Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c4f6281f.jpg

Real Madrid'in tecrübeli yıldızı, Galatasaray'ın kendisini transfer etmek istediğini doğruladı.

Devamı GSCimbom Portal'da

Cevap: Guti;"Müthiş bir teklif aldım"

guti , vatandaşı guizaya telefon açarak istanbulu sordu :D

Cevap: Guti ; "Müthiş bir teklif aldım"

bana çok saçma gelmiyo yav.arda da gider bence o yüzden bi beyin lazım takıma . guti yi de acayip manşet yaptılar ispanya da.tabi yakın çevresi kısmı biraz komik gibi :D kafam çok karışık :D neyse hayırlısı olsun

Guti, dünyanın en iyi pas atan oyuncusu. Bu kadar hem göze hitap eden hem de yanlış tercih yapmayan bir futbolcu görmedim. Xavi'de dahil. Çok iddialıyım, bu adamın verdiği pasları başka hiçbir oyuncu da veremez.Homofobik tercihi kimseyi ilgilendirmez. Özgür bir dünya üzerinde yaşıyorsak bu herkesin yaşamsal hakkıdır. taraftar ve kulüp için önemli olan, galatasaray'ın adına yakışır bir yaşam sürmesi ve buna uygun bir performans sergilemesidir. gay olması kendi tercihidir, ortalıkta öpüşüp "Guti basıldı!" diye haberlere çıkmadıktan sonra kadınla değil, erkekle sevişmesi hiç bir canlıyı ilgilendirmez. Zira, herkesin cinsel tercihi kişiyi bağlar. Sahada adam gibi topunu oynasın yeter. Size ne gerisinden?

Gelirse takla atarım, "Haz. Guti" yazan formasından bir tane alırım. Cidden ne yazıyordu bu amcanın formasında? Hazreti Guti falan diyesim geliyor :). Haz. yazıyordu bildiğin.

Guti, dünyanın en iyi pas atan oyuncusu. Bu kadar hem göze hitap eden hem de yanlış tercih yapmayan bir futbolcu görmedim. Xavi'de dahil. Çok iddialıyım, bu adamın verdiği pasları başka hiçbir oyuncu da veremez.Homofobik tercihi kimseyi ilgilendirmez. Özgür bir dünya üzerinde yaşıyorsak bu herkesin yaşamsal hakkıdır. taraftar ve kulüp için önemli olan, galatasaray'ın adına yakışır bir yaşam sürmesi ve buna uygun bir performans sergilemesidir. gay olması kendi tercihidir, ortalıkta öpüşüp "Guti basıldı!" diye haberlere çıkmadıktan sonra kadınla değil, erkekle sevişmesi hiç bir canlıyı ilgilendirmez. Zira, herkesin cinsel tercihi kişiyi bağlar. Sahada adam gibi topunu oynasın yeter. Size ne gerisinden?

Gelirse takla atarım, "Haz. Guti" yazan formasından bir tane alırım. Cidden ne yazıyordu bu amcanın formasında? Hazreti Guti falan diyesim geliyor :). Haz. yazıyordu bildiğin.

Hernandez Aitor Zaira

Aitor ve Zaira çocukları ;)

yaşı 33 ama yanına genc ve rakibe orta sahada tecavüz eden (örn. emana) bir ön libero ile oldukça iyi bir ikili olabilir

homo olduğunu bilmiyordum ama öyleyse türkiye burası sonuçta diyeceğim. gelecek esprilere şimdiden hazır olun. oğlancı diye çok laf atılcak burdakilere.

onun dışında adını bilirim ama özel olarak izlemişliğim yoktur. !! fakat sistem istikrar adına alınacaksa o alınmasın genç oyuncu alınsın diyorum.

Haldun'un yanlış demecini görmedim hiç.Alakamız yok diyorsa yoktur.

homo olduğunu bilmiyordum ama öyleyse türkiye burası sonuçta diyeceğim. gelecek esprilere şimdiden hazır olun. oğlancı diye çok laf atılcak burdakilere.

onun dışında adını bilirim ama özel olarak izlemişliğim yoktur. !! fakat sistem istikrar adına alınacaksa o alınmasın genç oyuncu alınsın diyorum.

Homo olduğu hakkında sadece resimler var 1-2 tane. Gerçi beni ilgilendirmiyor. Baros'un da resimleri çıktı, bilmiyor musunuz? Ama geldiği ilk senesinde gol kralı oldu. 2.senesinde şansız bir sakatlık yaşarak yaklaşık 4 ay uzak kaldı. Ama 11 golü var :) Geldiği zamanlar biraz konuşuldu Baros'un resimleri, unutuldu-gitti. Bizene yahu.

Guti'yi izlemediysen "gelmesin" demen normal. Deportivo maçında Benzema'ya yaptığı asistten sonra "Baba bu adam insan değil!" dedim. Harikaluda. Guti'nin ölüsü bile iş yapar. Zaten şu an Madrid'in orta sahada banko oyuncusu. 2 sene babalar gibi oynar. Pas özürlü orta sahamıza canlılık, esneklik , zariflik getireceği çok açık. Arkasına Azman bir libero alınırsa tadından yenmez.

