GSTV'yi burdan ücretsiz izleyebilirsiniz


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B_4658_gstvB.jpgGalatasaraySK Galatasaray Official

Galatasaray.com | Registration adresinden "PROMOSYON KODU" ile giriş yaparak GSTV'yi ÜCRETSİZ izleyebilirsiniz. Giriş kodu: RYZF4YKSTwitter
 
Cevap: GSTV'yi burdan ücretsiz izleyebilirsinizregistration.lastname.validate::alpha_dash

Kaydolurken bunu diyor ne yapmam lazım ?
 
Cevap: GSTV'yi burdan ücretsiz izleyebilirsinizkaydolurken türkçe karakter kabul etmiyo hepsini sayı yaptım ben mesalabkz.12345678 :eek:
 
Cevap: GSTV'yi burdan ücretsiz izleyebilirsinizGStv'de izleyecek birşey bulursanız bize de haber verin de uygulayalım bu olayı.
 
Cevap: GSTV'yi burdan ücretsiz izleyebilirsinizBen izleyebiliyorsam herkes izler , hayırlı olsun iyi kanal.servet son macta cok yoruldu tabi.dinlendirilmeli. hatta o kadar kostuki, rakibi gole kosarken ancak gözleri ile süzebildi.zan'da düz kosu yapmaktan toptan hizli cizgiye indi. yanliz kale cizgisine degil, ne yazikki out cizgisine.müsadenizle bu iki arkadasa sapka cikarmak istiyorum :tiphat:
 
Cevap: GSTV'yi burdan ücretsiz izleyebilirsinizPromosyon kodu hatali artik. Tek cagremiz artik yeni yonetimin insallah sifreyi kaldirmasidir.
 
Cevap: GSTV'yi burdan ücretsiz izleyebilirsinizYa bende GS tv açık da noluyo ya. Sadece A2 önemli. Basket maçları da var, voleybol da var, antremanda var. Bişeyler oluyomuş yahu. Kalksın şifre kalsın. :D Çelişiklşkişlşkkik bir adamım
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt