gün geçmiyor ki ülkemde aptalca bir olay daha yaşanmasın | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

gün geçmiyor ki ülkemde aptalca bir olay daha yaşanmasın

Önüne gelen kadına yaprak yedirmenin doğru olmadığını gösteren Video

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

izlemedim ruh halimi ..meyeyim şimdi tövbe tövbe

o çocuğu elinden alsın sosyal esirgeme kurumu da görsün gününü

ben 5 yaşındayken amcam bira içirmişti

o yüzden biradan pek haz etmiyorum

isabetli bir hareket olmuş , sorumluluk sahibi bir anne

Bizim burada oynuyor gelecek sene 20 milyon civarlarında lyon a transfer olur.
Lyon geçen sene 6.5 teklif etti Guingamp vermedi. Deli topçu

reyiz geçen j-k duverne içinde aynı şeyi diyordun adam hala takılıyor lenste

bizim alma şansımız yok mu şu adamı? gerçekten dehşet oynuyor

reyiz geçen j-k duverne içinde aynı şeyi diyordun adam hala takılıyor lenste

bizim alma şansımız yok mu şu adamı? gerçekten dehşet oynuyor

Duvern gider bu yaz büyük ihtimalle Liverpool, Tottenham, Southampton, Sunderland ve Newcastle scout lari izlemiş.

Yok hacı bizimkiler Ligue 1 Ligue 2 den 18-19 yaşında oyuncu alamazlar. Beyni olan menajer süper lige yollamaz zaten böyle topçulari

Hep savunmuşumdur; yav layıkıyla bakamayacaksanız çocuk yapmayın. Sanki bana müthiş genleriniz var, illa soyunuzu devam ettirmeniz gerekiyor... Biz de bilirdik çocuk yapmayı, ama biliyorum ki layıkıyla büyütemeyeceğim, bu sebeple hiç girmedim o toplara... Bütün insanlığa tavsiyem budur. Haa bu videodaki gerizekalının durumu baya başka ama konusu uygunken yazayım dedim.

Son düzenleme:
4 yaşında kızların başını kapatmakla aynı şekilde eleştirilmesi gereken bir olay ama kimse diğerini eleştirmez.

akp döneminde yaşanmış 90128390128490234908234. başka bir rezilliktir.

Yalnız çocuğun ilk denemesi değil bence bu sigarayı tutuşu filan baya bildiğin tiryaki taklit yeteneği bu kadar gelişmiş olamaz. Klasik bir çomar aynı zamanda ergen sigara ve alkol ile "şekil" yaptığını sanıyor, kesin façaları filan da vardır bunun.

Üst Alt