Guardiola mı, Mourinho mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guardiola mı, Mourinho mu?

Hangisi_?

• Pep Guardiola

Kullanılan: 8 50.0%
  • Jose Mourinho

Kullanılan: 8 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
jose-mourinho-pep-guardiola_1pbhqg8ap75sc1fn754gvir3ri.jpg

Pep bence, M.City'de kurduğu sistem güzel işliyor, keyifli futbolu var. Moruinho'da iyi tabi ki ama ben Pep diyorum.

Guardiola hep büyük takımlari çalıştırdı adamın sistemi var en iyi tdlerden hatta, ama bence morinho tırnaklarini kaziya kaziya geldi porto takıma clyi aldirdi seruveni öyle başladi. Ondan sonra yine İnter.. Tabiki büyük takımlari çalıştirdi halada manu gibi takımın başında ama başlangiç hikayesi aldığı kupala sayisi bir adim önde

2004-2010 Mourinho. 2010-2017 Pep derim. Zaten Pep 2010’dan önce yoktu gerçi. Pep sürekli kendini ve sistemini geliştirirken Mourinho giderek daha fazla kapanan ve çirkin futbol oynatmaya başlayan bir adam oldu. Son dönem için kesinlikle Pep demek mümkün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

morinyo'da son yıllarda bir türlü yenemediği bi istikrarsizlik var.. son yillar için pep diyorum ama morinyo'yu daha çok severim.

Mourinho nun acilen kendine bir oyun sistemi üretmesi lazım catenaccio ile nereye kadar? Ya da italya ya dönsün.

Büyük takım yönetmenin kendine göre zorlukları var, herkesin yapabileceği iş değil. Ve Pep'in futbola kattıklarını görebiliyoruz. Bazen abartsa da birçok kez alışılagelmişin dışındaki taktiklerle dünya futboluna yön vermiş bi adam. Aynı zamanda birçok genç futbolcuyu beklenmedik şekillerde geliştirmiş, yıldız olma yoluna koymuştur. Bu başlıbaşına zor ve emek isteyen bi iş.

Bence tartışmalı bi soru bile olmamalı. Pep, Mourinho'dan çok daha iyi bi hoca.

guardiola çok gıcık bir insan , mou daha sempatik.

mou'nun oyun tarzı daha defansif pep daha ofansif oynatıyor ama zaman zaman ikisinin de futbolu kısır döngüye giriyor.

ben insan olarak mou derdim , futbol olarak pep

Üst Alt