# Gustavo Colman


Arjantinli yıldızı çok beğenen Hollandalı hoca ekibine, "Bu oyuncuyu takip edelim" dediRijkaard'ın Trabzon ile oynadıkları maçta Colman'a hayran kaldığı öğrenildi. Galatasaray Teknik Direktörü'nün ekibine, "Bu oyuncuyu ilk kez bu kadar yakından takip ediyorum. Tam aradığım isim. Çok yönlü ve her iki ayağını da kullanabiliyor. Kendisini yakından takip edelim. Onu takımda görmek isterim" dediği belirlendi. Bu gelişmeden sonra Colman'ın yakın takibe alınması bekleniyor. Avrupa kulüplerinin de peşinde olduğu Colman için devre arasında Trabzonspor'la görüşmeler yapılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak:Takvim
 
Cevap: # Gustavo Colman(Trabzonspor)ne kolmanıtrabzonlular kolmanı göndermek istiyolardı sanki transfer yapıcak gibi.yok kolmanı gönderip sağ bek alalım diyolardı falan biz istemeyiz kolmanı.
 
Cevap: # Gustavo ColmanTakip ettiğim kadarıyla iyi oyuncu..Ayhandan 10 kat iyi o oynuyosa colmanda oynar düz mantık yaparsak.. :asd:
 
Cevap: # Gustavo ColmanBence iyi futbolcu falan değil hatta istikrarsızlık abidesi bir futbolcu. Trabzonspor'da oynadığı maçlarda süper performans gösterdi diyebileceğim 5 maç yok. Ortalama bir futbolcu, bazı yetenekleri yerinde ama Galatasaray'da falan oynayamaz.
 
Cevap: # Gustavo ColmanBence iyi futbolcu falan değil hatta istikrarsızlık abidesi bir futbolcu. Trabzonspor'da oynadığı maçlarda süper performans gösterdi diyebileceğim 5 maç yok. Ortalama bir futbolcu, bazı yetenekleri yerinde ama Galatasaray'da falan oynayamaz.Koy yanına Keita, Elano, Baros'u bak nasıl oynuyor.Oynadığı takım çok mu iyi oynuyor ki ondan da her maç müthiş performas bekliyorsun.Yanında kendi başına oynayan Alanzinho, Yattara, Engin Baytar ve şimdi bir de Gabric geldi. Takım oyuncusu Colman. Bu saydığım 4 adamdan en az biri onla beraber oynuyor, oynayacakta. Bu adamın çevresinde böyle adamlar varken çokta müthiş performans beklemek haksızlık olur.Bu arada Keita, Elano da bu özelliklere sahip ama saydığım 4 isim kadar değiller.
 
Cevap: # Gustavo ColmanKoy yanına Keita, Elano, Baros'u bak nasıl oynuyor.Oynadığı takım çok mu iyi oynuyor ki ondan da her maç müthiş performas bekliyorsun.Yanında kendi başına oynayan Alanzinho, Yattara, Engin Baytar ve şimdi bir de Gabric geldi. Takım oyuncusu Colman. Bu saydığım 4 adamdan en az biri onla beraber oynuyor, oynayacakta. Bu adamın çevresinde böyle adamlar varken çokta müthiş performans beklemek haksızlık olur.Bu arada Keita, Elano da bu özelliklere sahip ama saydığım 4 isim kadar değiller.
Koy benim yanıma Keita'yı, Arda'yı arkamda Elano oynasın bak gör nasıl performans gösteriyorum :) Oynadığı takım çok iyi mi oynuyor futbolcudan iyi performans bekliyorsun kadar saçma bir yorum olamaz. İyi futbolcu her yerde iyi futbolcudur ve kendini belli eder. Kendini belli eden futbolcuda zaten büyük takımlara transferini sağlar. Küçük takımdan büyüklere geçen futbolcuların takımları çok mu süper de bu futbolcular kendini belli ediyor. Colman sıradan bir futbolcudur tek ektrası iyi şut atabilmesidir. Hücumda da zayıf, savunmada da zayıf bir futbolcu. İstkrarsız ayrıca.
 
