GSTV Digiturk 75. Kanalda | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Digiturk 75. Kanalda

GSTV 27 Mayıs Çarşamba gece yarısı itibarıyla Digitürk Platformu’ndan yayın hayatına devam edecek… Digitürk Platformu’nun 75. kanalından ekrana gelecek GSTV Ağustos başında yeni yayın dönemine geçecek.

Galatasaray TV artık Digitürk Platformu’nda..Sarı-Kırmızı Dünyanın sesi soluğu nefesi olan GSTV 27 Mayıs Çarşamba gecesi saat 24:00’den itibaren Digitürk 75. kanaldan yayına geçecek… Bundan böyle GSTV sadece Digitürk Platformu’ndan izlenebilecek ve bu Platformun tüm ayrıcalıklarını izleyenleri ile paylaşacak…

Galatasaray Futbol takımının Türkcell Süper lig’de oynadığı maçların tam tekrarı, özet görüntüleri GS TV’de yer alacak..Galatasaray’ın geçmiş yıllardaki tüm maçları, unutulmaz golleri, en heyecanlı dakikaları artık GSTV’de taraftarları ile buluşacak.. Galatasaray taraftarları GS TV ayrıcalığı ile Sarı-Kırmızılı Dünyadan hiçbir yerde bulunamayacak özel görüntüleri, röportajları, transfer haberleri başta olmak üzere tüm yaşananları, futboldan, basketbola; voleyboldan, yüzmeye bütün branşlarından her gelişmeyi ilk olarak GSTV aracılığıyla öğrenecekler…

www.galatasaray.org

Hayırlı olsun..

Cevap: GSTV Digiturk 75. Kanalda

Bir taraftan seviniyorum,bir taraftan üzülüyorum elbet.

GS TV'nin Digitürk'de yayınlanacak olması,yüzbinlerce Digitürk abonesinin umutla beklediği haber.

Ancak bu yapılırken,diğer platformlardan çekilecek olması aklıma ali cengiz oyunları getiriyor.Gizli bir şekilde sponsorluk anlaşması yapılmış falan olabilir...

Süper.Çok sevindim.Özellikle maçların tam tekrarı olayı beni çok mutlu etti.Tabi bide eski maçlar.

Aynen. Bizim icin kötü oldu aslinda.

FBTV de DT´den yayin yapiyor ama uydudanda ayrilmadi. Biz neden ayriliyoruz anlamiyorum.
Çünkü Fenerbahçe'nin kanalının sahibi Fenerbahçe. Galatasaray'ın kanalı yarı özerkti haklar Doğan Grubundaydı, Beşiktaş ise komple Doğan Grubunda. Şimdi Digitürk'e veriyoruz haklarımızı komple. Digitürk'te bizim kanalımızı pazarlama aracı yapacak bu sebeple Uydu ve Kablolu'dan gideceğiz.

ne kadar saçma bi durum ya inanamıyorum. digitürkü olmayan galatasaraylı ne yapacak saçmalık uydudan niye çıkıyoruz bunu biri anlatsında bizde bilelim yazıklar olsun ya bi işide tam yapsak olmaz dimi

Çünkü Fenerbahçe'nin kanalının sahibi Fenerbahçe. Galatasaray'ın kanalı yarı özerkti haklar Doğan Grubundaydı, Beşiktaş ise komple Doğan Grubunda. Şimdi Digitürk'e veriyoruz haklarımızı komple. Digitürk'te bizim kanalımızı pazarlama aracı yapacak bu sebeple Uydu ve Kablolu'dan gideceğiz.

Iste tamam vermiyelim bizde. :p

Fenerbahce kendisi isletebiliyorsa kanalini biz hele hele isletiriz. ;)

Bu akşam izleyebildiğim bütün programları izleyeceğim.:)Ailem açtırmıyor.Beddua ede ede artık seyredemeyeceğim.:(

Iste tamam vermiyelim bizde. :p

Fenerbahce kendisi isletebiliyorsa kanalini biz hele hele isletiriz. ;)
Kulüp verdiğine göre işletemiyor demektir. Kulüp kanalı tamamen ele alacak ama bunun için stüdyolar lazım. Fenerbahçe'nin bütün stüdyoları neredeyse stadın içinde. Stad bitince bizimde kanalı tamamen ele alacağız. Bu geçiş sürecinde mecburuz bu hamlelere. Beşiktaş gibi olmakta vardı kanalın bütün işletim hakkı Doğan grubunda gibi.

D-Smart bünyesindeyken çok sıradan bir kanal konumundaydılar.Hiçbir kalite yoktu ne görüntüde,ne programlarda ne de sunucularda.Şansal Büyüka ve ekibi Türkiye'de bu işi en iyi yapan ekip.Eğer Lig Tv bünyesinden spikerler kullanılırsa,görüntünün de daha kaliteli olacağını düşünürsek,Lig TV'nin arşivinde daha çok maç kasedi ve daha çok olanak olduğunu hesaba katarsak güzel bir anlaşma olduğunu hissediyorum.Digitürk üyesiyim ama diğer platformlarda da yayınlanmasını isterdim.Umarım güzel bir kanal olur..

Üst Alt