GSStore Ürünleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar Gs Store mağazalarında satılan, üretilen her ürün için burada konuşabilirsiniz, lütfen ekstra konu açmayın.

Cevap: GSStore Ürünleri

İlk ben sorayım hazır;

Melo'nun üstünde bir tişört gördüm. Polo yaka, beyaz ve kocaman Galatasaray arması var beyaz-gri tonlarda. Çok iyi bir tasarım. Satışa çıkacak mı veya çıktı mı? Bu konuda bilgisi olan var mı? Uzun süre sonra en iyi tasarımlardan birisi o tişört. Resmini bulamadım.

Cevap: GS Store Ürünleri

Ne kadar hantal bir yapısı var şu gsstore.org'un. Yeniden gözden geçirilmesi lazım.

sanırsam gsstore.org a yeni ürün ekleyecekler,kamp ürünlerinin hepsini kaldırmışlar, sarı formayı eklesinler başka bişey istemem:)

Cevap: GSStore Ürünleri

İlk ben sorayım hazır;

Melo'nun üstünde bir tişört gördüm. Polo yaka, beyaz ve kocaman Galatasaray arması var beyaz-gri tonlarda. Çok iyi bir tasarım. Satışa çıkacak mı veya çıktı mı? Bu konuda bilgisi olan var mı? Uzun süre sonra en iyi tasarımlardan birisi o tişört. Resmini bulamadım.

satışa çıktı.ben geçen izmir gs store gittim ,nije tshirtlerden almaya.dediğin tshirtte vardı

valla ben kamp forması aldım altını beklıyorum L ını bulamadım ve tabıkıde sarı forma bursa maçına kadar çıkmaz mı acaba?

hizmette ve üründe kalite olacak üzerine birde başarı eklersen max satışlara ulaşırsın. çeşit yok *****liler altın yapmışlar yaw biz daha adam gibi tşirt bulup alamıyoruz.

Olmayan malı sattılar bana. Nice sonra sonra stoklarda bulunmadı ve temin edemedik diye mesaj yazdılar. Sayfaları incelediğimde o ürünün halen kaldırılmadığını ve satışa uygun pozisyonda bulunduğunu gördüm ve hayret ettim. Nihayetinde parayı iade ettiler. İletişim sağlamakta kolay olmuyor. Kısaca tam bir sorun yani.

Bugün forum istanbulda ki mağazaya arkadaşım gitmiş sıra varmış. 3 alana 1'i bedava kampanyası yapmışlar. Bir yandan da V yakalı beyaz bir tişörte 100 tl verecek kadar zengin değilim kusura bakmasınlar.

Bugün forum istanbulda ki mağazaya arkadaşım gitmiş sıra varmış. 3 alana 1'i bedava kampanyası yapmışlar. Bir yandan da V yakalı beyaz bir tişörte 100 tl verecek kadar zengin değilim kusura bakmasınlar.

Hocam ordaki mağaza zaten hep kalabalık ama alan pek yok fiyatlar hep uçuk benim gördüğüm insanlar ucuz şeyler alıyor anahtarlık bileklik v.s

Kampanya mevzusuna gelince keşke haberimiz olsaydı günlükmü yapmışlar acaba kampanya yı

Ayın 1. de verdiğim sipariş hala kargoya bile verilmedi.. Bİr daha internet sitesinden alışveriş yapmayacağım..Çok sinirliyim...

Üst Alt