Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımı


F.Bahçe'nin Sivas'tan beri süre gelen aşağı ibresinin, bu derbi ile birlikte normal kıvamına geleceğini tahmin ediyorduk. Kendi içinde barındırdığı farklılıklar, derbinin yönünü bir türlü F.Bahçe'ye çevirmeyi başarıyordu. 1300 küsur günlük esareti yaratan da bu detaylardı. Ama hepsinde ortak bir yan vardı, Fenerbahçe sahaya hep kazanmak için çıktı. Beraberliğin gerektirdiği maçlarda bile yapılan planlarda bu vardı.

Aykut Kocaman, geçmişi, kendi zamanını bir tarafa bırakarak, öyle bir ilk onbir icat etti ki, futbol bilgisi de, analiz yeteneği de sorgulanacak hale geldi. Maç sonunda yapacağı incelemede, yenilen gollerin yanına kişisel hataları (özellikle Bilica'yı) özenle yazacaktır.

Ama şunu da göz ardı etmemeli; ilk yarıda rakip kaleye çekilen tek şutu yok takımın. Önde top tutarak organize hale getirdiği tek atağı da yok. İlk kornerini 38'de attı takımı. Kaleye çekilen ilk şut atıldığında 54. dakika gelmişti Fatih Hoca takımını daha iyi hazırlamış, görevlendirmiş, inandırmış ve sahaya sürmüş. Tek tek oyunculara baktığımızda, "Fenerbahçe bu maçı kaybetmez" diyecekken, sahada çaresiz, yenilgiyi kabullenmiş, ikili mücadeleleri kaybettiği gibi, ayakta bile zor duran takımıyla baş başa kalmıştı Fenerbahçeliler.

Bunun çaresini bulamadı Kocaman. Çünkü yenilmemek istedi maç öncesinde. Elinde sağlam sağ kanat oyuncusu varken Bienvenü'den ne bekliyordu açıklar umarım. Ya da elinde Semih gibi santrfor varken, Alex'i bu bölgede oynatmasının da sebebini çok merak ediyoruz. Bilica'nın amatör görüntüsü kimi şaşırttı bilemiyorum. Hadi tüm bunlar bir kenara, Emre Belözoğlu gibi bir takım lideri bile maçı eksi performans ile sürdü.RÖVANŞTA AYDINUS YOK!

Tüm bunların üstüne ekleyebileceğimiz Fırat Aydınus kararları da var elbette. Kendisini bilmesek, "Bu maçı bir türlü Galatasaray'a kazandırmalıyım" kararlılığında olduğunu söylerdik. Net penaltı pozisyonunda Caner'e kart çıkartıyor, benzerlerinde düdüğünü çekinmeden çaldığı ikili mücadelede, Elmander'e devam emri veriyor, son adamdan Semih Kaya atılabilecekken, Semih Şentürk'e dönüp "faulü sen yaptın" diyor, yardımcının zamansız kaldırıp vazgeçtiği bayrağını, doğruya döndürdüğü F.Bahçe atağını, G.Saray defansından önce sonlandırıyor. Bütün bunlardan sonra sonuca etki eden hatası yoktur deyip överler kendisini. Tüm Fenerbahçeliler Saracoğlu'nda Aydınus'suz Galatasaray'ı bekleyecekler sabırsızlıkla. 1300 gün sonra sevinmeyi hatırlayan ezeli rakiplerinin, bu galibiyetine elbette saygı duyarak...Kimlik bunalımı - GÜRCAN BİLGİÇ - SabahHangi maçtan bahsediyor cidden anlamadım hala :D
 
Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımıcaner pozisyonu penaltiymis lan cayci git kendine bi gözlük al aci yaniltiyor adami

adam kendini yere atti iste
 
Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımıYıllardır içerim bu kafaya ulaşamadım. Ne kullanıyor acaba bu kafaya ulaşmak için ?
 
Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımıBakın şimdiden hakemi bahane etmeler, baskı altına almalar başladı. Birde b.ku Aykut'a atmışlar. Ulan bre it ! Geçen sene kendi sahanızda da aynı taktiği uyguladınız. Bizi yendiğiniz maçtada. Azcık kadro kalitesini gör artık. Hala kalite olarak fener daha iyi diyor. Ulan bre dangalak. İstersen 10-0-0 oynasın bir takım daha iyi ise o kadar pozisyon vermez, veremez. Bariz ezdik işte. Ömrünüzde böyle ezilmemişinizdir herhalde. Ben 28 yaşımdayım o kadar derbimizi izledim yok yani. 20dk 5-6 gol atabilirdik. 2.yarı 4 ofans aldınız, skor 2-0 ve yorulduk ne bekliyordun ? Saldırmamızı mı ? Kaldı ki siz topa hakim oldunuz yine biz atak yapıp gol bulduk:)Eziksiniz. Adam değilsiniz. Adam olana kadar ezecez sizi. Saraçoğlundaki maçıda görürsünüz. Bizi yenemeyeceksiniz ! Eğer sahada olursanız tabi:)
 
Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımıKendisi de durumun aslında böyle olmadığını biliyor.Bırakın ağlasın,bırakın ezilsin,bizde keyifle izleyelim.
 
Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımıKadro kalitesi bizden iyimiymiş? Alexi çıkar sıradan köy takımı oluyor Fenerbahçe.

Orta sahandaki adamları toplasan bir Melo fiyatı etmiyor. :D
 
Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımıCaner'in pozisyonuna net penaltı diyerek baştan sona saçmaladığı yazıda zirveyi bulmuş. Oha lan.
 
Cevap: Gürcan Bilgiç-Kimlik bunalımıKadro kalitesi bizden iyimiymiş? Alexi çıkar sıradan köy takımı oluyor Fenerbahçe.

Orta sahandaki adamları toplasan bir Melo fiyatı etmiyor. :Dbende bunu ayıkamadım ya zaten.alex ile volkan çıkınca manisa antep ayarında takım oluyorlar. kayserinin kadro kalitesi bile fenerden yüksek.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt