# Guillermo Ochoa - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Guillermo Ochoa

Cevap: # Guillermo Ochoa

Guillermo Ochoa Youtube efsanesinden başka birşey değil..

Bende bekliyorum yıllardır kim alcak bu arkadaşi diye ama tık yok daha..Çıkamadı Meksikadan :asd:

Artısı olduğu kadar eksisi de çok fazla..6 pas içinde uçup zıplamayla olmaz bu işler..Aynı özellikte adam istiyorsan al sana Jérémie Janot(Saint-Étienne):animation:

1 maçta oynamadı diye adamı magmaya yollamışlar:D Avrupa şampiyonasında Arda da ilk maçta yoktu Arda kötümü o zaman.

1 maçta oynamadı diye adamı magmaya yollamışlar:D Avrupa şampiyonasında Arda da ilk maçta yoktu Arda kötümü o zaman.

Kalecilik mevkisi ile Arda'nın oynadığı mevkii çok farklı her ne kadar Arda çok önemli futbolcu olsa da Türkiye için.Bu kaleci için paha biçilemedi nerdeyse ama ilk 11'i de olmaması ilginç.Çok üst düzey kaleci olsa muhakkak oynardı ilk 11de.

Hocaları kıt biri:D Yabancı basındada tercihleri tuhaf olarak yazılıyor.Abartıldığı kadar iyi olmayabilir ama o kasap tipli heriften her türlü iyidir:D

Abi bir de şu yorumlara illet oluyorum. Kaç yıldır adamdan tık yokmuş da bilmem neymiş. Çıkamamış Meksika'dan. Sizin mantığınızla Arda'da kaç yıldır burda tık yok. Çıkamadı Türkiye'den. Biraz mantıklı yorumlar yapın. Arda nasıl ligimizin en iyi oyuncusuysa, Ochoa'da liginin en iyi oyuncusudur.

Abi bir de şu yorumlara illet oluyorum. Kaç yıldır adamdan tık yokmuş da bilmem neymiş. Çıkamamış Meksika'dan. Sizin mantığınızla Arda'da kaç yıldır burda tık yok. Çıkamadı Türkiye'den. Biraz insani ve mantıklı yorumlar yapın. Arda nasıl ligimizin en iyi oyuncusuysa, Ochoa'da liginin en iyi oyuncusudur.

İnsani ?

Abi bir de şu yorumlara illet oluyorum. Kaç yıldır adamdan tık yokmuş da bilmem neymiş. Çıkamamış Meksika'dan. Sizin mantığınızla Arda'da kaç yıldır burda tık yok. Çıkamadı Türkiye'den. Biraz mantıklı yorumlar yapın. Arda nasıl ligimizin en iyi oyuncusuysa, Ochoa'da liginin en iyi oyuncusudur.

İllet mi oluyosun arkadaşım??Ben de senin yorumlarına illet oluyorum..Yapıyorsan yorum yap saygısızlık yapma..

İkide bir Ochoa ile Arda'yı kıyaslamak ne kadar da mantıklı??

Meksika ligi'nin en iyi kalecisi değil midir diyoruz biz?? İyi kaleci ancak abartıldığı kadar değil diyoruz..Nerdeyse Buffon'la kıyaslıcaksınız adamı..

İllet mi oluyosun arkadaşım??Ben de senin yorumlarına illet oluyorum..Yapıyorsan yorum yap saygısızlık yapma..

İkide bir Ochoa ile Arda'yı kıyaslamak ne kadar da mantıklı??

Meksika ligi'nin en iyi kalecisi değil midir diyoruz biz?? İyi kaleci ancak abartıldığı kadar değil diyoruz..Nerdeyse Buffon'la kıyaslıcaksınız adamı..

1- Arda'yla Ochoa'yı kıyaslarken mevki olarak değil yaşanılanlarla kıyasladım. Ochoa yıllardır Meksika'dan dışarı çıkamadı demişsin. Arda da yıllardır Türkiye'den çıkamadı. Kıyaslamak istemiyorum ama buna zorluyorsunuz adamı.

2- Ochoa'nın aşırı süper olduğunu hiç bir zaman söylemedim. Ama " İyi olsaydı, kalede olurdu" gibi komik yorumlar görünce savunmak istedim.

