Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | Maç Sonucu

hazirlik-maci.JPG

gshome.png
gs130vf8.png
f2m5a162ebpg8.png
fb130zg5.png
fbhomed.png

d-smart.png

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray - Fenerbahçe | 21 Temmuz |

Sabırsızlıkla bekliyoruz büyük ihtimal Almanya veya Hollanda olur kan olabilir az gollu bir galibiyet alabiliriz.

Sıkıntılara karşı tedbirli olmakta fayda var.

Bkz.23 Nisan

Cevap: Gurbet Cup/ Galatasaray-Fenerbahçe/ TSİ 19.30/FutbolSmart/24.07.10

bu defa yenelim artık.diyecek başka birşey yok.

en azından güzel bir statta oynanıcak maç.

bizden daha hazır çıkıcak maça fener ama yine de galibiyet bekliyoruz :D

Cokmu buyuk oldu lan amblemler:D beceremedik ama olsun ilk defa böyle bi derbi baslıgı acıyorum fark atarsak adımın foruma verilmesini rica ediyorum:D

Cevap: Gurbet Kupası | Galatasaray - Fenerbahçe | 21 Temmuz | 20:00

Derbi maçın yeri belli oldu!

Bu sene ilki yapılacak olan ve ezeli rakipler Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan Gurbet Kupası maçının Almanya'nın Mönchengladbach şehrinde yapılmasına karar verildi.

Sezon öncesi hazırlık kampı için 11 Temmuz'da Hollanda'ya gidecek olan Galatasaray ve 12 Temmuz'da Belçika'da yurtdışı hazırlık kampına başlayacak olan Fenerbahçe bu ülkelerde kamplarını tamamladıktan sonra Almanya'ya geçecek ve 21 Temmuz'da Mönchengladbach'ın 54.067 seyirci kapasiteli Borussia Park Stadı'nda TSİ 20:00'de karşı karşıya gelecekler.

Bence bu maça çıkmayalım,Serdar,batdal,barış,sarp,ayhan,gökhan,çağlar gibi oyuncular ile yeni bir 6-0 faciası olabilir.

renkdaşlar 3 4 5 atacaz demeyelim artık ne zaman böyle desek fenerde takozun biri çıkıyor orta sahadan gol atıyor bize.

Bunu yazarken ne kadar icim icimi yesede, sağlam bi 5'lik yesek diyorum. Yönetim ve teknik heyet transfer stratejisini ve sezon planlamasını ona göre belirler.

Sezonun ilk mac kadrosu benden olsun:

---------Ufuk Ceylan---------

Sabri----Neill-----Ali----Hakan

----Baris-----------Ayhan----

---------Emre Colak----------

Serdar------Batdal------Berkin

Sezonun kaderini belirleyicek kilit oyuncularımızın bir cogu bu mactan uzak tutulursa daha iyi olur. O kulüpte her türlü talimat verilir.

Ufuk

Sabri - Servet - Hakan - Çağlar

Cana - Sarp

Serdar - Emre - Arda

Baros​

Çıkarız.

Üst Alt