# Gustavo Colman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gustavo Colman

Cevap: # Gustavo Colman

Bu sivrilmeyi senden başka gören de yok yalnız :) Nasıl bir sivrilmeyse artık. Sanki Real Madrid'le falan adı geçiyor :D Trabzonspor'da ben oynarsam bende ilk 11'in vazgeçilmezi olurum. Sanki süper bir kadroları var. Mustafa Sarp Türk yani kontenjan doldurmuyor. Bir zararı olmazdı tutmasa bile. Colman ise farklı. Bu takım Carrusca'dan kurtulmak için 3 seneyi heba etti. Colman düz oyuncu pas yapar pas alır. Şut atar. Bir Ayhan değil, bir Emre Belözoğlu değil. Tamam yabancı orta saha alınsın diyoruz ama bu Colman değil. Bu adamı 3-4 senedir nasıl takip ediyorsun Germinal Beerschot maçlarını çok mu izledin. Adam daha geçen sezon geldi. Nasıl 3-4 sezondur takip ediyorsun ya :D Colman Galatasaray'a yarar getirmez ki Trabzonspor'a da getirdiğini söyleyemeyiz zaten.

Ne kadar dikkatsiz okuduğun belli oluyor. O sırada ben Mustafa Sarp'tan bahsediyordum.:) Yani onu takip ediyordum yeni görüldü perfrmansı manasında.:)

Neyse madem dikkatsiz okuyorsun ben basitçe son bir yorum daha yapayım dikkate alınacak şekilde okunmuyor çünkü.

Bu adamın sivrildiğini bir ben görüyor olsam konuyu ben açar bir tek ben yazardım.

Onun haricinde her futbolcuyu Real isteyecek olsaydı zaten biz futbolcu alamazdık.

Ayrı bir detaya gelince. Ayhan çok mu teknik sanki. O da pas alıp pas veriyor. Ekstrası yok adamın. Hataları var ekstra olarak pardon unutmuşum.

Ayrıca Ayhan o pas alıp-vermeyi bile doğru düzgün yapamıyor. Bizim böyle bir takım oyuncusuna ihtiyacımız var. Takıma bir yabancı yıldız daha alırsak nasıl oynatacağız. Elano ve Nonda bile yedek kalırken bu takımda. Daha Tobi takıma dahil değilken.

Madem bir tane boşluğumuz var Colman'ı alternatif olarak alırsın şu Ayhan'ın gereksiz yaptığı işleri yapmayan halini takımda oynatırsın. Yani Ayhan'ı keser Colman'ı alırsın.

Ne kadar dikkatsiz okuduğun belli oluyor. O sırada ben Mustafa Sarp'tan bahsediyordum.:) Yani onu takip ediyordum yeni görüldü perfrmansı manasında.:)

Neyse madem dikkatsiz okuyorsun ben basitçe son bir yorum daha yapayım dikkate alınacak şekilde okunmuyor çünkü.

Bu adamın sivrildiğini bir ben görüyor olsam konuyu ben açar bir tek ben yazardım.

Onun haricinde her futbolcuyu Real isteyecek olsaydı zaten biz futbolcu alamazdık.

Ayrı bir detaya gelince. Ayhan çok mu teknik sanki. O da pas alıp pas veriyor. Ekstrası yok adamın. Hataları var ekstra olarak pardon unutmuşum.

Ayrıca Ayhan o pas alıp-vermeyi bile doğru düzgün yapamıyor. Bizim böyle bir takım oyuncusuna ihtiyacımız var. Takıma bir yabancı yıldız daha alırsak nasıl oynatacağız. Elano ve Nonda bile yedek kalırken bu takımda. Daha Tobi takıma dahil değilken.

