# Güray Vural - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Güray Vural

Ayrıca ben bu sağlam kaynak muhabbetine de hiç anlam veremiyorum.

Birinci elden mi öğreniyorsun? (Transfer görüşmelerini gerçekleştiren insanlardan söz ediyorum.) Muhtemelen hayır.

Kaynağı bize söyleyebiliyor musun? Hayır.

Bu durumda öflerim de pöflerim de kusuruma bakmayın.

Ayrıca kim bilir transfer dönemlerinde kaç kişi önüne geliyor transfer heyetinin. Yarısından çoğu basında geçmiyordur bile.

kaynağımı söylememe nedenimi de od a söleyeceğim. ondan sonra o zaten cevabı verir

Ayrıca ben bu sağlam kaynak muhabbetine de hiç anlam veremiyorum.

Birinci elden mi öğreniyorsun? (Transfer görüşmelerini gerçekleştiren insanlardan söz ediyorum.) Muhtemelen hayır.

Kaynağı bize söyleyebiliyor musun? Hayır.

Bu durumda öflerim de pöflerim de kusuruma bakmayın.

Ayrıca kim bilir transfer dönemlerinde kaç kişi önüne geliyor transfer heyetinin. Yarısından çoğu basında geçmiyordur bile.

ben duyumdu değilim. başka bir transfer hakkında da bilgim yok. evet bu transferde birinci elden alıyorum haberleri. bu kadar net. ama sadece guray konusunda. nasıl vs sorularına cevap vermeyeceğim. moderatore gerekli açıklamamı yaptım. nokta. istenirse kaldırılır haber.

ben duyumdu değilim. başka bir transfer hakkında da bilgim yok. evet bu transferde birinci elden alıyorum haberleri. bu kadar net. ama sadece guray konusunda. nasıl vs sorularına cevap vermeyeceğim. moderatore gerekli açıklamamı yaptım. nokta. istenirse kaldırılır haber.

Kaynağınızı öğrenemediğim gibi sizi de tanımıyorum takdir edersiniz. Dolayısıyla hangi sebepten olursa olsun kaynağınızı öğrenemediğim müddetçe bu benim için havada ve boş bir haber.

Ve inanın yaz aylarında burada bunaltıcı derecede bu tür haberler paylaşan insanlar oluyor. Ve gerçekleşeni görmedim bu vakte kadar. Belki gözümden kaçmıştır. Ama sanmıyorum.

Diğer bir nokta da diğer kolpa haberciler ile benzeşen üslubunuz. (Bakın siz de yalancısınız demiyorum.) İlk mesajda kesinmiş gibi konuşup sonraki mesajlarda "bir aksilik olmazsa" moduna geçmeniz. Belki bilinçli yapmamışsınızdır ama tepkimin nedenleri bunlar.

Hiç sanmıyorum ama forumdaki mesaj sayınızdan ötürü bu transferin gerçekleşmesi için yine de bir pay bırakıyorum. Ama dediğim gibi kaynak olmadıktan sonra bu haberi burada paylaşmanın pek de mantığı yok.

Yani diyelim ki bu transfer oldu. Yine de bu bir şeyi değiştirmez.

Neyse artık pek de mühim değil, umarım gelmez diyeyim.

Son düzenleme:
Üst Alt