Gustavo'ya Tepki: "Neden bizi taraftarın önüne atıyorsun" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
thumbs_b_c_622e5d15eaa27a90fa72606cdc1e6764.jpg
Fenerbahçe'nin eski takım iletişim sorumlusu Fatih Demirkol'un iddiası gündeme bomba gibi düştü.
Haber Global'de yorumculuk yapan Demirkol'un iddiasına göre; Luiz Gustavo ve sarı lacivertli takımdaki diğer futbolcular arasında tartışma yaşandı.
Olayların fitili ise Fenerbahçe'nin Beşiktaş'a 4-3 yenildiği maçta ateşlendi.
Kadıköy'deki dev derbide Luiz Gustavo bir pozisyonda hata yaptığını düşündüğü Lemos'a bağırdı.

Brezilyalı orta sahanın bu reaksiyonunun ardından Lemos ve diğer futbolcular, Gustavo'ya, 'Neden bizi taraftarın önüne atıyorsun' diye tepki gösterdi.
O ZAMAN KARIŞMIYORUM!
Sarı Lacivertli futbolcuların, Beşiktaş maçında bir pozisyonda Aboubakar'a gerekli müdahaleyi yapmadığı için Mauricio Lemos'a sert tepki gösteren Luiz Gustavo'yu bu konuda haklı bulmadıkları, Brezilyalı oyuncunun da buna karşılık "Tamam o zaman ben de bundan sonra hiçbir şeye karışmıyorum" dediği ortaya çıktı.
Denizlispor maçında cezalı olan Luiz Gustavo, cezasının bittiği Yeni Malatyaspor maçında ise sadece kendi görevini yaptı; takım arkadaşlarına hiç uyarıda bulunmadı.
Sosyal medyada dolaşan bir başka görüntü ise Yeni Malatyaspor maçından. Bir pozisyonda Gustavo'nun kendisine pas vermemesine öfkelenen Caner Erkin, arkasını dönüp oyunu bırakıyor ve kulübeye doğru yöneliyor.

Yav he 7.lik mücadelesinde müthiş oynadı evet.

Senin Galatasaraylılığına tüküreyim cidden git Rize ya da Feneri tut da rahatla.

Bok atmaktan bir rahata eremedin.
Fernando 2 sene şampiyon yaptı. Galatasaray düşmanımısın nesin ya ! Fernando gitti yerine adam bulamadık mecburiyetten Taylan falan oynuyoruz.
Haha kafaya gel. Fernandonun 2 şampiyonluk sezonunun son virajlarında çaktığı goller sana gelsin
fernandonun bizde adam akilli oynadigi mac 5-6yi gecmez gustavo tek basina top oynuyodu fenerli diye niye iyi oynadi diyemeyeyimmya da fernando bizdeydi diye herkesten iyi mi goreyim
galatasaray dusmaniyim he
@Keramettin TANRIVERDİ ne oldu abi ne bu laflar galatasarayliligina tukureyim falan hic yakistiramadim seni seven sayan biri olarak

fernandonun bizde adam akilli oynadigi mac 5-6yi gecmez gustavo tek basina top oynuyodu fenerli diye niye iyi oynadi diyemeyeyimmya da fernando bizdeydi diye herkesten iyi mi goreyim
@Keramettin TANRIVERDİ ne oldu abi ne bu laflar galatasarayliligina tukureyim falan hic yakistiramadim seni seven sayan biri olarak
Fernando nun benfica haric bütün avrupa maclari üst düzeydi
Bütün büyük maclarda en iyi oynayan adamdi vs.
Ilk senesinde göztepe macina kadar belki ligde gelmis gecmis en iyi 6 no performansi gösteren adamdi

Gustavoyla Fernando mevkidas olsa da tarzları çok farklı ..Çapa olarak tartışmasız Gustavo daha iyidir ama Fernandonun ceza alanı koşuları paslı oyuna katkısı gustavonun epey önünde..

Hiç boşuna trollük yapmaya kalkma Can kardeşim. Fernando Türkiye'de kalburüstü katkı verdi. O varken ön taraf ve beklerimiz o kadar iyi hücuma katılıyordu ki, hatta muazzam bir karşılama yeteneği vardı. Bizden gitti UEFA şampiyonu oldu. Gustavo ise kalibresini kaybedip önce Marsilya sonra da Fener'e geldi. Bir çırpıda 10-15 maç sayarım.

Hiç boşuna trollük yapmaya kalkma Can kardeşim. Fernando Türkiye'de kalburüstü katkı verdi. O varken ön taraf ve beklerimiz o kadar iyi hücuma katılıyordu ki, hatta muazzam bir karşılama yeteneği vardı. Bizden gitti UEFA şampiyonu oldu. Gustavo ise kalibresini kaybedip önce Marsilya sonra da Fener'e geldi. Bir çırpıda 10-15 maç sayarım.
ya bizden gidip uefa sampi olmasindan bana ne abi ya bizdeyken mac secen herifti sanki bunlari siz bilmiyodunuz gustavonun fenere verdigi katki fernandonun bize verdiginden daha fazla
en iyi galatasarayli sizsiniz ya hepinizi kutluyorum

Üst Alt