Günün Özeti | 21 Şubat 2017 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Günün Özeti | 21 Şubat 2017

C5NW6OUWEAMo8_d.jpg

Sıkıntisi neymiş acaba brumanin bunu çözmek lazım
Riekerink döneminde yok muydu bu tarz hareketleri yoksa es mı geçiyordu jor?
Bruma ya ihtiyacimiz var sezon sonuna kadar versin katkısını sonra gitse de olur.

tapatalk

Bu arada kulübün yaptığı açıklama fis.
Hiçbir zaman kaale alinacaklarini sanmıyorum.
Ki gerek TFF gerek hakem kurulunda BJK li çok adam var. Göz göre göre kayiriyorlar BJK yi.

Ne kadar iyi oynamasakta hakemlerin çaldığı 6-7 puan var en az.
Kötü oyunumuz bu hakem hatalarını gormezden gelmemize sebep oluyor.
Çünkü taraftar olarak diğer taraftar gruplarına kiyasla gerekiyorsa hakemi de yenip maçı al mentalitesindeyiz. Bu hep böyle olmuştur.

Herşeyi geçtim kritik maçlar öncesi Q7 denen BJK yi tek başına taşıyan adamın defalarca tekmeleri dirsekleri kirmzisiz geçilmiş, dalga geçer gibi sari kart bile verilmemiştir.
Basit şeyler gibi gözükse de sonucu direkt etkileyen faktörler bunlar.

tapatalk

Bruma yanlış bir şey yaparsa ona göre cezalandırılmalıdır lakin onun haddini bildireceğim diye kendisini kaybetmeyelim. Ona daha çok ihtiyacımız olacak bu sezon.

Son düzenleme:
Stadyum dolmasın diye biletleri pahalı yapıyor adiler.

Dolup da kötü bir sonuç çıkarsa ne olacağını bildikleri için.

Bu kadar aciz olmayın.

kimin haklı olduğundan ziyade kulübün ne kazanıp ne kaybettiğine bakmak lazım bu konuda.

O konuda şöyle düşünüyorum bu tarz bir mesajı takıma ve yönetime vermesi başlangıç için iyi bir hamle olabilir.Mesela Riekerink gibi gelip pasif kalsa sallanmaz sezon sonu veya diğer sezon ortasında da gönderilirdi. Bence kazançlı çıkan biziz ama bundan sonra sürecin nasıl yönetileceği çok önemli.

-Tapatalk-

Bu arada Iddia oranlari da cok komik, tamam Besiktas favori ama garanti sampiyon demisler soyle bakinca. Daha cok mac var ve mesela biz derbide 3 puani alirsak Basaksehir'in de teorik anlamda ciddi bir sansi olacak. Tabiki mantikene Besiktas bu saatten sonra sampiyonlugu birakmaz diyoruz elbet, yani diger takimlardan daha iyi bu sezon.

Yönetimin açıklaması tamamen kendilerini kurtarma adına Galatasaray falan umurlarında değil. Ne zaman yönetim tartışılmaya başlıyor ortaya birilerini atıyorlar önce hocaydı, federasyonda sıra.

Bruma konusunda da Bruma'nın tarafındayım. Daha iki haftaya kadar taraftarın gözünde bir numara olan adam birden problemli tipe dönüştürüldü. Satmaya çalışıyorlar onun yolunu yapıyorlar belki bilemiyorum.

Üst Alt