Güle Güle Hoşçakal Sevgilim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güle Güle Hoşçakal Sevgilim

Cevap: Güle Güle Hoşçakal Sevgilim

Nevizade, Sen Varya Sen, Çocuklukluk Aşkımsın'dan sonra bir arabesk beste daha. Rahatsız mıyım? Tabii ki hayır. :)

Sözleri fazla karmaşık olmadığı için stadda hemen herkesin diline dolandı. Bence başarılı bir çalışma olmuş, söylemesi de bir hayli zevkliydi.

aslında şöyle bir kıtası daha vardı ama onu söylememişler

senin için yaşayan taraftar

armanın peşinde adanmış hayatlar

sensiz gün geçmesin

dursun tüm zamanlar

galatasaray!

iğrenç bir beste. uyutmaktan başka birşey yapmıyor.Ayrıca fener tribünlerinden biz ne zamandır beri beste çalmaya başladık.Bunu fenerliler söyledi bizden önce.

iğrenç bir beste. uyutmaktan başka birşey yapmıyor.Ayrıca fener tribünlerinden biz ne zamandır beri beste çalmaya başladık.Bunu fenerliler söyledi bizden önce.

Bizden önce söylediler derken ?. Ne zaman söylemisler ?

Benim bildigim bu yeni bir Beste deyil gecen sene´de vardi gibi geliyor bana. Tabiki yaniliyor olabilirim ama Fenerbahce tribünlerinde daha önceden söylendigine inanmiyorum.

Bizden önce söylediler derken ?. Ne zaman söylemisler ?

Benim bildigim bu yeni bir Beste deyil gecen sene´de vardi gibi geliyor bana. Tabiki yaniliyor olabilirim ama Fenerbahce tribünlerinde daha önceden söylendigine inanmiyorum.

Bu beste manispor maçında söylenmeye başladı.Gecen sene söylenmiyordu.

Ya bu besteleri yazan kimler? Cidden bu işi profesyonel adamlar yapsın bu nedir kardeşim,G.Saray yönetimi anlaşsın bir müzik şirketiyle besteleri ve müziklerini onlar yapsın taraftarın bir gram ilerlemesi yok.Aşığım sana doyamıyorum felan bune kardeşim,yabancı oyuncular ulan der Boğazda fasıl eşliğinde rakıya gitsem daha iyi olurdu,yani oyuncuyu itecek marş aklıma bile gelmiyor çünkü bizim karakterimiz hep arabesk o yüzden bence stadda olanlar neyse de tv'den maç izlemenin ne kadar sıkıcı hale geldiğini belirtmek isterim.

Demek ki bunu söylüyordu Eski Açık İBB maçında.Hiçbirşey anlaşılmıyordu.

Kötü,çok kötü...:rolleyes:

Derbiyi kadıköy de izledim anons dışında tezahurat yapamadılar /yapamıyorlar hepsini susturduk diye bu forumda birkaç kez söyledim. Sahada futbolcular kendini yırtıyor taraftar bağırsın diye taraftarda bu çabaya çekirdek suyla karşılık veriyor bunları gördüm.

Bu arada fener tribünleri eğer bir beste söylemeye çalışıyorsa adı geçen bestenin imzası %100 BEŞİKTAŞ tribünlerine dayanır. Fenerin ziraat kupasını çekilişle kazanacağı kadar eminim buna.

fenerliler

birtek sana tutuldu bu kalpler sevdanın ugruna tanımaz hıc engel bizim için heves değilsin sen fener aşkın bize yeter şeklinde söylüyor

sonuç olarak çalıntı değil sadece melodisi aynı :)

ben güzel bi beste tribünden söylemek çok daha zevkli..

tabiki daha farklı güzel bestelerimizi var daha fazlası da olmalı

tvden maç izlemek zaten sıkıcıdır trbünde olmak bambaşka bişey her taraftar gitmeli maçlara zaten sadece evden destek vermekle olmuyo bazen

Burada kimse beğenmemiş ama stadta bunu söylemek o kadar müthiş ki o yüzden anlatılmaz yaşanır diyorum ;)

Üst Alt