Gümüşdağ: ”Başakşehir’i satabiliriz”


images

Geçmişte Çin’den gelen teklifi kabul etmediklerini söyleyen Gümüşdağ, “Şimdi bir hikayemiz var. Kulübümüzün ve Türk futbolunun geleceği için her şeyi yaparız” dedi

2019-2020 Süper Lig şampiyonu Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, katıldığı canlı yayında sezonun geniş değerlendirmesini yaptı.

“Bu takım imkansıza inanmadı ve imkansızı başardı. Başakşehir'in şampiyonluğunun, çok Anadolu takımı için önemli olduğunu düşünüyorum. İbrahim başkan, Bursa'da bir şampiyonluk yaşattı. Bu çok önemli bir şampiyonluktu, kalıcı olamadı. Kalıcı olsa, Başakşehir bu kadar geç kalmazdı, çok Anadolu takımı arkadan gelirdi. 6 yıldır istikrarımız, şampiyonluk kadar kıymetli” diyen Gümüşdağ şöyle konuştu:

“Başakşehir ilçesinin, İstanbul'un bir takımı. Biz bu kulübü büyütecek bir partnerle olabiliriz ama şu anda böyle bir şey yok. Geçmişte Çin'den bir teklif geldi ama biz erken olduğunu düşündük, şimdi bir hikayemiz var. Kulübümüzün ve Türk futbolunun geleceği için her şeyi yaparız. Başakşehir 6 yıldır ilk 4'ün dışına çıkmadı, UEFA gelirleri var, oyuncu satışları var. Biz bir anonim şirketiz, her şeyimiz açık ve net.”

Alıntı:borsagündem
 
Emin ol Nihat Özdemir’den çok daha başarılı olur. Adam en azından Galatasaray gelenekleri ile yetişti.
ne yapmışta gs geleneği ile yetişmiş
tribünde gsli futbolcu td ve yöneticilerle oturup poz vermesi herhangi bi gelenekle yetiştiği anlamına gelmez
tff başkanı olsa kendi fikirleri olmayan biri olacak gene. kendisine ne yap denirse onu yapacak.
 
Ibb->basaksehir->ba$akcity

Devlet eliyle yaptilar, islettiler buyudukten sonra araplara peskes cekme derdindeler

Yap islet devret bunun tam tersiydi sanki
 
Önce bu takımı İbb'den nasıl aldıklarının hesabını versinler. Satılacaksa da para belediyeye gitsin madem öyle.
 
Üst Alt