guti hernandez - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: guti hernandez

Beşiktaş'ın bedavadan aldığı efsane.Tepeden tırnağa profesyonel. Galatasaray'ın istese alabileceği ve kadromuza ilaç gibi gelecek futbolcuydu.Tabi bizim yönetimin umrunda değil.

real Madrid'de her zaman belli bir istikrar içinde olsaydı, xavi'den eksiği olmaz, fazlası olurdu.

Bu kadarda abartılmaması gereken Xavi reis gibi olamayacak, geçmişte daha çok yardımcı forvet olarak oynayan ve yolu İstanbul'a düşmüş İspanyol futbolcu. Ayrıca Xavi kadar asla olamasa da nokta paslar konusunda usta sol ayak.

bknz. soyadı Hernandez olan adamdan korkacaksın

Ligimizin en kaliteli orta sahası. Müthiş bir sol ayak ve gerçek bir Real Madrid taraftarı. Severiz kendisini. Saçları da çok hoşuma gitti. :)

40882_133891763326499_112866428762366_163373_5650767_n.jpg

Bizim takıma gelseydi 2 ay sonra buraya para için gelmiş, ruhsuz, maçta ağırlığı koymuyor denilecek olan oyuncu.

Gay midir değil midir bilemem ama profesyonel ve karakterli olduğu belli olan futbolcu. Oynuyor, oynatıyor, mücadele veriyor saha içerisinde, takımın liderliğini yapıyor, takımı da kendisini dışlamıyor ve onun bu rolünü kabulleniyor.

Kalitesini tartisacak halim yok ama biraz camur atmam lazim. Omrun siyah beyaz takimlarda gecti, Ne ispanyada ne turkiyede dogru takimlarda oynamadin gutican :ays:

Ali Sami Yen'de penaltıyı attıktan sonra benim izlediğim tribüne doğru garip bir el hareket yaparak gözümden düşmüş futbolcu.

golden sonra bizim tribünlere hareket çakıyomuş gibi gözüktü o an delirdim ve epey bi küfrettim.

Üst Alt