Gücüne Güç Katmaya Geldik


Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikGerçekten müthiş beste. Yılın bestesini yapmış yine adamlar,bize de böyle tribünü coşturacak beste lazım da nerdee.
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikŞu küfür olayından tiksiniyorum artık :mad:Adamlar mükemmel ötesi bir beste yapıyor. Bizim uA'da bu besteyle küfür ediyor.Tam uA'ya yakışır bir hareket. :007: :mad:
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikÇarsının yapmıs oldugu beste güzel bizimde göndermemiz güzel iyi uyarlamıslar ama biraz daha sansürlüsünü bulup söylemek lazım
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya Geldikben sizi anlamıyorum bazılarını yerin dibine sokamak için kuyruk açınızı dindirmek için demediğiniz kalmıyor.rakip taraftarlar bizim bestemizi küfürle karşılık verirken ultrAslan kayıtsız şartsız kalıyor diyorsunuz sonrada kufur yakısmıyor diyorsunuz.öle şeye böle tıpa derim bende.
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikÇarsının yapmıs oldugu beste güzel bizimde göndermemiz güzel iyi uyarlamıslar ama biraz daha sansürlüsünü bulup söylemek lazımGönderme mi ? Böyle gönderme mi olur yahu ? Basbayağı adamların bestesini kullanıp onlara küfür ediliyor.uA böyle küfür edeceğine bu tarz besteler bulsa ya.ben sizi anlamıyorum bazılarını yerin dibine sokamak için kuyruk açınızı dindirmek için demediğiniz kalmıyor.rakip taraftarlar bizim bestemizi küfürle karşılık verirken ultrAslan kayıtsız şartsız kalıyor diyorsunuz sonrada kufur yakısmıyor diyorsunuz.öle şeye böle tıpa derim bende.Ne alaka kuyruk acısı ?Şimdi adamlar mükemmel bir beste yapmışlar. Bizim taraftar grubumuz da o besteyi kullanıp onlara küfür ediyorlar. Bu mu yani onların küfrüne karşılık verme biçimi.
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikGönderme mi ? Böyle gönderme mi olur yahu ? Basbayağı adamların bestesini kullanıp onlara küfür ediliyor.uA böyle küfür edeceğine bu tarz besteler bulsa ya.Bana yapılmayan bisey söyle etki tepki yapmasınlar onlar bizimkilerde yapmazlar ali samiyene söven zihniyete bende söverim tabiki hemde kendi melodileriyle söverimki daha iyi anlasınlar
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikBir de Fenerbahçe maçı çıkışında Beşiktaş'a küfür etmenin mantığı nedir? Daha Beşiktaş maçına kaç hafta var sonuçta.
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikBana yapılmayan bisey söyle etki tepki yapmasınlar onlar bizimkilerde yapmazlar ali samiyene söven zihniyete bende söverim tabiki hemde kendi melodileriyle söverimki daha iyi anlasınlarKimse kusura bakmasın ama bu acizliktir. Küfüre küfür ile karşılık vermek.Bu küfürün savunulacak tarafı yoktur.Lütfen gelip burada küfürlü bir besteyi savunmayın lütfen.
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikAga, beste saçma sapan birşey. Neyini beğendi millet anlamadım. Bildiğin sövmüşler, ana avrat dümdüz bağırsalar daha mantıklı, en azından senkron tutturmaya çalışmazlar. Boşa zahmet olmuş. Böyle göndermenin hiçbir anlamı yok. Kolaysa kendin bir beste yazarsın, bağımsız, çakarsın lafı olur biter. Oldukça saçma bir tezahürat.
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikHayatınızda hic küfür etmiyomus edebiyatıda yapmayın lütfen begenirsiniz begenmezsiniz ama söyledir böyledir demeyin size düşmez kimin aciz olup olmadıgıAklıma gelmişken yazıyım gecenlerde gördüm bi kız cocuguyla babasını görüp saldırmak istemiş bazı serefsizler fener derbisinde heh bak ona istedigini de onun savunulcak bi tarafı yok
 
Cevap: Gücüne Güç Katmaya GeldikMüthiş bir kontra.:pBiraz daha sansürlü olsaydı keşke.Beşiktaş maçında sonra büyük ihtimalle ceza alacağız.:)Tezahuratın orjinali de gerçekten çok iyi.Tebrik etmek lazım Beşiktaşlıları ama tribün mizahında böyle besteler vardır.Bizimkiler de iyi iş çıkarmışlar.2.yarı bu tezahuratı İnönü'de söylemek güzel olacak.:)
 
Üst Alt