Homo olduğu hakkında sadece resimler var 1-2 tane. Gerçi beni ilgilendirmiyor. Baros'un da resimleri çıktı, bilmiyor musunuz? Ama geldiği ilk senesinde gol kralı oldu. 2.senesinde şansız bir sakatlık yaşarak yaklaşık 4 ay uzak kaldı. Ama 11 golü var :) Geldiği zamanlar biraz konuşuldu Baros'un resimleri, unutuldu-gitti. Bizene yahu.

Guti'yi izlemediysen "gelmesin" demen normal. Deportivo maçında Benzema'ya yaptığı asistten sonra "Baba bu adam insan değil!" dedim. Harikaluda. Guti'nin ölüsü bile iş yapar. Zaten şu an Madrid'in orta sahada banko oyuncusu. 2 sene babalar gibi oynar. Pas özürlü orta sahamıza canlılık, esneklik , zariflik getireceği çok açık. Arkasına Azman bir libero alınırsa tadından yenmez.

dediğim gibi detayını bilmiyorum oyuncunun. ancak dediğim gibi sistem-istikrar deyip 33 yaşında oyuncu transferi ironik oluyor. iyi oyuncuysa yani hagi gibi olcaksa tabiki gelsin ama geliyor geldi diye de 1. dakikadan havalimanından almayalım bu devre arası transferleri gibi. kendi kendimizi gazı getirip gerçekleri göremiyoruz sonra.

Guti: "Evet, Galatasaray beni istiyor"

Real Madrid futbol takımının orta sahasında görev yapan Guti, ''Evet, Galatasaray beni istiyor'' dedi. Guti, ''Marca'' gazetesinde yer alan demecinde ''Galatasaray'ın beni transfer etmek istediği doğru. Bakalım ne olacak. Türk futbolunu tanıyorum ve beni en fazla çeken bu takımda Rijkaard gibi bir teknik direktörün olması. Onun oyun felsefesi benimkiyle örtüşüyor'' dedi.

İspanyol futbolcu, Real Madrid ile 1 yıllık daha sözleşmesi bulunduğunu ve sezon bitiminde ''hızlı bir karara varıp, takımdan ayrılması konusunda anlaşmaya varmak için öncelikle Real Madrid ile konuşacağını'' vurguladı.

Athletic Bilbao maçında sahaya kaptan olarak çıkmasının ve taraftarın ''Guti, Guti'' diye bağırmasının kendisini heyecanlandırdığını ifade eden İspanyol futbolcu, ''Sadece tek birşey diyebilirim ki, ben kalpten Madridliyim. Bu herşeyi özetliyor'' şeklinde konuştu.

Bu arada La Liga'nın bitimine 1 hafta kaldığını ve Real Madrid'den şampiyon olarak ayrılmak istediğini kaydeden Guti, son haftada Barcelona'nın, ligde kalma mücadelesi veren Valladolid'e karşı oynayacağını ve puan kaybedebileceğini savundu.

Marca gazetesinin haberinde ''henüz resmi hiçbirşey olmasa da Guti'nin geleceği Türkiye'de'' yorumunda bulunuldu ve Galatasaray'ın, transferi gerçekleştirmek için Guti'ye, kaptanlık teklif ettiği ileri sürüldü.

Gazete, Galatasaray'ın Guti ile iki yıllık anlaşma imzalamak istediğini ve İspanyol futbolcuya kaptanlık bandını teslim etmeye hazır olduğunu kaydetti.

sporx

Katılıyorum ayrıca bugüne kadar hep birilerini hagi yaptık hiçbir geçmişi olmayan adamları ama bu adam bence farklı 98 den beri realdeysen orda kalabiliyorsan ve 33 yaşında o kadroda yer bulabiliyorsan bence bu adam 1 sene oynasın yine gelsin. galiba realde sorun çıkartmıyacakmış...

ayrıca belki haldun üstünel sezon bitmeden oyuncuların kafalarını karıştırmamak ve transferi zorlaştırmamak için yanlış bir demeç vermiş olabilir...

TOPAL

ELANO-----------GUTİ​

Guti bu mevkiide güzel işler yapar.Belki Elanoyuda oyuna sokar.

Katılıyorum ayrıca bugüne kadar hep birilerini hagi yaptık hiçbir geçmişi olmayan adamları ama bu adam bence farklı 98 den beri realdeysen orda kalabiliyorsan ve 33 yaşında o kadroda yer bulabiliyorsan bence bu adam 1 sene oynasın yine gelsin. galiba realde sorun çıkartmıyacakmış...

ayrıca belki haldun üstünel sezon bitmeden oyuncuların kafalarını karıştırmamak ve transferi zorlaştırmamak için yanlış bir demeç vermiş olabilir...

Yaş sorun değil. Fizik ve kondüsyon önemli olan. Bu insan üstü adamın Baros ile yapabileceklerini düşünmek bile istmiyorum. Bu transfer gerçekleştirebilirse, son zamanlarda gereksiz yıldız süsü verilerek ve abartılarak ihtiyacı olmayan mevkiilere aldığı adamlardan sonra, uzun süre sonra tam yerine gerekli büyük bir transfer yapmış olacağızdır.. Zeka küpü adeta. Formasından esinlenerek (guti haz.) Hazreti guti diye hitap ediyoruz, boşa etmiyormuşuz. İsterse dünyanın en azılı eş cinseli olsun, bu adam harika bir oyuncu. İnanılmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt