Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | Maç Sonucu

Bu macta ne olduysa Serdar'a oldu arkadas. Kac gündür forumda yok cocuk, merak etmeye basladim...

Bıktım artık sureklı Fenere yenılmekten. 10 kısı oynayan bır takımı yenemedıler yaa

Kimse Fener 10 kişi falan uydurmasın.Biz 10 kişiyle Hamburg'da Nonda'yla karşı karşıya pozisyon kaçırıp,Ümit'le gol atmıştık.(Tabi faul gerekçesiyle sayılmadı)Hadi 10 kişisinde bir takımın dağa taşa giden bir şutuda mı olmaz kardeşim?

2 maçtır toplasan en iyi niyetle iki pozisyonları var.Atılan goller şans golleri.(Bunu Daum ve Santos'da kabul etmişti.)Hatta Kadıköy'de ki 3-1 yenildiğimiz maçta bile oyunu domine eden taraf bizdik.10 yıldır zaten bizi hakkıyla yendikleri maç en fazla 2dir.10 yıldır çok büyük bir şansları var biz karşı.Allah bu şansı birgün onların ellerinden aldığında çok büyük patlama yapacağız bunlara ama o şans ne zaman gider bilemem.

Bu arada ''Galatasaray bizim rakibimiz değil'',''PAF takımıyla maçlara çıkalım diyen'' Fenerli arkadaşlar bir hazırlık maçında bile bizim takımın çoğunun 24 yaş altı olduğu bir ortamda neden elindeki en güçlü kadroyu çıkardı,neden Alex Chelsea maçında yapmadığı savunmayı yaptı bunların cevabını versinler.

c3b1037c131.png

Cevap: Gurbet Kupası | Galatasaray - Fenerbahçe | 21 Temmuz | 20:00

Bence bu maça çıkmayalım,Serdar,batdal,barış,sarp,ayhan,gökhan,çağlar gibi oyuncular ile yeni bir 6-0 faciası olabilir.

:asd: :asd:

Cevap: Gurbet Kupası | Galatasaray - Fenerbahçe | 21 Temmuz | 21:00 | TRT HD

Gayet ideal bir kadro, benim de kafamda benzer bir dizilis var.

Arda Turan-Mehmet Batdal-Serdar Özkan

Emre Çolak-Barış Özbek

Loric Cana

Çetin Güngör-Ali Turan-Gökhan Zan-Sabri

Ufuk Ceylan

Nerelerdesin üstat?

Üst Alt