# Guilherme Siqueira | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Guilherme Siqueira

Guilherme Siqueira

Tam adı : Guillherme Madalena Siqueira

Doğum Tarihi: 28 Nisan 1986 (yaş 26)

Doğum Yeri: Florianópolis, Brezilya

Boy: 1,83

Pozisyon: Sol Bek

Transfermarkt Degeri: 8 Milyon Euro

Kulüpler:

2006-2011 Udinese

2008-2009 → Ancona (kiralık)

2010-2011 → Granada (kiralık)

2011 - Granada

Udinese:

11 Ağustos 2006 tarihinde, bir ortak mülkiyet anlaşması sonucu Udinese'ye 750 bin euro bonservis bedeli ile transfer oldu. Siqueira Udinese'de 3'ü ilk 11 olmak üzere toplam 13 macta forma giydi. Serie A'da ilk macini 10 Eylül 2006 tarihinde Messina karsisinda oynadi. 2007-08 sezonunda Siqueira Udinese'de kalsa da fazla forma sansi bulamaz ve Ancona ekibine kiralanir. 2008-2009 sezonunda Ancona takiminin degismezi olan Siqueira o takimin banko oyuncusu olur. 2009 yılı Haziran ayında tekrar Udinese'ye döndü.

Granada :

2010 yilinda kiralik olarak Granada takimina transfer oldu. Iyi bir performans gösterip ilk 11'in degismezlerinden birisi olunca, bir sezon sonra bonservisi alindi. Istikrari bu günlerde de devam etmekdedir. Özellikle ofansif futbolu ile begeni toplayan Siqueira bir cok kulübün de transfer listesinde yer aliyor. Transfermarkt sitesinde tahmini degeri 8 Milyon Euro olarak gözükmektedir.

Tam bize gereken sol bektir, ne yapip edip bu oyuncuyu transfer etmeliyiz bence.

Cevap: Guilherme Siqueira

Bizim alabilecegimiz sol bekler zaten asagi yukari bellidir, büyük kulüplerde forma giyen oyunculari alabilme ihtimalimiz zaten yok, hem oyuncu gelmez hem de bonservis ücreti baya yüksektir.

Benim tercihlerim;

Siqueira

Tremoulinas

Lulic

Monreal

Bir tane nokta transfer sart, böyle tartisilmayacak bir isim. Hakan Balta ile yürümeyecegini Pazar gecesi gördük. Adriano'lar falan gelmez zaten. Bu dört oyuncu bizim hedefimiz olmali.

Siqueira büyük bir takima transfer olmadan kapmaliyiz kendisini.

Ben bu herifi FM de 2008 yılından beri biliyorum zaten de hala büyük takımlara gidememiş olması sıkıntı. Yani Udinese alıp sürekli kiraladıysa kadroya giremediyse bir sıkıntı vardır muhakkak.

Konusu varmis da haberim yokmus:)

Granada'nin yuksek bonservis bedeli isteyecegini dusunmuyorum..Zira ekonomik sikintilarla bogusuyorlar..

Hücum yönü 9/10 ama defans olarak vasatın da altında. Filipe, Coentrao gibi dengeli bekleri tercih ederim.

Üst Alt