Gün Dayanışma Günüdür! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gün Dayanışma Günüdür!

ad760fa603084e46983792d58d1c6170.jpeg

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Dergisi’nin satışa sunulan Nisan sayısında, Galatasaray camiasına ve taraftarlara seslendi. Özbek’in 165. sayıdaki yazısı şu şekilde:

Sevgili Galatasaraylılar;

Mart ayı Galatasaray Spor Kulübü’nü yönetenler için bir yılın muhasebesinin verildiği, bir sonraki dönemin bütçesinin belirlendiği ve her konunun en ince ayrıntısına kadar ele alınıp değerlendirildiği aydır.

Ben ve Yönetim Kurulum, 25 Mart Cumartesi günü yapılan ve yaklaşık 12 saat süren Genel Kurul’da, üyelerimizin yüzde 75 gibi bir çoğunluğu tarafından idari ve mali açıdan ibra edilmenin mutluluk ve gururunu yaşıyor; aynı oranda da sorumluluğunu taşıyoruz.

Öncelikle o gün salona gelen herkese en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Ancak üyelerimizden güçlü bir Galatasaray için bir sonraki toplantıya çok daha görkemli bir katılım göstermelerini beklediğimi de özellikle vurgulamak istiyorum.

Rus yazar ve düşünür Tolstoy der ki; “Hayat bizi resmen dört işlemle sınar; gerçeklerle çarpar, ayrılıklarla böler, insanlıktan çıkarır ve sonunda topla kendini der.”

Galatasaray olarak tüm bu süreçleri yaşadık; yaşıyoruz. 20 yılın birikimi olarak içine düşülen finansal çıkmazla sınandık. Acı gerçeklerle çarpıldık. Hatta bazılarımız, aynı yolda, aynı amaç uğrunda yürürken ayrı düşüp bizi biz yapan Galatasaray değerlerinden çıkacak,
Galatasaray’a zarar verecek noktaya kadar geldi. Bunu maalesef son Genel Kurul’da da yaşadığımız bazı tatsız örneklerle gördük.

Artık yeniden doğru yolda birleşmeliyiz.

Toparlanıp tek hedefin Galatasaray’ın başarısı olduğunu hatırlamalıyız.

Yönetim, sporcu, taraftar el ele, omuz omuza verip yeniden hep bir ağızdan “Şampiyonsun Galatasaray” diyebilmeliyiz.

En içten sevgi ve saygılarımla.

Dursun Özbek

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı

Gün Dayanışma Günüdür!

Son düzenleme:
Genel kurulda tir tir titretiler. 1 senede ya toparlar yada tarihin en vasat başkanları arasına karışarak zamanla unutulur.

Gesendet von meinem CUBOT_NOTE_S mit Tapatalk

açıklama güzel bunda sıkıntı yok

sıkıntı sürekli yalan söylenmesinde,burada ki samimiyete inanmıyor kimse artık

Hata yaptık de, ondan sonra
Adam gibi transferler yap !

Ondan sonra birlik ve yeni başlangıçlar hakkında konuş...

Dursunun bu klupten gitmesi taraftariyim ama art niyetli bulmadim hic bir zaman

Dibine kadar basarisiz da denebilir ama Galatasarayi sevdigine eminim

Mesela sabri . O da benzer sekilde . Herkes yeteneginin kapasitesinin farkinda , icten ice de kimse sevip benimsemiyor

ama biliyoruz ki yarin futbolu biraksa veya futbola hic baslamamis olsa tribunde bizim gibi oturan sari kirmizi asigi birisi olurdu

bu yuzden de kufuru filan hos karsilamiyorum hic bir zaman , adam G.Sarayli abi yani

Bol muhabbetlerle post kasanları raporlayalım arkadaşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt