Guti, Raul ve Batuhan Karadeniz


batuhan'ın eskişehirspor-beşiktaş maçı öncesinde guti'ye guti naber lan ? demesi çokça konuşulmuştu :[video=youtube;w0quOsYdbjA]https://www.youtube.com/watch?v=w0quOsYdbjA[/video]bu olayın üzerinden çok geçmeden batuhan belkide daha büyük bir ayıbı yaşayan efsane raul'e yaptı.schalke 04 ile eskişehirspor'un antalya'da yaptığı hazırlık maçından önce seremonide raul ile tokalaşan batuhan daha sonrasında şortuna elini sildi.ogxugp.png
https://4.bp.blogspot.com/_B0iXUs8K...45762.mpeg_MPEGII%5B1%5D.mpeg_0000 77320.jpgsc9cw9.png
https://1.bp.blogspot.com/_B0iXUs8K...45762.mpeg_MPEGII%5B1%5D.mpeg_0000 78000.jpg[/quote]Terbisiz Herif..Raul'da adam yerine koyup elini sıkmış;)..Burhanla ikisi birde kıs kıs gülüyorlar..
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan KaradenizAbi belki adamın eli terlidir silmiştir napsın yani elini Raul sıkmışsa yalasın mı yani ?
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan KaradenizKim ki batuhan, daha Anadolu takımının sıradan topçusu seviyesini aşmadan futbol starlarına seviyesiz şeyler yapıyor.(tabi ben bunu bilerekyaptığını düşünerek söylüyorum)
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan KaradenizKoskoca Raul lan o Raul ! :mad: Onun gibi bir zatın, elini sıkma şerefine nail olduğun için Allah'a şükretmen gerekiyor.
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan Karadenizadamin kafada birkac tahta eksik sanirim.. futbolcu! olmussun, adam olamamissin gerizekali..
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan KaradenizBöyle bir megoloman tipi salarsan sahalara cebine verirsen sülalesini satın alacak parayı böyle kıçı başı oynar işte.Hata yöneticilerde adam gerizekalı...
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan KaradenizAmma abartınız sevmiyebilir Raul'u . Barça taraftarı olabilir ne bileyim başka birşey ne çok seviyorsunuz abaartmayı . Kendi aralarında espiri yapmışlar sadece.
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan KaradenizAmma abartınız sevmiyebilir Raul'u . Barça taraftarı olabilir ne bileyim başka birşey ne çok seviyorsunuz abaartmayı . Kendi aralarında espiri yapmışlar sadece.Yunus Bey; eğer espri ile terbiyesizliği ayırt edemiyecek bilgi kültüre sahipsen bilemem.Espri'yi herkes yapamaz hele bu ODUN hiç yapamaz o meziyeti yok anca böyle kendini aşşağılar terbiyesizleşir.
 
Cevap: Guti, Raul ve Batuhan KaradenizYunus Bey; eğer espri ile terbiyesizliği ayırt edemiyecek bilgi kültüre sahipsen bilemem.Espri'yi herkes yapamaz hele bu ODUN hiç yapamaz o meziyeti yok anca böyle kendini aşşağılar terbiyesizleşir.Terbiyesizlik dediğin adam gördüğünde olur . Raul'a karşı mı yapmışda terbiyesizlik olacak ? Sizde bunu ayırt ediniz Şevket bey.
 
Üst Alt