Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Guti ; "Müthiş bir teklif aldım"

Guti bence gelmesin yaşı çok ilerledi.Daha çok kazanmaya aç yaşı 27'yi geçmeyen adamlar almamız lazım madem sistem oturtmak istiyoruz o zaman alacağımız adam hele ki orta sahaysa uzun sene oynamak zorunda.Üstelik Guti'nin türkiyeyi ne kadar ciddiye alacağı ayrı bir sorun para için gelmediği ne malum?

İlk defa sana katılıyorum:lol:

portsmouth küme düştü mesela,kevin boateng orta sahaya süper gider çokta pahalı değil

Guti bence gelmesin yaşı çok ilerledi.Daha çok kazanmaya aç yaşı 27'yi geçmeyen adamlar almamız lazım madem sistem oturtmak istiyoruz o zaman alacağımız adam hele ki orta sahaysa uzun sene oynamak zorunda.Üstelik Guti'nin türkiyeyi ne kadar ciddiye alacağı ayrı bir sorun para için gelmediği ne malum?

Guti 33 yaşında. Ve çok profesyonel birisi. Türkiye'yi ciddiye alır merak etme.

Ayrıca bizde 2 sene daha oynayabilir.

Fakat Guti gelirse Elano gider kesinlikle. Beraber oynayamazlar.

Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Real Madrid'in tecrübeli yıldızı, Galatasaray'ın kendisini transfer etmek istediğini doğruladı.

Real Madrid'in yıldızı Guti, Marca'ya verdiği demeçte, "Galatasaray'ın beni transfer etmek istediği doğru. Neler olacağını göreceğiz. Kulübümle 1 yıl daha sözleşmem var. Önce Real Madrid ile görüşülmesi lazım" dedi.

Türk futbolunu yakından tanıdığını belirten 33 yaşındaki oyuncu, "En çok ilgimi çeken, teknik direktörün Frank Rijkaard olması. Onun oyun anlayışı benimkiyle örtüşüyor" ifadelerini kullandı.

Marca, Guti'nin demeçlerini, Real Madrid'in yıldızının Galatasaray'a gitmeye sıcak baktığı şeklinde yorumladı.

Galatasaray yöneticilerinden Haldun Üstünel, basında yer alan Guti haberlerini yalanlamıştı.

goal.com.tr

Cevap: Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Haldun Üstünel yalanladı o işi demek ki parası fazla tuzlu geldi bizim için

Guti gelirse Elano gider. kimse masal anlatmasin. Guti arkasina iki tane hem deli gibi kosan, hem de teknik orta saha lazim. Aurelio-Emana ikilisi süper olur mesela Guti'nin yanina. Veya Boateng ismini atmis ortaya bir arkadas. o arkadas da kendine ceki düzen verirse süper oyuncu. tek sorun fazla kart görüyor.

dünya da ağızlarıyla kuş tutsalarda hep yedek kalan müzmin yedekler semih ve guti var.. İkisi de sezon sonunda takımdan ayrılacağı söyneniyo, bakalım ne olacak..

yahu emana libero oynamaz o adam gercek menkisi forver arkasi ama forvet kanatlardada oynayabiliyo eger zenci cok kosan basan tam libero olmasada iki yonlu olan keitanin vatandasi romaric gelsin

yahu emana libero oynamaz o adam gercek menkisi forver arkasi ama forvet kanatlardada oynayabiliyo eger zenci cok kosan basan tam libero olmasada iki yonlu olan keitanin vatandasi romaric gelsin

göbekte rahat oynar o fizikle. su sekil:

----------------------------------Aurelio---------------------------------

------------------------Emana---------------Guti------------------------

Kaptanlık teklif edildiği falan yazıyordu.Bütün sene kaptansız geçti,seneye o boşluğu da doldurabilir aslında..

"G.Saray beni istiyor"

10 Mayıs 2010 Pazartesi * 11:08

Real Madrid'in orta sahasındaki yıldız isimlerinden Guti, ''Evet, Galatasaray beni istiyor'' dedi.

Real Madrid futbol takımının orta sahasında görev yapan Guti, ''Evet, Galatasaray beni istiyor'' dedi. Guti, ''Marca'' gazetesinde yer alan demecinde ''Galatasaray'ın beni transfer etmek istediği doğru. Bakalım ne olacak. Türk futbolunu tanıyorum ve beni en fazla çeken bu takımda Rijkaard gibi bir teknik direktörün olması. Onun oyun felsefesi benimkiyle örtüşüyor'' dedi.

İspanyol futbolcu, Real Madrid ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunduğunu ve sezon bitiminde ''hızlı bir karara varıp, takımdan ayrılması konusunda anlaşmaya varmak için öncelikle Real Madrid ile konuşacağını'' vurguladı.

Athletic Bilbao maçında sahaya kaptan olarak çıkmasının ve taraftarın ''Guti, Guti'' diye bağırmasının kendisini heyecanlandırdığını ifade eden İspanyol futbolcu, ''Sadece tek birşey diyebilirim ki, ben kalpten Madridliyim. Bu herşeyi özetliyor'' şeklinde konuştu.

Bu arada La Liga'nın bitimine 1 hafta kaldığını ve Real Madrid'den şampiyon olarak ayrılmak istediğini kaydeden Guti, son haftada Barcelona'nın, ligde kalma mücadelesi veren Valladolid'e karşı oynayacağını ve puan kaybedebileceğini savundu.

Marca gazetesinin haberinde ''henüz resmi hiçbirşey olmasa da Guti'nin geleceği Türkiye'de'' yorumunda bulunuldu ve Galatasaray'ın, transferi gerçekleştirmek için Guti'ye, kaptanlık teklif ettiği ileri sürüldü.

Gazete, Galatasaray'ın Guti ile iki yıllık anlaşma imzalamak istediğini ve İspanyol futbolcuya kaptanlık bandını teslim etmeye hazır olduğunu kaydetti.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haldun Üstünel yalanladı haberleri yalan.

Yoksa şimdiye kadar en az 1 video veya ses kaydı çıkardı.

Guti'de böyle bir açıklama yapmış.

İnşallah gelir.

guti ile beraber aç iki genç oyuncuyu koy bak neler oluyor.Yani hem o gerek hemde o dediğin gençler.

profosyonel futbolcu olduktan sonra sorun yok.adam real madridle ne başarılar görmüş başarıya aç diil de yatıyo mu sahada

Arkadaşlar tek transfer guti olmayacak heralde,madrid gibi paraya doymuş klupte fazla para istemez,elano giderse 2 gitmesse 1 adam daha alırız oraya taş gibi ortasahamız olur.Guti bütün maç yatsın 1 pasla maçı kazandırır,guti varsa umut vardır :D Adam koskoca madrid ortasahasını tek başına toparlıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt