Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Cevap: Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Keita ve Elano

Galatasaray'ın yeni transferleri çok sansasyon yarattı. Alıcı gözle baktığımızda Keita'nın sezonu büyük hayal kırıklıkları ile geçirmesi kaçınılmaz gibi. Gaziantep'te sahada yoktu. Hücum aksiyonlarının içinde rol almayı bırakın, top kayıplarıyla rakipten bile oynadı diyebiliriz.

Peki düzelir mi?

Lyon böylesine bir oyuncudan vazgeçtiğine göre, Galatasaray'ın da işi zor.

Elano ise duran top ustası. Ama tempo sıkıntısı var ve yine takım savunmasında özverili değil. Yetenek olarak Deivid'in önünde mi diye düşünüyorum. Bence değil. Şöhretleri olan oyuncular ama, o kadar. Zaman kimi haklı çıkartacak göreceğiz. Fakat Galatasaray'ın yükünü yine Arda çeker.

Bu oyuncuların milli olmasına gelince... Kleberson ve Ricardinho da geldiklerinde milli takım oyuncularıydı.

GÜRCAN BİLGİÇ.....

Elano'ya laf atarken Andre Santos'a da taş atmış haberi yok ... hatırlar mı bilmiyorum ama transfer günü bangır bangır övünüyordu FB cephesi brezilya milli takımında 5 kez oynadı boru mu diye...

Ayrıca Elano'yu kaç kez izlemiş ki bu kanıya varmış ? izlediği son Estonya maçıdır Allah bilir.O küçük dünyasında Daum ve ekibini incelesin mükemmel futbol bilgisiyle(!!)Bizim kendisinin analizlerine ihtiyacımız yok .Allahım yarattın neden takip etmiyorsun diye bazı zaman isyan ediyorum ....

Böyle insanlar olduğunu görünce Rijkaard ve ekibi çok başarılı olsun ,bende etrafımda bu arkadaşlara Erol Taş kahkahalarıyla karşılık vereyim istiyorum...

sende bir eziksin gürcan , deivid denen kazma ELANO'nun tırnağındaki parçacıklar olamaz .

Bu adam "Elano, Deivid'den iyi" desin, Taksim'de soyunurum :D :D

allah allah, bir yerden tanıdık geldi bu cümle, deja-vu yaşar gibi oldum bi an.. içimde de "nickimi BjkReal yapma" hissi oluştu nedenseeee :D :D :D

Ya Gürcan rahat dur be oğlum, bi kere de rahat dur...Futbol un f sinden anlamıyorsun bizim transferlere sallıyorsun...Sen kimsin de bizim takım hakkında yazı yazabiliyorsun?Git kendi DÜNYA YILDIZLARINla ilgilen...Mesela Josico,MALdonado di mi ama?HEheheHEhe

Bırak onu Gülcan babamız yok artık :D :D :D :D

Aradaki Farkları Bulunuz.

Gülcan ;

Gürcan ;

16.jpg

?

bizim-hic-kupamiz-olmadi.jpg

Keita ve Elano

Yetenek olarak Deivid'in önünde mi diye düşünüyorum. Bence değil. Şöhretleri olan oyuncular ama, o kadar. Zaman kimi haklı çıkartacak göreceğiz. Fakat Galatasaray'ın yükünü yine Arda çeker.

Bu oyuncuların milli olmasına gelince... Kleberson ve Ricardinho da geldiklerinde milli takım oyuncularıydı.

GÜRCAN BİLGİÇ.....

yetenek olarak devidle kıyaslıyo sadecew duran top atabilyormuş:) korkunu ecele faydası yok kullandırmayacaz duran topları elanoya merak etme sen:)

ayrıca brezilya milli takımında oynamadan bahsetmiş türkiye gelen brazilylılardan ( elano ve dos santos hariç) sadece ricardinho milli takımında oynuyordu geldiği zaman o da kenid bıraktı zaten kleberson da beşiktaşa gelmeden ve gititkten sonra tekrar milli takımda yani yanlış bi saptama yapmış ama neyse amacı belli kendi klubünü ferah tutmaya çalışıyo napsın o da haklı:) keitadan bahsetmeyeceğim bu seneki taklaları gürcen içinmiş yeter ona:D

bunları angut forumda mı yazmış, yoksa oturup ciddi ciddi yayınlanmışmı? Ne cins bir adamdır düşünceye bak, Deivid Elanodan yetenekliymiş, bu renkler adamı aptallaştırıyor galiba:D Keitayı da gerçekten izlediyse Antep maçında böyle konuşamazdı, konuşursa da adama "işte gerçek fenerli" derler:D

bu adama gerçekten çok sinir oluru ntvde gördüğüm en taraflı adamdı adam tarnsfer dosyası diye bir programda Allahın kekoincisi Daumu 40dk konuşup geri kalan takımları son 20dk konuştular ayrıca bunuda salladılar galiba kanaldan maç toplatısı programında yoktu bu hafta NTVde büyük temizlik var galiba:D

Herkesle kıyaslada Deivid ne yahu illa kendi topcunlamı kıyaslıcan.Dunyada fenerden iyisi samda kayısı. aheaheha

ulan dünya gülüyodur bunlara bir taraflarıyla, messi yi ronaldo yu alsak onlara da bahane bulur bu kolpa gürcan ve tayfası

Santos çok doğru transfer,Elano değil.Nasıl yani?Neden?Hangi mantıkla?Allah Allah ya!

Yalakalık yapılan cephe boşlar ayıplar sizi arada bir böyle çıkışlar yapmazsanız.:mad:

Afferin. Sen de yorumcuysan diyorum sadece...

:tiphat:

Yalakalık yapılan cephe boşlar ayıplar sizi arada bir böyle çıkışlar yapmazsanız.:mad:

Afferin. Sen de yorumcuysan diyorum sadece...

:tiphat:

Yalakalık da bir yana, ters yorum yapıp şöhretlerini cilalama peşindeler. "Bakın ben ne değişiğim, kimsenin görmediğini görüyorum" olayı. Hadi bu arkadaş neyse de, Rıdvan Dilmen'in de buna yöneldiği gibi bir his var bende. O yönelirse etkili de oluyor. Geçen sene şu söylemini hatırlayın: "Skibbe Lincoln'le kanka olmuş, Arda ile arkadaş olmuş, Ayhan ile enseye tokat,..... olmuş" Son kısmı ben uydurdum ama bu bağlamda bir şeydi. Biraz huzur verin arkadaş, diyesim var.

Koçum benım yaa ne güzel tespit yapmışşsın sen helal olsun;):):):).

Valla sizin gibi yazarları çocukların parkta oynadıkları kum bölümü varya oraya koyacaksın orda kumdan kale yapacaksınız ;):):D:D:D:D:D.

2 yıldır, daha yeni ve takımına alışamadığı şeklinde

Güiza'yı savunan cümleler kuran Gürcan Bilgiç

daha ilk maçında Keita hakkında yaptığı yorumlar

ne kadar taraflı bir gazeteci olduğunu gözler önüne seriyor.

Gercekten cok iyi futbolcu olan Alex'ten daha fazla milli olan bir adam yani odun bile olsa iyidir yahu.

Üst Alt