Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?


Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?-Peter Crouch

-Mevlüt Erdinc

-Volkan Sen

-Emmanuel Eboue

-Emmanuel Adebayor

-Royston Drenthe
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?Melo'nun gelmesiyle az da olsa orta saha rahatladı.Şuan isim üzerinden değil, mevki üzerinden gitmek lazım. Bu takım SOL BEK diye bağırıyor resmen. Kimin geleceği önemli değil. Sol bek gelsin yeter.
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?yabanci forvet alirsak kontenjana takiliyoruz. O yüzden Adebayor ve Crouch'u cizdim.Eboue'ye bence gerek yok. Kontenjanimizi bir sol beke harcamaliyiz.Royston Drenthe ve Volkan Sen acilen gerekli olan oyuncular. Mevlüt ise cok pahali. PSG indirime giderse neden olmasin ?
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?Adebayor dedim ama,sol bek kesinlikle şart.
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?yabanci forvet alirsak kontenjana takiliyoruz. O yüzden Adebayor ve Crouch'u cizdim.Eboue'ye bence gerek yok. Kontenjanimizi bir sol beke harcamaliyiz.Royston Drenthe ve Volkan Sen acilen gerekli olan oyuncular. Mevlüt ise cok pahali. PSG indirime giderse neden olmasin ?katılmamak elde değil. özellikle bize solbek lazım gerekirse alt yapıdan bir sağ bek çıkaralım sabrinin yedeği olsun. Zaten sahada 6 yabancı oynatabiliyoruz.Bari sahadaki son yabancı oyuncumuz solbek olsun.
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?Yani buradan bizim istediğimiz gelecekse tabi ki Adebayor ama böyle çok adaletsiz olmuş.En çok hangi bölgeye transfer istiyorsunuz olsa şüphesiz sol bek.
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?Kiralik Adebayor'u millet sol bekten fazla istiyor. Görüntü suan bu. :eek:
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?Hakan Balta euro 2008'de ki gibi oynacaksa Adebayor. Oynamayacaksa Drenthe. :)
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?Sabri sezon içinde grip olsa 10 kişi çıkarız artık maçlara.
 
Cevap: Gündemimizde olan en cok hangi futbolcuyu istiyorsunuz ?Peter Crouch koyacagınıza ronaldinhoyu koysaydınız keşke bakın o zaman oyları ne oluyordu:)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt