H.A.A.R.P Kıyamet Silahı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

[video=youtube;VLTA8rmdzL4]https://www.youtube.com/watch?v=VLTA8rmdzL4&feature=related[/video]

Ya beyler geçenlerde böyle bir video izledim.Sizce bu konunun geçerliliği varmıdır?Valla bu olaylar anlattıkları gibiyse 2012 gelmeden biz kendi 2012 mizi hazırlamışız bence:eek:

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Var diyolla. Hatta Tesla'nın üzerinde çalıştığı bir makinanın Marmara Denizi'nde denenmeye çalıştığı sırada kontrolden çıkıp gereğinden fazla yüklenme yapıldığı, bunun sonucunda da İstanbul Depremi'nin olduğu söyleniyor. Rusya'nın olayı incelemek için Marmara'ya göndermek istediği ekibin Marmara Denizi'ne girmesini Amerika önlemiş hatta. Bir iddiaya göre de bu olaylar yaşandığı sırada devlet erkanının kullanımında olan özel telefon sistemleri (olağanüstü durumlarda telefonları kullanamazsın mesela, devlet büyüklerinde böyle bir problem olmaz) de çalışamaz hale gelmiş.

Rusya geçen senelerde ülkesinde yaşanan -Rusya'ya göre- aşırı sıcaklıklardan da Amerika'yı sorumlu tutmuş ve HAARP'ın mevsimlerle oynayarak kendilerine zarar verdiğini iddia etmişti.

HAARP'ın sistemleri Tesla'nın çalışmalarına dayanır ve söylenenlere göre çok çok büyük boyuttadır.

Haarp4.jpg

Bu alan sırf sistemin denenmesi için kullanılıyor mesela. Gerisini sen düşün.

Var diyolla. Hatta Tesla'nın üzerinde çalıştığı bir makinanın Marmara Denizi'nde denenmeye çalıştığı sırada kontrolden çıkıp gereğinden fazla yüklenme yapıldığı, bunun sonucunda da İstanbul Depremi'nin olduğu söyleniyor. Rusya'nın olayı incelemek için Marmara'ya göndermek istediği ekibin Marmara Denizi'ne girmesini Amerika önlemiş hatta. Bir iddiaya göre de bu olaylar yaşandığı sırada devlet erkanının kullanımında olan özel telefon sistemleri (olağanüstü durumlarda telefonları kullanamazsın mesela, devlet büyüklerinde böyle bir problem olmaz) de çalışamaz hale gelmiş.

Rusya geçen senelerde ülkesinde yaşanan -Rusya'ya göre- aşırı sıcaklıklardan da Amerika'yı sorumlu tutmuş ve HAARP'ın mevsimlerle oynayarak kendilerine zarar verdiğini iddia etmişti.

HAARP'ın sistemleri Tesla'nın çalışmalarına dayanır ve söylenenlere göre çok çok büyük boyuttadır.

Haarp4.jpg

Bu alan sırf sistemin denenmesi için kullanılıyor mesela. Gerisini sen düşün.

Evet sırf o alanın orayı seçilmeside düşündürücü.Ayrıca nette de bu tarz bilgiler mevcut.Ayrıca hatırlarsak 17 Ağustos depreminde'de herkes aynı şeyi söylüyordu. "Gökyüzü kızıldı, turuncuydu, yıldızlar çok yakındı" vs.Nedeninin bu olduğunu düşünmeye başladım.

nicola tesla adlı bilim adamının araştırmalarının, başlangıç noktasını oluşturduğu teknolojidir. basitçe tesla, atmosfere bir manyetik dalga göndermiş ve bunun çok daha güçlü bir enerji olarak döndüğünü görmüştür. fakat tesla bunu insanlığın iyiliği için kullanmak istemiştir, 40km den 100 ampulu kablosuz yakması ve elektriğe meydan okuması, büyük şirketleri tedirgin etmiş ve tesla beş parasız ölmüştür. haarp şu an rusya ve amerika elinde büyük bir güçtür, en önnemli becerileri arasında;

- hava koşullarını yönetmek

- deprem oluşturmak

- insan beynini etkilemek

- dünyanın diğer ucundaki cihazları etkisiz hale getirmek, vardır.

Evet sırf o alanın orayı seçilmeside düşündürücü.Ayrıca nette de bu tarz bilgiler mevcut.Ayrıca hatırlarsak 17 Ağustos depreminde'de herkes aynı şeyi söylüyordu. "Gökyüzü kızıldı, turuncuydu, yıldızlar çok yakındı" vs.Nedeninin bu olduğunu düşünmeye başladım.

Tesla'nın o deneyde kullanılan makinesi şimşeklerden enerji alıyor. Öyle bir şey vardı. Unuttum şimdi :p Yanılmıyorsam şimşekleri üzerine çekip yüklenilen enerji sayesinde de sarsıntı yaratılıyordu. O güç de çekildiği anda öyle bir patlama olmuş ve kızıl topa benzeyen bir şey oluştu deniyor.

Olay yerinin Marmara Denizi'nde seçilmesinin de bir sebebi vardı. Türk hükümeti deney olacağını biliyormuş ancak deney hafif sarsıntı olarak planlanmış ancak işler kontrolden çıkmıştı. O makine parçalandı diye biliyorum ben.