Madem bir tane boşluğumuz var Colman'ı alternatif olarak alırsın şu Ayhan'ın gereksiz yaptığı işleri yapmayan halini takımda oynatırsın. Yani Ayhan'ı keser Colman'ı alırsın.
Yabancı kontenjanını da böylece gereksiz yere doldurursun. Colman Trabzonspor'da bile oynayamayan bir futbolcu ki Galatasaray ile adının geçmesi yıldızlar topluluğu Galatasaray adına bir hakarettir. Zaten kukübüylede 5 yıllık sözleşmesi var ve Trbazonspor bile kendisini göndermeye çalışıyor. Colman o kızılderili vari görüntüsüyle ancak mohikan gibi gezer. Uzaktan iyi vuruyor doğru, duran topları ortalama o da doğru ama sadece o kadar. Ayhan ve Mustafa Sarp'da ekstra süper futbolcu değiller ama Colman'a tercih ederim ikisini. Sonuçta pasaportları Türk. Bu konuyu yazanların yarısı zaten adamı istemiyor sürekli mesajlarla sen dolduruyorsun. Basında da ancak Fanatik falan bize gol atınca Galatasaray'la adını anar. Colman'ın herkes farkında bu adam Galatasaray'da oynayamaz. Türk olsa neyse diyeceğim Mustafa Sarp gibi kadroda dursun elbette iş yapacağı noktalar olacaktır ama kontenjan olan ülkelerde Şampiyonlar Ligi'ni hedefleyen takımlar bu futbolcularla uğraşmaz. Düzgün yorum yazsan zaten okurum ama Colman hakkında söylediklerini pek okumaya gerek yok.

Yabancı kontenjanını da böylece gereksiz yere doldurursun. Colman Trabzonspor'da bile oynayamayan bir futbolcu ki Galatasaray ile adının geçmesi yıldızlar topluluğu Galatasaray adına bir hakarettir. Zaten kukübüylede 5 yıllık sözleşmesi var ve Trbazonspor bile kendisini göndermeye çalışıyor. Colman o kızılderili vari görüntüsüyle ancak mohikan gibi gezer. Uzaktan iyi vuruyor doğru, duran topları ortalama o da doğru ama sadece o kadar. Ayhan ve Mustafa Sarp'da ekstra süper futbolcu değiller ama Colman'a tercih ederim ikisini. Sonuçta pasaportları Türk. Bu konuyu yazanların yarısı zaten adamı istemiyor sürekli mesajlarla sen dolduruyorsun. Basında da ancak Fanatik falan bize gol atınca Galatasaray'la adını anar. Colman'ın herkes farkında bu adam Galatasaray'da oynayamaz. Türk olsa neyse diyeceğim Mustafa Sarp gibi kadroda dursun elbette iş yapacağı noktalar olacaktır ama kontenjan olan ülkelerde Şampiyonlar Ligi'ni hedefleyen takımlar bu futbolcularla uğraşmaz. Düzgün yorum yazsan zaten okurum ama Colman hakkında söylediklerini pek okumaya gerek yok.

Şöyle bir baktımda anlattığın gibi bir durum yok. Zaten bu konuya ilk mesajımı senin mesajına alıntı yaparak yazdım. Sonra da karşılıklı konuşarak bu kadar yazmışım.

Yarısı istemiyor demişsin de yazan topu topu 6-7 kişi onlarında içinden 2-3 kişi istememiş. Çok konuşulan bir konu değilmiş ki?

Anlamadığım benim sürekli yazarak doldurduğumu nereden çıkardın? Ben sürekli yazarak dolduruyorsam sende sürekli yazarak doduruyorsun şu an.

Ayrıca "düzgün yorum" olayı görecelidir. Senin yazdıklarında bana düzgün yorum olarak gelmeyebilir. Ne yani okumayayım mı şimdi?

Alakasız birşey söylemişsin. Karşıdakine saygıdan sadece şu yazdıklarımı dikkatli okumanı beklerdim. Hem dikkatsiz okuyorsun hem de yazdığımı dikkatsiz okumandan dolayı yanlış anlayıp alakasız bir cevap veriyorsun.

Sonra da bir bakıyorum "düzgün yorum" diye saçma sapan bir laf ediyorsun. Benim şu yazdıklarım birilerine düzgün yorum olarak gelir kimine de saçma olarak gelir. Benim kimin görüşü doğrultusunda yazdığım önemli. Sen bana karşıt görüşte yazıyorsunda ben senin yorumlarını saçma yani "düzgün olmayan yorum" olarak görmüyorum. Gayette güzel bir şekilde okuyup görüşüne karşı görüşümü savunuyoum.

Daha dikkatli olman dileğiyle.... -yazdıklarında-

Rijkaard futbolu bizden daha iyi bildiği için Rijkaard. Eğer Mustafa Sarp'ı takımın bankosu yaptıysa bu adamın bir bildiği var. İstese bir orta saha yaz döneminde aldırırdı ama o Mustafa Sarp'la devam ediyor ve bizlerde Galatasaray'ın futbolunu alkışlıyoruz. Ayhan madem bu kadar kötü futbolcu neden 7-8 senedir Galatasaray'da oynuyor ve geçtiğimiz sezon 31 yaşında olmasına rağmen kendisiyle sözleşme yenilendi. Rijkaard neden Rijkaard Colman gibi futbolcuları transfer etmek istemediği için Rijkaard. Bırakın cidden Colman'ı falan bu adam Galatasaray'ın kapısının önünden geçemez. Ancak Arjantin'li arkadaşlarını ziyarete falan gelir ama Leo Franco ile tanışıklığı olduğunu düşünmüyorum.

