Guido Albers: "Wesley takımı için yeniden savaşacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guido Albers: "Wesley takımı için yeniden savaşacak"

wes1.jpg

Galatasaray’da Mehmet Özbek ve futbol direktörü Cenk Ergün, Sneijder’in menajeri Guido Albers ile bir araya geldi. İki yönetici de, Albers’e Sneijder son haftalardaki durumunu sorarken; net bir cevap aldılar.

Hollandalı teknik direktör Jan Olde Riekerink’in takımdan ayrılmasının ardından Sneijder ve De Jong ağır idmanlar sonucu sakatlık geçirmişti. İki Hollandalı oyuncunun takımda mutsuz olduğu da iddia edilmişti. Geçtiğimiz cuma günü, Mehmet Özbek ve Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün’ün, Sneijder’in menajeri Guido Albers ile görüştüğü iddia edildi. İkilinin Albers’e, Sneijder ve De Jong’un son hallerinin Riekerink’in gidişiyle alakalı olup olmadığı soruldu.

”TAKIMI İÇİN YENİDEN SAVAŞACAK”

İkilinin kasten oynamadığı yönündeki iddiaları sert bir şekilde reddeden Albers; “Yeni gelen hoca Igor Tudor’un kendisine ait bir sistemi var ve buna takımdaki herkes alışacak. Wesley’in sakatlığı tamamen şansızlık. Zaten MR sonuçları da ortada. Hakan Balta da sakatlandı ama kimse bunu konuşmadı. Wesley formasına bir an önce kavuşmak için çabalıyor. Milli Takım’a da dönmek istiyor. Takımı için yeniden savaşacak. Siz ve taraftarlar dedikodulara inanmasın. Burada mutlu kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

(Fanatik)

Guido Albers: "Wesley takımı için yeniden savaşacak"

Moderatör tarafında düzenlendi:
İkilinin kasten oynamadığı yönündeki iddiaları sert bir şekilde reddeden Albers; “Yeni gelen hoca Igor Tudor’un kendisine ait bir sistemi var ve buna takımdaki herkes alışacak. Wesley’in sakatlığı tamamen şansızlık. Zaten MR sonuçları da ortada. Hakan Balta da sakatlandı ama kimse bunu konuşmadı. Wesley formasına bir an önce kavuşmak için çabalıyor. Milli Takım’a da dönmek istiyor. Takımı için yeniden savaşacak. Siz ve taraftarlar dedikodulara inanmasın. Burada mutlu kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

:asd22:
oha yaw
bu kadar kolpa olmaz heralda

Bu sisteme uymaz.
Çok efor sarf etmek geriye gelip yardım etmek gerekiyo.
Şu an bu form durumu ile mümkün mü sence? Bence değil

TapaTalK

Form durumuyla bence ilgisi yok,artık vücudu yüksek tempoyu kaldıramıyor belli ki.Akhisar,Alanya gibi orta sahaları kağıt helva kıvamında olan takımlara karşı bolca istediklerini yapma fırsatı elde ediyor ancak azıcık diri bir takıma karşı hiçbir şey yapamıyor neredeyse çok açık bu.O eski Sneijder'i beklemek hayalcilik olur bundan sonra.

Bir takim gelse sneijder ile selcuk tan sizi kurtarayim dese , hic para odemese bile versek yaklasik 15 milyon euro FFP bosaltiriz yerine birini almamak kaydiyla , koy tolga josue oynasin zaten ilk 4 kovaliyoruz , gireriz herhalde

Bir takim gelse sneijder ile selcuk tan sizi kurtarayim dese , hic para odemese bile versek yaklasik 15 milyon euro FFP bosaltiriz yerine birini almamak kaydiyla , koy tolga josue oynasin zaten ilk 4 kovaliyoruz , gireriz herhalde

Giremeyiz,yerlerine mutlaka daha dinamik ve katkısı daha yüksek olacak isimler koymamız lazım.

Antalya galibiyeti Antalya'nın da Trabzon'un da ümitlerini söndürme noktasına getirdi diyebiliriz.Fener'i geçerler belki ama bizi zor bundan sonra.Hele Trabzon deplasmanından da namağlup dönersek.

Bu sene için demedim yalnız ben. Sneijder ve Selçuk'suz başlarsak giremez bu takım ilk 4'e.

Selçuk ve Sneijder'in olmadığı ve De Jong'un oynadığı tüm maçlarda puan kaybı yaşamışız bu sene.

Mutlaka takviye etmemiz lazım.

Trabzon'u deplasmanda yenersek 4. lüğü garantileriz. Fenerbahçe'ye geçilmemiz 1-2 hakem hatasına bakar.

Ligi fenerin onunde bitirecegimizi mi dusuyorsun dogru mu anladim ?������

Bey abi , sadece fenerin onunde bitirmek umrumda degil , 3 veya 4 farketmez , kupayi yukardakilerden biri alirsa 5 de olur

ama 2 olacaksak is degisir , yani hem fener hem basaksehirden onde bitirirsek tudoru sampiyon ilan ederim

onune cikan her rakibi bowling kulvarindaki labutlari deviren top misali saga sola atan bjk yi yorum disi tutuyorum

Bu sene için demedim yalnız ben. Sneijder ve Selçuk'suz başlarsak giremez bu takım ilk 4'e.

Selçuk ve Sneijder'in olmadığı ve De Jong'un oynadığı tüm maçlarda puan kaybı yaşamışız bu sene.

Mutlaka takviye etmemiz lazım.

Trabzon'u deplasmanda yenersek 4. lüğü garantileriz. Fenerbahçe'ye geçilmemiz 1-2 hakem hatasına bakar.

Fener bizden daha kötü olan ender takımlardan olabilir.Hakem hatasıyla bile zor geçerler ben sanmıyorum Fener'den bir yol olacağını bundan sonra.

2008-2009 sezonunda biz daha iyiydik geldiler geçtiler.

Aziz Yıldırım'ın en büyük hazlarından biri Ggalatasaray'ı geçmek.

2008-2009'da o takım Hamburg'a 2-0'dan turu vermeseydi şampiyon bile olabilirdi.Bjk de Sivas da puan barajının çok düşük olduğu bir senede ilk 2 yaptılar.

Biz Hamburg'a elendik takım kafada ligi tamamen bitirdi o sene.Bir dünya gereksiz puan kaybettik+Fener bu seneki kadar kötü değildi o yıl.Bu sene cidden felaketler.İçerde bunlara son tekmeyi atarız uçar giderler oradan sonra.

Üst Alt