Olayın doğru ama. O depremin sorumlusu HAARP'tır.

nicola tesla adlı bilim adamının araştırmalarının, başlangıç noktasını oluşturduğu teknolojidir. basitçe tesla, atmosfere bir manyetik dalga göndermiş ve bunun çok daha güçlü bir enerji olarak döndüğünü görmüştür. fakat tesla bunu insanlığın iyiliği için kullanmak istemiştir, 40km den 100 ampulu kablosuz yakması ve elektriğe meydan okuması, büyük şirketleri tedirgin etmiş ve tesla beş parasız ölmüştür. haarp şu an rusya ve amerika elinde büyük bir güçtür, en önnemli becerileri arasında;

- hava koşullarını yönetmek

- deprem oluşturmak

- insan beynini etkilemek

- dünyanın diğer ucundaki cihazları etkisiz hale getirmek, vardır.

Hava koşulları olayı Rusya üzerinde denenmiş deniyordu. Deprem olayı bizim üzerimizde denendi. Asıl soru işareti neden bu bölgenin seçildiği bu deneyler için bence.

Aynı zamanda yanılmıyorsam 1952 Washington olayı da Tesla'nın bu çalışmalarının ürünüydü. Orda kullanılan geminin bu tür çalışmalardan yola çıkılarak bir deneye tutulduğu ve ışınlanma denen olayın gerçekleştiği söyleniyor. Hatta gemideki mürettabatın da bu manyetik olaylardan etkilendiği ve ara sıra görünmez oldukları söyleniyordu.

Tabi bu Washington olayı bana çok ütopik geliyor. Ben gerçekliğine inanmıyorum. Ama gerçekliği bir gün ispatlansa şaşırmam, onu söyliyim.

Yine mi komplo teorileri

İlluminati falan bilmem de HAARP'ın varlığı gerçek Refik. Rusya falan HAARP'ı hedefleyen suçlamalarda bulunmuştu resmi ağızdan. Amerika'nın HAARP'ı kullandığı çok net ortada.

Yukarı da dediğim gibi Washington olayı komplo bana göre de. Bunun yanı sıra HAARP'ın kullanılarak Japonya'daki tsunaminin oluşturulduğu söyleniyor ancak bu da komplo bence. Lakin HAARP'ın varlığı asla komplo değil.

İlluminati falan bilmem de HAARP'ın varlığı gerçek Refik. Rusya falan HAARP'ı hedefleyen suçlamalarda bulunmuştu resmi ağızdan. Amerika'nın HAARP'ı kullandığı çok net ortada.

Yukarı da dediğim gibi Washington olayı komplo bana göre de. Bunun yanı sıra HAARP'ın kullanılarak Japonya'daki tsunaminin oluşturulduğu söyleniyor ancak bu da komplo bence. Lakin HAARP'ın varlığı asla komplo değil.

*HAARP 'ın varlığını bilmem de yok Marmara depremini onlar yapmış, bunlar tsunami yapmış falan tamamen uyduruk laflar. Millet olarak çok seviyoruz böyle şeyler uydurup inanmaya çalışmayı. Baydı beni.

Fay hatlarını harekete geçirmek için gerekli olan aktivasyon enerjisini sağlamış olabilir bu HAARB denen alet.Mantıksız bi tarafı yok

Gökyüzünün renkli olması konusunu bir bilim adamına sorsak eminim mantıklı açıklamasını yapar

Eminim bu HAARP ın daha değişik görevleri ve amacı vardır.

Orada ıssız bir yerde bulunmasının da bilimsel açıklaması vardır

Ama insanlar hemen kesin bu tesis şunları şunları yapıyor der.

HAARP

Kısa adı HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) olan ve ABD tarafından İyonosfer'in özelliklerini ve davranışlarını araştırmak üzere Alaska'da sürdürülen çalışmadır. İlk kez Sırp asıllı Amerikalı bilimadamı Nikola Tesla tarafından ortaya atılmış bir fikirdir.

Bu projenin hayata geçirilmemesi için birçok ülkede kampanyalar olmuştur. Çünkü HAARP projesi iklim kontrol ve yapay deprem silahı olarak kullanılabilme iddialarından dolayı çok tartışmalı bir konu halini almıştır.

HAARP, Pentagon'un kontrolünde ve ABD ordusunun hizmetinde olan önemli bir projedir. Alaska'daki merkezde şu anda, yüksek frekansta radyo sinyali yayımlayabilen toplam 180 adet anten bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, çok yüksek frekanstaki sinyallerle ilgili çalışmalarda kullanılacak olan bir radarın yapılması da planlanmaktadır.

HAARP projesi kapsamında, iyonosferin ısıtılması yoluyla ELF (çok düşük frekans) dalgaları da üretilmektedir.

Elektromanyetik dalgalar üzerine birçok deneyin yapıldığı bu alan uçaklar için çok tehlikelidir. Bu yüzden HAARP tesislerinde, uçak kontrol sistemi kurulmuştur. Herhangi bir uçağın yaklaşması durumunda antenlerin faaliyetleri otomatik olarak durdurulmaktadırlar.

HAARP - Vikipedi

Viki'de bu yaziyor.

Eminim bu HAARP ın daha değişik görevleri ve amacı vardır.

Orada ıssız bir yerde bulunmasının da bilimsel açıklaması vardır

Ama insanlar hemen kesin bu tesis şunları şunları yapıyor der.

Abi öyle diyosun da her buluşun bi kobayı vardır.Belki iyi amaçla oluşturulmuştur bu alet ama denemek için deprem riski taşıyan ve deprem olduğunda her hangi bi şüphe oluşturmayacak ülkeleri kullanıyo olabilirler.

Üst Alt