# Gustavo Colman - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gustavo Colman

Cevap: # Gustavo Colman

arkadaslar ben trabzonun cogu macini izliyorum bi arkadasim trabzonsporlu beraber izliyoruz en bengendigim oyuncu colman trabzonda harbiden bizim ayhanin yerine turkiye liginden alinabilecek en iyi oyuncu bana gore

Yabancı kontenjanını da böylece gereksiz yere doldurursun. Colman Trabzonspor'da bile oynayamayan bir futbolcu ki Galatasaray ile adının geçmesi yıldızlar topluluğu Galatasaray adına bir hakarettir. Zaten kukübüylede 5 yıllık sözleşmesi var ve Trbazonspor bile kendisini göndermeye çalışıyor. Colman o kızılderili vari görüntüsüyle ancak mohikan gibi gezer. Uzaktan iyi vuruyor doğru, duran topları ortalama o da doğru ama sadece o kadar. Ayhan ve Mustafa Sarp'da ekstra süper futbolcu değiller ama Colman'a tercih ederim ikisini. Sonuçta pasaportları Türk. Bu konuyu yazanların yarısı zaten adamı istemiyor sürekli mesajlarla sen dolduruyorsun. Basında da ancak Fanatik falan bize gol atınca Galatasaray'la adını anar. Colman'ın herkes farkında bu adam Galatasaray'da oynayamaz. Türk olsa neyse diyeceğim Mustafa Sarp gibi kadroda dursun elbette iş yapacağı noktalar olacaktır ama kontenjan olan ülkelerde Şampiyonlar Ligi'ni hedefleyen takımlar bu futbolcularla uğraşmaz. Düzgün yorum yazsan zaten okurum ama Colman hakkında söylediklerini pek okumaya gerek yok.

Gördük tercih ettiğin Ayhan'ını

Allah'tan Tobi iyileşti inşallah tekrar bir sakatlık yaşamazda senin Ayhan'ına kalmayız bir daha. İNŞALLAH.

Gördük tercih ettiğin Ayhan'ını

Allah'tan Tobi iyileşti inşallah tekrar bir sakatlık yaşamazda senin Ayhan'ına kalmayız bir daha. İNŞALLAH.
Benim Ayhan'ım mı :) Vay anasını Galatasaray'da bazı futbolcular benim oldu. O zaman Linderoth'da benim. Blogda olsun forumda olsun 2 senedir bu adamın deli gibi arkasındayım, en ağır sakatlıklar yaşadığından beri :D Colman yabancı bir futbolcu ve gereksiz kontenjan doldurmaktan başka bir işe yaramaz. Ayhan en azından Türk oğlu Türk. Oynatmazsın yedek bırakırsın yabancı hakkını yemez farketmez. Rijkaard bilir işini.

Orta sahada ayhana muhtaç olduğumuz oyunun iki yönünü oynayabilme görevini eline yüzüne bulaştırmadan yapan ve bizim sistemimize cuk oturacak bir oyuncu.

Colman yalnız boş beleş trabzone gelen bir yabancı değil..Ersun yanalın açıklaması var çok uzun süre takip ettik diye..Belçika ligi transfer piyasasına görede yüksek bir rakama geldi..

Geldiğinden beri söylüyorum;

Colman Türkiye'nin en iyi ortasahasıdır oyun karakteri itibariyle. Box-to-Box denen terime cuk oturur. Savunması iyidir, ofansı iyidir, yaratıcıdır, şutu vardır, sorumluluk alır. Trabzonspor'un böyle bir adamı bulması hakikaten büyük başarı. Keşke bizim takımda olsa.

Geldiğinden beri söylüyorum;

Colman Türkiye'nin en iyi ortasahasıdır oyun karakteri itibariyle. Box-to-Box denen terime cuk oturur. Savunması iyidir, ofansı iyidir, yaratıcıdır, şutu vardır, sorumluluk alır. Trabzonspor'un böyle bir adamı bulması hakikaten büyük başarı. Keşke bizim takımda olsa.

Elano Blumer, Mustafa Sarp, Mehmet Topal, Tobias Linderoth.

Bu 4 isimde Colman'dan daha iyi futbolcu.

Elano Blumer, Mustafa Sarp, Mehmet Topal, Tobias Linderoth.

Bu 4 isimde Colman'dan daha iyi futbolcu.

Dediğim cümleyi tekrar okursun umarım. Oyun karakteri itibariyle diyorum. Mustafa Sarp'ın savunması daha iyidir Colman'dan, Mehmet Topal ve Linderoth'un da. Elano'nun da ofansı daha kuvvetlidir. Fakat hiç biri her iki konuda da Colman kadar dengeli değildir.

Dediğim cümleyi tekrar okursun umarım. Oyun karakteri itibariyle diyorum. Mustafa Sarp'ın savunması daha iyidir Colman'dan, Mehmet Topal ve Linderoth'un da. Elano'nun da ofansı daha kuvvetlidir. Fakat hiç biri her iki konuda da Colman kadar dengeli değildir.

Mustafa Sarp hücum yönündede savunma yönündede Colman'dan daha iyi bir futbolcudur bence. Senin görüşün bu olabilir ama bu forumda kime sorarsan sor benim verdiğim cevabı verir. :)

Colman hakkında görüşlerine katılıyorum ama bence aynısı Selçuk için de geçerlidir. Ve Selçuğun Türk olduğu için onu tercih ederim. Ama kesinlikle ikisi iyi oyuncular ve sistemimizde iş yaparlar.

Colman 10 numara değil

Orta sahada top kaptıran adam nasıl en fazla suçlu oluyor?

Bence gayet iyi oynuyor.

Nasıl 10 numara değil Serkan Balcımı 10 numara

1. golü görmeden konuşma topu kaptırdı gol oldu defans ne yapsın orda

bana görede iyi oynamıyor

Bana diyorsunda sen Colmanı takip ediyormusun yada Trabzonspor un maçlarını

Nasıl 10 numara değil Serkan Balcımı 10 numara

1. golü görmeden konuşma topu kaptırdı gol oldu defans ne yapsın orda

bana görede iyi oynamıyor

Bana diyorsunda sen Colmanı takip ediyormusun yada Trabzonspor un maçlarını

Evet.Sizin evde lig tv olmadığı için sen izleyemiyorsun.

Ne demek defans ne yapsın ?

Kaç tane oyuncu vardı geride en az 7 tane?

Bana göre iyi oynuyor ve iyi oyuncu.

Evet.Sizin evde lig tv olmadığı için sen izleyemiyorsun.

Ne demek defans ne yapsın ?

Kaç tane oyuncu vardı geride en az 7 tane?

Bana göre iyi oynuyor ve iyi oyuncu.

Bizim evde olmadığı için izleyemiyorum yoksa izleyecem sizde varda noluyo izliyomusun bizim maçta 2 gol attı diye hemen iyi oyuncumu oldu

Üst Alt