3- Yorumlara elbet her zaman saygım vardır. Bende görüşümü söyledim. Böyle bilip bilmeden sallayanlara illet oluyorum evet. Elano'ya sallayanlara, Arda'ya sallayanlara, Gio'ya sallayanlara da illet oluyorum.

2- Ochoa'nın aşırı süper olduğunu hiç bir zaman söylemedim. Ama " İyi olsaydı, kalede olurdu" gibi komik yorumlar görünce savunmak istedim.

Bu kısım beni ilgilendiriyor ve benim komik olduğumu düşünüyorsan teşekkür ediyorum öncelikle.Olayı kişiselleştirmek için elinden geleni yaptın bunun için de tebrik ediyorum.

Oynamayan adamı hepimiz eleştiriyoruz,ne diyoruz daha ilk 11 bile başlamamış diyoruz.Ki bu adam kaleci,takımların alternatiflerinin en az olduğu mevkii.

Çok abartılacak bir kaleci değil,bonservis bedeli olarak 8 milyon euro görünüyor transfermarkt sitesinde ama bu kalecinin max ederi 4 milyon eurodur.Bundan daha fazlasını vermek kerizlik olur.

Bu kısım beni ilgilendiriyor ve benim komik olduğumu düşünüyorsan teşekkür ediyorum öncelikle.Olayı kişiselleştirmek için elinden geleni yaptın bunun için de tebrik ediyorum.

Oynamayan adamı hepimiz eleştiriyoruz,ne diyoruz daha ilk 11 bile başlamamış diyoruz.Ki bu adam kaleci,takımların alternatiflerinin en az olduğu mevkii.

Çok abartılacak bir kaleci değil,bonservis bedeli olarak 8 milyon euro görünüyor transfermarkt sitesinde ama bu kalecinin max ederi 4 milyon eurodur.Bundan daha fazlasını vermek kerizlik olur.

Olayı kişiselleştirmek inan hiç istemediğim şeydir. Böyle söyleyen bir tek sen değilsin. Yani iyi olsaydı oynardı gibilerinden. Ben mantıklı bulmuyorum. Yani Maradona mesela Cambiasso'yu milli takıma almadı diye Cambiasso kötü mü oldu. Hani çok alternatifli bir bölge dersin belki ama. Kanımca Cambiasso, Arjantin'in en çok ihtiyacı olan 3 adamdan birisiydi. Ayrıca Aguirre'yi Marquez'i ön libero da başlatarak ne kadar yanlış tercihler de bulunduğunu söyleyebiliriz. Neyse olayı daha fazla kişiselleştirmek istemiyorum. Eğer sizleri kırdıysam özür dilerim. Saygılar..

1- Arda'yla Ochoa'yı kıyaslarken mevki olarak değil yaşanılanlarla kıyasladım. Ochoa yıllardır Meksika'dan dışarı çıkamadı demişsin. Arda da yıllardır Türkiye'den çıkamadı. Kıyaslamak istemiyorum ama buna zorluyorsunuz adamı.

3- Yorumlara elbet her zaman saygım vardır. Bende görüşümü söyledim. Böyle bilip bilmeden sallayanlara illet oluyorum evet. Elano'ya sallayanlara, Arda'ya sallayanlara, Gio'ya sallayanlara da illet oluyorum.

'İyi olsaydı kalede olurdu' gibi sözlere ben de katılmıyorum..

Bilmediğim konularda da yorum yapmıyorum;) Neyse uzatmayalım ama herkes ne düşündüğünü söylemekte (hakaret etmeden) özgürdür..Katılmadığını daha uygun bir dille söyleyebilirdin..

Ochoa'yı cok buyutmeyin derim kendi adıma. Adam bir kere ab vatandası degil bu yuzden ciddi talibi cıksa bile o kadar para verip ustune kontenjan doldurmak istemiyor.

Bence ise yabancı kaleciye yer yok takımda. Ha yabancı alınacaksa Ochoa olabilir ama 4m eurodan fazla vermezdim.

Ya, ne zaman birakacagiz bu yabanci kaleci sevdamizi. Onun yerine yabanci hakkimizi defans ve ortasaha icin kullanmamiz lazim. Ortasahada Mustafa Sarp, Baris Ozbek gibi oyuncular ilk 11 oyuncusuysa, defansda G.Zan, son zamanlarda yerine Hakan Balta'nin oynatildigi Servet Cetin varken bu yabanci kaleci arzumuz niye?

Üst Alt