H.Üstünel'den Lincoln'e cevap! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Cevap: H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

İn haldun we trust dıyorum baska bıse demıyorum .en buyuk transfer haldun ustunel .

Lincoln üste çıkmaya çalışmasın. Bu kulübe 15 yıl boyunca hizmet veren, efsane kaptanlardan biri olan ve kolu çıkık mücadele eden bir kaptana kimse öyle bir saygısızlık yapamaz. Bakın teknik adamlığını falan geçtim; bu kesinlikle disiplinsiz bir hareket. Takımın teknik adamına "Sen kimsin lan beni oyundan çıkarıyorsun" demekti o yaptığı hareket.

Haldun Üstünel'in yaptığını tabiki desteklemiyorum ama onun yaptığı tepkiyi "aşırı"ya kaçırmaktı sadece. Bu olaylardan sonra Lincoln'ün isteksiz tavırları, kız gibi kendini yere atmaları ve bu kulübe ihanet etmesinden sonra tabii ki bu kulübün ekmeğini yiyemeyecekti. Yani kovulmayı haketti. Lincoln arkamızdan laf söylemiyor diyen adamlarda artık sussunlar. Eğer bir yerde sorun varsa vardır, 2 gün kampa geç gelmek arkadaşlarına ihanet etmektir. 'Ben sizden daha değerliyim' demektir.

Şunu da unutmayın; Bülent Korkmaz'ın verdikleriyle çok şeyler kazandık ama Lincoln'ün verdikleri ile 5.olmaktan kurtulamadık...

hay sokucam sizin "biliyorum bu oyunu" triplerinize artık...

"galatasaraylı duruşu" nedir bir açıklayınız? galatasaraylı duruşu gelenin geçenin bizi tokatlayıp bizim ses çıkarmamamız mıdır? bu kadar mı polyannasınız lan siz? hangi dünyada yaşıyorsunuz?

bu adam galatasaray'ın parasıyla transfer yapıyor olabilir. yaptığı transferlerin bir çoğu patlak çıkmış da olabilir. fakat bu adam sizin oturup klavye başında saçmalamanızdan daha çok emek harcıyor bir şeylere. mal mal konuşup üstüne "biliyorum ben bu oyunu!" demiyor. neredeyse koca bir ayını yurt dışında ona verilen görevi yerine getirmek için uğraşıyor, ailesinden uzak kalıyor.

lincoln dediğiniz adam geldiği günden beri kaprisiyle şusuyla busuyla problemden problem beğendirir olmuştur herkese. olayın içinde ya da dışında olun bunu herkes bilir. şimdi tüm problemlerini yazmaya gerek yok. tüm bunların üstüne de haldun üstünel öyle bir tepki verir. hakkıdır. onun görevidir. doğru düzgün laftan anlamayan adama herkes aynı tepkiyi verir.

galatasaraylılık duruşundan kastınız nedir bilmiyorum ama, bence haldun üstünel'in yaptığıdır hoşunuza gitse de gitmese de. kulübe yakışmayan, değerlerine küfreden bir adama bu tepkiyi vermektir. kim olursa olsun.

galatasaray adına leke sürülmüşmüş, bak sen! oldu herkesin önüne çıplak uzanalım o zaman. neymiş? istifa etmeliymiş. :eek::eek: sen hayattan istifa et. gerçi böyle algınız olduğu sürece çok yaşamassınız zaten. taraftar gereken tavrı göstermeliymiş. o taraftar tepkisini göstersin de biz de ayıklama yapalım arasından. arda'ya falan saçmalamanız

yetmedi, şimdi sırada haldun

Ekşiden.3 yere kopyaladım, burayada kopyalayayım. Adam özetlemiş konuyu.

Lincoln ile Bülent Korkmaz arasındaki olaylarda daha çok Lincoln'ü haklı bulduğumu herzaman söylüyorum. Ancak o maçtaki değişiklik gayet normal ve olması gereken bir değişiklikti. Takım eksikti yorulmuştu ve bir orta sahaya ihtiyaç vardı. O gün Lincoln'ün gösterdiği tepki çok gereksiz ve abartılıydı. Her şeyi yapabilirdi ama üstüne kameraların önünde Galatasaray teknik direktörüne küfür etmesi hiç ama hiç hoş değildi. Biz bile tv karşısında sinirlenip "ne yapmaya çalışıyor bu adam" derken Haldun Üstünel veya yöneticilerin olayı sakin sakin seyretmesi abes kaçardı zaten.

sen neymissin be lincoln adam takimdan gitti hala kulubu karistirabiliyor kurtulamayacakmiyiz biz bu adamdan ya

Üst Alt