H.Üstünel'den Lincoln'e cevap! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Cevap: H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

Haldun Üstünel'i kutluyorum.Tabiki GS Efsanesi'ne küfür eden kişi bir şekilde hesap verir.

Takımı kimin çöküşe götürdüğünün resmidir bu. Haldun Üstünel'e ısınamamıştım zaten, bu da üzerine tuz biber oldu.

Helal olsun. İki günlük artist Galatasaray'ımıza yıllarca emek verip, UEFA Kupası'nı, Süper Kupa'yı kaldıran efsane('leri)mize küfür edemez.

Sorun Lincoln değil. Böyle saçmasapan zihniyetle yönetilmez klüp.Soyunma odasına giremezsin. Bir futbolcu yanlış birşey yaparsa TD cezasını verir ya da vermez.

o kadar hazmediyoruz kusura bakma.

haldun üstünelde trbünden gelmedir sen ne hissediyorsan oda onu hissediyor.

şahsen benim yanımda Galatasaray ın Efsane kaptanına küfredecekler. ister federasyon başkanı olsun. yemin ediyorum kavga nedenidir...

o lincoln bozuntusununda haddine değildir...

boş işler, Lincoln bitirildi mi bitirildi,azizin kasapları görevini iyi yaptı mı? evet yaptı ve medyanın gazına gelmiş bir yönetim maalesef olan oldu gerisi boş.

Ya burda Haldun Üstünel e yapılan eleştirilerin bir amacı yok. Yapmaya çalışılan Lincoln denen sorunlu oyuncuyu savunmak. 2 oynayıp 10 yatan bir oyuncu. Gidişi gelişi her zaman sorun olan bir oyuncu. Adam çıkıp küfür etsin Galatasaraylılığın ne şerefi kaldı? Bugün o yapar ondan gören yarın yapar. Yazıktır ya cidden...

Yönetici soyunma odasına girmeyecek diye bir kuralmı var?Müdahele gerektiği anda gireceksin.Tabi Azize gibi her yenilgiden sonrada girmeyeceksin.

Rijkaard Barca'dan nasıl gönderildi?Onların başkanıda soyunma odasına inmişti.Hatta açıklaması var;Soyunma odasında takımın ne halde olduğunu gördüm gibisinden.Bu olaydan sonra Rijkaard'a güle güle dediler

o kadar hazmediyoruz kusura bakma.

haldun üstünelde trbünden gelmedir sen ne hissediyorsan oda onu hissediyor.

şahsen benim yanımda Galatasaray ın Efsane kaptanına küfredecekler. ister federasyon başkanı olsun. yemin ediyorum kavga nedenidir...

o lincoln bozuntusununda haddine değildir...

Cezasını verir geçersin. O yüzden tribünden gelme insanlar iyi yönetici olamazlar.

azizeyle kıyaslıyorsunuz... Yenilgiden sonra mı olmuş bu olay? Bir oyuncu böyle terbiyesizlik yapıcak eyvallah mı dicekti? Lincoln hepsini haketmiş fazlasıyla...

Yoneticinin soyunma odasina girip futbolcunun bogazina sarilip "Dilini koparirim, bacagini kirarim" demesini savunanlar var, cok ilginc. Galatasaray degil mahalle takimi sanki.

Hani Bulent yapsa tum davranislarini ve laflarini destekleyen bir hareket olurdu, ayrica soylendigi iddia edilen kufrun de etkisi oldugunu savunabilirdiniz bu harekette. Ama Haldun'a ne oluyor ki? Iki transfer yapti diye kral mi oldu saniyor kendini?

Ayrica Galatasaraylilik dersi vermek isteyen arkadaslar bir yuzunu yikayip gelsin. Koru korune destekle taraftarlik olmaz. Gercekleri gormelisiniz.

Yoneticinin soyunma odasina girip futbolcunun bogazina sarilip "Dilini koparirim, bacagini kirarim" demesini savunanlar var, cok ilginc. Galatasaray degil mahalle takimi sanki.

Hani Bulent yapsa tum davranislarini ve laflarini destekleyen bir hareket olurdu, ayrica soylendigi iddia edilen kufrun de etkisi oldugunu savunabilirdiniz bu harekette. Ama Haldun'a ne oluyor ki? Iki transfer yapti diye kral mi oldu saniyor kendini?

Ayrica Galatasaraylilik dersi vermek isteyen arkadaslar bir yuzunu yikayip gelsin. Koru korune destekle taraftarlik olmaz. Gercekleri gormelisiniz.

Cok sükür mahalle takimi degiliz. Öyle olsaydik gelen gecen futbolcu teknik direktörümüze posta koyardi. Lincoln'ün ilk yaptigi yamuk degildi o olay. Eminim Haldun Üstünel'e de kil kil cevap vermistir ve hakettigini almistir. Nus ile uslanmayani etmeli tekdir, tekdirden anlamayanin hakki kötektir. Galatasaraylilik'i bilmiyorsan ögrenirsin, zoruna gitmesin. Lincoln'ü savunanana fenerli bile demem. Haldun Üstünel'in yaptigi "2 transferi" 10 senedir yapamiyordu yönetimler. Inamotolardan, Carruscalardan sonra Baros, Kewell, Keitalari görünce kimyaniz bozuldu. Haldun Üstünel Galatasaray yöneticisidir, lincoln kim!

Üst Alt