GTA V | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
90be0aa6-6cf8-43eb-b185-ebe9affa94eb.png

Geliştirilecek, geliştiriliyor derken sonunda Grand Theft Auto V'ten ilk resmi bilgi geldi. Rockstar'ın ana sayfasını şu an GTA V'in logosu süslüyor. Ve ilk tanıtım videosu 2 Kasım tarihinde, yani bir bir hafta sonra gösterilecek.

[video]Grand Theft Auto V: Official Gameplay Video - YouTube[/video]

Cevap: Efsane Geliyor | Grand Theft Auto 5

Vaay, ekran kartı almayı 1 yıldır erteliyordum ama zamanı geldi demek ki :)

Bu arada GTA1 den biri tek oynamadığım oyun, şu en son çıkan yani Rus elemanlı, oynamaya değer mi?

En iyi oyunları 1, Vice City ve San Andreas.

Vaay, ekran kartı almayı 1 yıldır erteliyordum ama zamanı geldi demek ki :)

Bu arada GTA1 den biri tek oynamadığım oyun, şu en son çıkan yani Rus elemanlı, oynamaya değer mi?

En iyi oyunları 1, Vice City ve San Andreas.

GTA4'de oldukça iyi.

Ekran kartını yine şimdi alma. GTA 5 çıktıktan sonra al. Çünkü rahatça oynamak için sanırım ortalama 600TL ve üstü bir kart gerekecek. Bugün çıkan Battlefield 3 GTX560 kartı önerilen sisteme yazıyor.

Umarim San Andreas gibi olur. GTA IV ve sonra cikan BOGT ve TLAD guzel oyunlardi, goruntu mukemmel ama sirf zevk acisindan San Andreas dokunulmaz durumda.

2013 başı bile olabilir. GTA4'de 2006'da söylentisi çıkmıştı, 2007'de resmi açıklama geldi fln 2008 sonunda çıktı oyun.

O zamana kadar alternatif oyunlara yönelebilirsin, mesela Assassins Creed oyna. GTA'ya benzer yönleri var, sadece biraz eski zamanda geciyor hikaye. :D

GTA pek beğendiğim bi oyun değil, tür olarak ama herkes çok beğendiği için oynadım Vice City'i de San Andreas'i de.. İkisini de yarıda bıraktım. 4'ü oynama fırsatım olmadı, 5 çıkana kadar belki oynarım 4'ü ama asıl Battlefield 3'ü bekliyorum.

Vice City en iyisiydi bence. Hele işler büyüdükten sonra film sektörüne falan giriyorduk ya :asd:

GTA pek beğendiğim bi oyun değil, tür olarak ama herkes çok beğendiği için oynadım Vice City'i de San Andreas'i de.. İkisini de yarıda bıraktım. 4'ü oynama fırsatım olmadı, 5 çıkana kadar belki oynarım 4'ü ama asıl Battlefield 3'ü bekliyorum.

Vice City'i ben de begenmemistim pek. San Andreas, GTA 3 ve 4'ü oynamasi sariyordu.

Vice City en iyisiydi bence. Hele işler büyüdükten sonra film sektörüne falan giriyorduk ya :asd:

En iyisi San Andreas'di bence. Orda hep ucakla ucuyordum, o acayip zevkli oluyordu. :asd: GTA 4'de bunun olmamasi cok büyük bir hayal kirikligina ugratmisti beni.

Vice City iyiydi ama yüzme bilmeme gibi bir saçmalık vardı.

San Andreas bence de en iyisiydi. Çünkü paraşütle atlamaktan, panzerle binanın duvarını kırıp içeri girmeye, kumarhanede çalışan kızı tavlayıp kumarhane görevini geniş zamana yaymana kadar harika olaylar vardı. Bir de harita çok serbest alan sunuyordu.

GTA4'de harita da dağlık, çöl vs... yok. Sırf şehir hayatı ve senaryo kısa. Ama tabi ki 4'de iyiydi.

Vice City iyiydi ama yüzme bilmeme gibi bir saçmalık vardı.

San Andreas bence de en iyisiydi. Çünkü paraşütle atlamaktan, panzerle binanın duvarını kırıp içeri girmeye, kumarhanede çalışan kızı tavlayıp kumarhane görevini geniş zamana yaymana kadar harika olaylar vardı. Bir de harita çok serbest alan sunuyordu.

GTA4'de harita da dağlık, çöl vs... yok. Sırf şehir hayatı ve senaryo kısa. Ama tabi ki 4'de iyiydi.

ben uçakla harikalar yaratırdım GTA SA'da, gökdelene uçak indirirdim, köprülerin altından ters bi şekilde geçerdim. hey yavrum be :D

Üst Alt