Gürcan Bilgiç Yalan Söylüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürcan Bilgiç Yalan Söylüyor

Gürcan Bilgiç yalan söylüyor. Caner'in Eskisehir'de lan dedikten sonra atildigi hafta Fener kazansa lider oluyormus o hafta da Galatasaray Mersin'e kendi sahasinda puan kaybetmis güya. Bu maclar birbirinden bagimsiz olarak oynandi, arada bir sürü hafta var. Caner'in atildigi o 28.haftada Galatasaray zaten ligde eze eze liderdi. ve biz o hafta Mersin'e karsi oynamadik. Biz Mersin'e puan kaybettigimiz hafta Fener liderdi üstelik. Galatasaray'in önünü kesmek icin icat edilen playoffa ragmen sampiyonlugumuzu onlarin sahasinda kazandik. Bilek hakkiyla kazandik.

GS, Mersin'e puan kaybettigi hafta Fener deplasmanda Sivas'a yenildi.
DK6iCGLW0AEvOZH.jpg

Caner'in kirmizi kart gördügü Eskisehir maci 28.haftada oynandi. GS ligde rahat lider.. Playoff düzmecesine ragmen tertemiz sampiyon GS.

DK6iZ1HXoAI6QOs.jpg

Edit: Ilaveten Eskisehir o macta zaten 2-0 öndeydi. Caner'in kirmizisindan sonra golü buldu Fener üstelik o gazla. Eskisehir o maci havada karada kazanirdi 2-0 yapmisken ve öyle de oldu. Yarim saat falan 10 kisi oynadi dedi Fener icin. Adam kirmiziyi 73'te görmüs nasil yarim saat oluyorsa. 20 dakika uzatmalarla birlikte..

WGZdy2.png

Son düzenleme:
Aaa nasıl olur bu spor yorumcuları çok bilgili insanlar,Mesela Sneijder 15 asist yapmış hepsi gol olmuş mu

Hakemler yönetmeye devam ediyorda bunun gibi bilgisiz yorumcular niye işinden olmuyor? Gürcan böyle biridir YouTube

Eğitim, denetim ve uygulama şart
Ben de bunu koyacaktım. Mükemmel olay ya. Tüzemen'in bikaç saniye duraklayıp beyninde Mersin'in bir sezon önce hangi ligde olduğu bilgisine ulaşması süper. :asd2: Bilgiç'in yüz ifadesi süper. Adamın her halinden belliydi zaten yalan söylediği.

Gürcan Bilgiç yalan söylüyor. Caner'in Eskisehir'de lan dedikten sonra atildigi hafta Fener kazansa lider oluyormus o hafta da Galatasaray Mersin'e kendi sahasinda puan kaybetmis güya. Bu maclar birbirinden bagimsiz olarak oynandi, arada bir sürü hafta var. Caner'in atildigi o 28.haftada Galatasaray zaten ligde eze eze liderdi. ve biz o hafta Mersin'e karsi oynamadik. Biz Mersin'e puan kaybettigimiz hafta Fener liderdi üstelik. Galatasaray'in önünü kesmek icin icat edilen playoffa ragmen sampiyonlugumuzu onlarin sahasinda kazandik. Bilek hakkiyla kazandik.

GS, Mersin'e puan kaybettigi hafta Fener deplasmanda Sivas'a yenildi.
DK6iCGLW0AEvOZH.jpg

Caner'in kirmizi kart gördügü Eskisehir maci 28.haftada oynandi. GS ligde rahat lider.. Playoff düzmecesine ragmen tertemiz sampiyon GS.

DK6iZ1HXoAI6QOs.jpg

Edit: Ilaveten Eskisehir o macta zaten 2-0 öndeydi. Caner'in kirmizisindan sonra golü buldu Fener üstelik o gazla. Eskisehir o maci havada karada kazanirdi 2-0 yapmisken ve öyle de oldu. Yarim saat falan 10 kisi oynadi dedi Fener icin. Adam kirmiziyi 73'te görmüs nasil yarim saat oluyorsa. 20 dakika uzatmalarla birlikte..

WGZdy2.png

Caner'in lan dediği maç bu maç değil bir sonraki sene.Biz de içerde Mersin değil Karabük'e kaybettik o hafta.Ancak aramızda Fener'le 3 puan vardı ve averajımız bayağı fazlaydı onlardan,yine lider olamıyorlardı yani saçmalamış Gürcan.

Caner'in lan dediği maç bu maç değil bir sonraki sene.Biz de içerde Mersin değil Karabük'e kaybettik o hafta.Ancak aramızda Fener'le 3 puan vardı ve averajımız bayağı fazlaydı onlardan,yine lider olamıyorlardı yani saçmalamış Gürcan.

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/ozet/2011-2012/28/eskisehirspor-2-1-fenerbahce-mac-ozeti

Burada 4:40'dan itibaren seyret. O sezon. El kol hareketi yapiyor artist orada. Iki sene üst üste "hadi len" dediyse de o maci hatirlamiyorum ben.

Bu Gürcan bi kere yine atıp tutuyordu sonra Levent Tüzemen bunu g.t etmişti aksini kanıtlayarak.

Işte böyle bunlar. Daha telefonu eline alıp bilgilere bakmaya üşenen adamlar kamera karşısında atıp tutuyor.

sent via GSC

Bu yorumcular obejktif yorum yapmayarak fenerbahçeye en büyük kötülüyü yapıyorlar farkında değiller. Bırakın takmayın.

Üst Alt