Gündelik Galatasaray Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gündelik Galatasaray Haberleri

Konstantinos Mitroglou 22 No'lu formayı giyecek

Mbaye Diagne 91 No'lu formayı giyecek

#TarihteBugün | Tarih bir kere yazıldı. Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu’nun (IFFHS) "Dünyanın en iyi takımları“ sıralamasında Galatasaray 1. sıraya çıktı. Sıralamada 1. sıraya çıkan tek Türk takımı... (31.01.2001)

? Galatasaray'ımız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 20. haftasında Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 20. haftasında oynanacak Aytemiz Alanyaspor - #Galatasaray karşılaşmasını hakem Alper Ulusoy yönetecek.

? Aslanlarımız, resmi sponsorumuza Alanya’ya iniş yaptı.

Yuto Nagatomo'nun takımı Japonya Katar'a 3-1 mağlup olarak Asya ikincisi oldu

Galatasaray Erkek Voleybol Takımımız, Efeler Ligi’nin 16. haftasında İstanbul BBSK’nın konuğu oldu. Filenin Aslanları, mücadeleden 3-0 galip ayrıldı.

Bayan ve Erkek Voleybol Takımımız ile Teknik Kadromuz, bugün saat 19:00’da Taç Spor Tesisleri’nde düzenlenecek olan panelde taraftarlarımızla bir araya gelecek.

Muslera'nın hayranı olan küçük taraftarımız Efe Yılmaz, Uruguaylı kalecimizle bir araya gelerek en büyük hayalini gerçekleştirdi.

Japonya Milli Takımı ile Asya Kupası’nda mücadele eden Yuto Nagatomo takıma katıldı.

Emre Akbaba, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalarda yer aldı.

Galatasaray'ımız, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk ayağındaki Hatayspor karşılaşmasının hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Profesyonel futbolcumuz Maicon Pereira Roque'nin 2018-2019 ve 2019-2020 sezonları için net 1.700.000 € tutarında peşin bedel ile Al-Nassr Saudi kulübüne geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Bu süreçte oyuncunun ücretleri Al-Nassr Saudi kulübü tarafından ödenecektir.

Teknik Direktörümüz Fatih Terim'in dün vefat eden babası Talat Terim'in cenazesi son yolculuğuna uğurlandı.

? Trabzonspor maçı biletleri ön satışta,

Trabzonspor maçının hakemi Ümit Öztürk

? Galatasaray'ımız, 2018-2019 Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 21. haftasında Trabzonspor ile oynayacağı maç öncesi bir antrenman gerçekleştirdi.

✍️ Kulübümüz ile sigorta sektörünün güçlü ve güvenilir markası Doğa Sigorta arasında yapılan Erkek Basketbol isim hakkı sponsorluğu anlaşmasının imza töreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

? 13-17 Şubat tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek Erkekler Türkiye Kupası'nda program belli oldu.

? Turnuvanın çeyrek final mücadelesinde 13 Şubat Çarşamba günü 17:00'de Türk Telekom ile karşılaşacağız.

? Erkekler Türkiye Kupası'nda program belli oldu

Biletler için ?

? http://bit.ly/GSTurkiyeKupasi

#HepBirlikteKupaya
?
#BugünGünlerdenGalatasaray Başlıyoruz! Bugün 17:00’de Ankara Spor Salonu’nda buluşalım!
??
??

? Emre Akbaba: “1 gol attım bugün. Benim için daha önemlisi 90 dakika saha kalmaktı. Bu tempoyu tekrar yakalamak çok önemli. Çok uzun süre sahalardan uzak kaldım. Takım olarak galip gelemediğimiz için mutlu değiliz ama en azından turu geçtik.”

? Emre Taşdemir: “Benim biraz daha zamana ihtiyacım var. Çok uzun süre futboldan uzak kaldım ama her geçen gün daha iyiye gidiyorum. Performansımdan dolayı mutluyum, her geçen gün üstüne koymak istiyorum.”

? Emre Taşdemir: “Biz buraya kazanmaya ve turu geçmeye geldik. İlk yarı iyi bir oyun sergiledik ancak ikinci yarıda istemediğimiz şeyler oldu ama turu geçtiğimiz için mutluyuz. Hatayspor’u da tebrik ediyorum.”

Galatasaray Erkek Voleybol Takımımız, Efeler Ligi 21. haftasında Fenerbahçe’yi konuk edecek.
Galatasaray - Fenerbahçe mücadelesi 2 Mart 2019 Cumartesi günü saat 14:00’te Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak.#BugünGünlerdenGALATASARAY!

Üst Alt