Cevap: # Gustavo ColmanKoy benim yanıma Keita'yı, Arda'yı arkamda Elano oynasın bak gör nasıl performans gösteriyorum :) Oynadığı takım çok iyi mi oynuyor futbolcudan iyi performans bekliyorsun kadar saçma bir yorum olamaz. İyi futbolcu her yerde iyi futbolcudur ve kendini belli eder. Kendini belli eden futbolcuda zaten büyük takımlara transferini sağlar. Küçük takımdan büyüklere geçen futbolcuların takımları çok mu süper de bu futbolcular kendini belli ediyor. Colman sıradan bir futbolcudur tek ektrası iyi şut atabilmesidir. Hücumda da zayıf, savunmada da zayıf bir futbolcu. İstkrarsız ayrıca.Pehh... Eğer sen Colman Trabzon'da sivrilmiyor diyorsan ya da bu sivrilmeyi göremiyorsan birşey diyemem.Colman'ın takımı iyi oynamıyor, galip gelemiyor ne yapsın adam bir yerden sonra. Çok düzgün şut atan, iyi duran top kullanan bir futbolcu. Yetenekli de bir adam. Sanki seni Mustafa Sarp geldiğinde Gs'de oynayabilecek kapasitede bir adam diye mi düşünüyordun?Adam Fortis oyuncusu diye geldi derken birden 11'in vazgeçilmezi oldu. Hemde bunca yıldır farkedilmiyorken öyle mi?Ben 3-4 senedir bu adamı takip ediyorum ve hepte dikkatimi çekerdi performansı. Ama adam burada tam bir büyük takım oyuncusu oldu.Colman bence orta saha da ki pas alışverişi için çok önemli bir detay. Eminim ki Gs'de olsa o pas alışverişini Ayhan'dan çok daha iyi yapar. En azından Ayhan gibi semazenlik yapıp, topu iki-üç kez dürtüp, savunmada topuk hareketiyle adam geçmeye çalışmaz. :)Son birşey daha söyleyeyim. Colman takım oyuncusu olduğu için yanında şu, bu olsaydı diye söyledim. Bende oynarım o şekilde bunu bende biliyorum.:)Bu da benden olsun.;)
 
Cevap: # Gustavo Colmanİstikrarsız takım içerisinde istikrarsız bir futbolcu işte :) Geçtiğimiz sezon Trabzonspor iyi gittiği dönemde de bir ekstrası yoktu bu futbolcunun.İyi işleyen bir takımda görmek daha faydalı olur..Bugün baktığımızda artık ronaldo messi gibi oyuncular bile takım formsuzken öne çıkamıyorlar..Ronaldonun milli takımda tek bir iyi maçını hatırlamıyorum..Kaldıki colman genelde iyi oynayan oyuncudur sadece bizim maç için demiyorum bunu..
 
Cevap: # Gustavo ColmanPehh... Eğer sen Colman Trabzon'da sivrilmiyor diyorsan ya da bu sivrilmeyi göremiyorsan birşey diyemem.Colman'ın takımı iyi oynamıyor, galip gelemiyor ne yapsın adam bir yerden sonra. Çok düzgün şut atan, iyi duran top kullanan bir futbolcu. Yetenekli de bir adam. Sanki seni Mustafa Sarp geldiğinde Gs'de oynayabilecek kapasitede bir adam diye mi düşünüyordun?Adam Fortis oyuncusu diye geldi derken birden 11'in vazgeçilmezi oldu. Hemde bunca yıldır farkedilmiyorken öyle mi?Ben 3-4 senedir bu adamı takip ediyorum ve hepte dikkatimi çekerdi performansı. Ama adam burada tam bir büyük takım oyuncusu oldu.Colman bence orta saha da ki pas alışverişi için çok önemli bir detay. Eminim ki Gs'de olsa o pas alışverişini Ayhan'dan çok daha iyi yapar. En azından Ayhan gibi semazenlik yapıp, topu iki-üç kez dürtüp, savunmada topuk hareketiyle adam geçmeye çalışmaz. :)Bu da benden olsun.;)
Bu sivrilmeyi senden başka gören de yok yalnız :) Nasıl bir sivrilmeyse artık. Sanki Real Madrid'le falan adı geçiyor :D Trabzonspor'da ben oynarsam bende ilk 11'in vazgeçilmezi olurum. Sanki süper bir kadroları var. Mustafa Sarp Türk yani kontenjan doldurmuyor. Bir zararı olmazdı tutmasa bile. Colman ise farklı. Bu takım Carrusca'dan kurtulmak için 3 seneyi heba etti. Colman düz oyuncu pas yapar pas alır. Şut atar. Bir Ayhan değil, bir Emre Belözoğlu değil. Tamam yabancı orta saha alınsın diyoruz ama bu Colman değil. Bu adamı 3-4 senedir nasıl takip ediyorsun Germinal Beerschot maçlarını çok mu izledin. Adam daha geçen sezon geldi. Nasıl 3-4 sezondur takip ediyorsun ya :D Colman Galatasaray'a yarar getirmez ki Trabzonspor'a da getirdiğini söyleyemeyiz zaten.
 
Üst Alt