Günlük İnternet Rutininiz ( Site Önerileri İçerir ) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Günlük İnternet Rutininiz ( Site Önerileri İçerir )

Bir kaç ay öncesine kadar çok farklıydı gündemi takip etmiyordum an itibariyle şu şekilde;

GSC
youtube
historum
reddit
stratfor
huffington post
newyorktimes
brainpickings
mentalfloss
odatv
sözcü

Yukarıdakiler bookmark'ta olanlar veya browser ile otomatik açılanlar.

Bunlarda genelde girdiklerim;

sabah
yenişafak
yeniçağgazetesi

sınırötesihaber
ekşi
investing (Döviz ve altın fiyatları için)

Kırmızıya boyadığım gazeteleri tercih sebebinizi öğrenebilir miyim?

Gündem tek taraflı takip edilmez de ondan.

Sözcü ile ilgili sıkıntı nedir ki?

Olaya ideolojik olarak baktığımı düşünmemen için özellikle dikkat etmiştim. Okuduğun o gazetelerin yalan ve provokatif haberlerine çok denk geldim. O yüzden sordum. Evet; diyebilirsin ne okuyacağız; hepsi öyle? Haklısın. Ancak az da olsa haberin içeriğine dikkat eden yayınlar var elbet. İsim sormayın haddim değil öneride bulunmak.

Olaya ideolojik olarak baktığımı düşünmemen için özellikle dikkat etmiştim. Okuduğun o gazetelerin yalan ve provokatif haberlerine çok denk geldim. O yüzden sordum. Evet; diyebilirsin ne okuyacağız; hepsi öyle? Haklısın. Ancak az da olsa haberin içeriğine dikkat eden yayınlar var elbet. İsim sormayın haddim değil öneride bulunmak.
Anladım, aşağı yukarı her gazetede buna denk geldim. Aklı başında herkes bu tür içeriklerin farkına varıyordur bence.

Bir kaç ay öncesine kadar çok farklıydı gündemi takip etmiyordum an itibariyle şu şekilde;

GSC
youtube
historum
reddit
stratfor
huffington post
newyorktimes
brainpickings
mentalfloss
odatv
sözcü

Yukarıdakiler bookmark'ta olanlar veya browser ile otomatik açılanlar.

Bunlarda genelde girdiklerim;

sabah
yenişafak
yeniçağgazetesi
sınırötesihaber
ekşi
investing (Döviz ve altın fiyatları için)

Aklıma gelmeyenleri ekliyorum;
Twitter
Sputnik
RT
Rarbgmirror
liveleak
Ntvhava

Üst Alt