de sorunsuz işimi görsünler dişimi kıracağım

gecen hafta 2 formayi da aldim. kumas kalitesi ve kalip olarak baya farklilar yalniz. bej formanin kumasi 2011'deki sari formaninkine benziyor cok hosuma gitti. parcalinin kumasi bildigimiz klasik kumastan ama kalip olarak cok dar sanki.
iki formayi da m beden aldim ama parcali üstüme yapismis gibi duruyor biraz, digeri gayet güzel oturdu. l bedeni de denedim o da cok bol ve uzun geldi.
uzun lafin kisasi m ve l'nin arasinda yeni bir beden sart tekstil sektöründe😕

Açıl konuşmak gerekirse uzun süredir forma almıyorum. En son store’dan 2011/2012 yılının parçalı formamızı almıştım. Onun dışında da Drogba geldiğinde Drogba kaşkolu ve 4. Yıldız tişörtü almıştım. Onun dışında store’dan hiçbir alışveriş yapmadım. Yapmamayı da düşünüyorum.(En son 2013/2014 yılı uzun kollu parçalı forma almıştım. O da Nike store’dan)

Kalite ve hizmet anlayışı beni tatmin etmiyor açıkcası. Böyle de giderse pek elimi taşın altına koyup alışveriş de yapmam.

Hadi lan ordan o tamamen senin cimriliğinden

Web sitesinin başına işten anlayan bir kadro getirmek çok mu zor, zilyon tane işsiz ve işten anlayan insan var. Depo desen keza öyle. Sağdan soldan tanıdık sokacaklarına daha önce işi yapmış, tecrübeli insanları getirin .

Arkadaşlar Almanya'da yaşıyorum, Gstore'den forma nasıl alabilirm? Isparis formunda türk telefon numarası istiyor bende yok.

Gstore'ye mail gonderdim cevap gelmedi.

Üst Alt