Rijkaard futbolu bizden daha iyi bildiği için Rijkaard. Eğer Mustafa Sarp'ı takımın bankosu yaptıysa bu adamın bir bildiği var. İstese bir orta saha yaz döneminde aldırırdı ama o Mustafa Sarp'la devam ediyor ve bizlerde Galatasaray'ın futbolunu alkışlıyoruz. Ayhan madem bu kadar kötü futbolcu neden 7-8 senedir Galatasaray'da oynuyor ve geçtiğimiz sezon 31 yaşında olmasına rağmen kendisiyle sözleşme yenilendi. Rijkaard neden Rijkaard Colman gibi futbolcuları transfer etmek istemediği için Rijkaard. Bırakın cidden Colman'ı falan bu adam Galatasaray'ın kapısının önünden geçemez. Ancak Arjantin'li arkadaşlarını ziyarete falan gelir ama Leo Franco ile tanışıklığı olduğunu düşünmüyorum.

Bravo! Helal olsun!

Peki neden sene başında bu Colmanı alalım çok iyi G.Saraya lazım demedi kimse de bi maçta gol atınca hemen transfer haberi çıkıyor alalım şöyle böyle deniyor bunu anlamıyorum

Ben alalım demiyorum ki zaten. Alınsa iyi olur diyorum. Takımımda görmek isterim diyorum.

Ama şu anda alalım diye de bas bas bağırmıyorum. Gazeteler golden sonra haber çıkarmışsa ben ne yapayım. O onları ayıbı. Ben geçen sezonun ortasından beri söylüyorum ama forumda olmadığım için kimse bilmez doğal olarak. Ben bu adamı beğeniyorum bence iyi bir futbolu, takımımızda görmek isterim, yarar sağlar, BENCE!

Peki neden sene başında bu Colmanı alalım çok iyi G.Saraya lazım demedi kimse de bi maçta gol atınca hemen transfer haberi çıkıyor alalım şöyle böyle deniyor bunu anlamıyorum

çünkü kimse bilmiyodu linderothun yine böyle olucağını

colman mevkisinin en iyisi tr.de emreden daha iyi bence

ayhandan kurtulalımda isterse inamoto geri gelsin:D

Ayrıca bir yorum daha. Galatasaray'ın yabancılarına bakıyoruz Keita, Leo Franco, Elano, Baros, Nonda hatta sakat Linderoth hepsi kalitesini kanıtlamış bilinen futbolcular. Galatasaray'ın futbol vizyonunu ortaya koyan futbolcular. Colman genç olsa 19'lu, 20'li yaşlarda, gelecek vaad etse ve Arjantin genç Milli takımlarında falan oynasa neyse ama bu adam ortalama sıradan bir futbolcu. Bu futbolcunun ekstra özellikleri sadece Trabzonspor'da ilk 11 oynamaya yarar nitelikte. Galatasaray'ın orta sahaya ihtiyacı var ama Colman'a değil çok daha kaliteli, tanınmış, vizyon sahibi bir futbolcuya.

çünkü kimse bilmiyodu linderothun yine böyle olucağını

colman mevkisinin en iyisi tr.de emreden daha iyi bence

ayhandan kurtulalımda isterse inamoto geri gelsin:D

Galatasaray Trabzon maçında Colmanın 2 seneilk performansını gösteren video koymadılar herhalde :D bir maçla mı öğrendik adamın tüm geçmişini:allecto:

ne alaka anlamadım ama ben trabzonun maçlarını takip ediyorum

colmanı daha yeni görmedim:eek:

Sana demedim zaten genele:)

He bide linderothun sakatlanacağını bilmek için kahine gerek yok zaten herkes o bölgeye yeni bir adam istedi emana felan ama kimse kalkıpta colmanı alalım demedi forum için konuşmuyorum bütün G.Saraylılar için

Allah'tan Galatasaray yönetimi ve teknik adamı vizyon sahibi ve bu yüzden artık Colman gibi 10. sınıf futbolcuları takımımızda görmüyoruz.

Üst Alt