H.Üstünel'den Lincoln'e cevap! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

d299c1bf.jpg

Galatasaray Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, Cassio Lincoln'ün kendisi hakkında ortaya attığı iddialarla ilk kez konuştu.

Devamı GSCimbom Portal'da

Cevap: H.Üstünel'den Lincoln'e cevap!

En azından yapıp inkar edenlerden değil.Teknik Direktörüne haksız yere küfür eden adamı ben olsam döverdim valla.

Helal sana Üstünel.

Aynen dediği gibi kimse GS'ın 25 yıllık efsane kaptanına küfredemez...

Lincoln haketmiş ve gereğini de yapmış Haldun Üstünel. Lincoln ün savunulcak bir yönü yok. Yeterince sorunlu birisi zaten. Yatmaktan başka ne yaptı ?

Yaziklar olsun o zaman.

Özrü kabahatinden büyük alkollü değildim bilincim açık olarak böyle bir skandala imza attım diye övünüyor. Adnan Polat'a da yazıklar olsun bu adamların dizginlerini niye böyle boş bırakıyor? Neden kendi yönetimi altındaki adamları kontrol etmiyor? Böyle bir olaydan sonra sen ne yaptığını zannediyorsun, külhanbeyi misin sen? Mahalle takımı mı burası diye hesabını sorması gerekirdi. Her isteyen futbolcu dövecekse ne olur bu işin sonu!

Özrü kabahatinden büyük alkollü değildim bilincim açık olarak böyle bir skandala imza attım diye övünüyor. Adnan Polat'a da yazıklar olsun bu adamların dizginlerini niye böyle boş bırakıyor? Neden kendi yönetimi altındaki adamları kontrol etmiyor? Böyle bir olaydan sonra sen ne yaptığını zannediyorsun, külhanbeyi misin sen? Mahalle takımı mı burası diye hesabını sorması gerekirdi. Her isteyen futbolcu dövecekse ne olur bu işin sonu!

"Sen ne yaptigini zannediyorsun?" diye Galatasaray Baskan yardimcisina mi sorucaz yoksa Galatasaray Teknik Direktörüne "fuck off" diyen adama mi? Fener ajani misiniz forumda Lincolnspor taraftarlari ?

Ya yola gelin, yada düsün Galatasaray'in yakasindan! Lincolnspor taraftari olun. Galatasaray nizamini bilmiyorsaniz bile tatmaya zerre kadar layik olmadiginiz efsanevi basarilarin hayrina özür dileyin!

Sorun Lincoln değil. Böyle saçmasapan zihniyetle yönetilmez klüp.Soyunma odasına giremezsin. Bir futbolcu yanlış birşey yaparsa TD cezasını verir ya da vermez.

Üst Alt