H.A.A.R.P Kıyamet Silahı - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Cevap: H.A.A.R.P Kıyamet Silahı

Şimdi diyeceksin ki madem böyle bir bk yiyorlar, bu afetleri tetikliyorlar, öyleyse neden bunları insanlarla paylaşıyorlar?

Peki sorayım o zaman sana, 2012 Londra Olimpiyatları'nın maskotları neden tek gözlü?

Sikkofeild 'den okuyayım dedim.*

Bu soruya bu cevap mantıklı mı? 2012 olimpiyatlarının simge olduğunun bir kesinliği vr mı? Farz edelim 6 milyar insan maskotların ilimünati simgesi olduğunu kabul etti. Bu maskotun simge olmasının kesinliği depremin bize gönderildiğini ispat etmez ki.

O zaman burda milletin geyik diye paylaştığı tüm resimler kesinlikle ilimünati simgesidir. Neden mi? Bknz: 2012 Londra Olimpiyatları Maskotu.

Demek istediğim böyle bazı çürük cevapları var Sikkonun güzel tespitleri olduğu gibi. Bu da bazı konuların inandırıcılığını yitiriyor.

Biz çok şanssız bir nesiliz.Bu komplo teorileri arasında yıllarımızı geçiriyoruz.Bunların bazıları belki de doğru.Bunun sonuçlarını çeken nesil de biz olacağız. :(

bizler tarihin ortanca çocuklarıyız. bir amacımız ya da yerimiz yok. ne büyük savaşı yaşadık, ne de büyük buhranı. bizim savaşımız ruhani bir savaş. en büyük buhranımız hayatlarımız. televizyonla büyürken milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. bunu yavaş yavaş öğreniyoruz. ve bu yüzden çok kızgınız."

Of ya.Gittim bu videoyu izledim.Üzerine oradaki sekmelerden 17 Ağustos Depremi'ne geçtim.Onun üzerine bir düzine belgesel izledim.Şu an çok kötü ve moralsiz durumdayım.Sabah 7 de otobüsüm var ve ben hala ayaktayım 17 Ağustos Depremi'nde ölen vatandaşlarımızı anıyorum :(

Üst Alt