Cevap: güntekin onayGalatasaray düşmanı, bünyesinde tüm tercihleri barındıran hepseksüel kişilik. En son "nasıl olur Engin kafa attı 2 maç ceza aldı dünyanın hiçbir yerinde böyle rezillik görülmemiştir" diyebilecek kadar kuş dayanışması sergileyen f7 yalakası bjkli ezik.
 
Cevap: güntekin onaySon zamanlarda kendini bozdu... Belki patronu bu şekilde davranmasını söyledi veya Rıdvanla daha samimi olmaya başlayınca fb yalakalığına başladı.Sürekli eyyam kokan hareketler görüyoruz kendisinden.. Galatasaray antipatisini profesyonel bir dille gösteriyor..Kaliteli, seviyeli spiker gitti yerine eyyamcı bir Güntekin Onay geldi..
 
Cevap: güntekin onayeskiden Avrupa'nın kralısın Galatasaray diye ağlarken artık Engin neden 5 6 maç ceza almıyor Elmander neden 1 maç ceza alıyor diye sinirden tir tir titreyen ama dirsek atan Aleks'e laf söylettirmeyen Beşiktaş'lı Fener sempatizanı sunucu.
 
Cevap: güntekin onayGalatasaraylı futbolcular Roma Olimpiyat stadında polis dövüyor. yapmayın başımız derde girecek.
 
Cevap: güntekin onayg%C3%BCntekin-onay_117424.jpg
 
Cevap: güntekin onaysinsinin teki. en ufak bir sallanmazmıda laf gecirmeye calışan bir kuş. örnegin engine 2 mac ceza az başka yerde olsa 5-6 mac ceza alması gerekirdi demesi gibi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt