GSC Scout - # Habib Diallo | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Habib Diallo

344888-1485941055.jpg

isim: Habibou Mouhamadou Diallo
Boyu: 1,86 m
Uyruğu:
149.png
Senegal
Mevki: Forvet - Santrafor
Ayak: Sağ, Sol, Orta Ayak

Geçen seneden beri kendini inanılmaz geliştirdi. Bu sene 15 maçta 12 gol 4 asist yaptı. As forvet için risk olabilir ama 2.forvet için gayet uygun bir isim.

Bu sezon fransa ikinci liginde 31 macta 22 gol atmis ve takimi Metz lider durumda. Sozlesmesi 2020'de bitiyor, dusunulebilir.

kendisinin başlığını ben açtım ama 2.ligde yaptığını abartmayalım. Geçen sene Umut Bozok aynı ligde gol kralı oldu, takımı üst lige çıkardı ama şimdi 1.ligde esamesi okunmuyor.

Ondan önce ismi bizle de geçen Famara Diedhiou olmuştu, o da şimdi kayıp.

kendisinin başlığını ben açtım ama 2.ligde yaptığını abartmayalım. Geçen sene Umut Bozok aynı ligde gol kralı oldu, takımı üst lige çıkardı ama şimdi 1.ligde esamesi okunmuyor.

Ondan önce ismi bizle de geçen Famara Diedhiou olmuştu, o da şimdi kayıp.

Çok olgunca bir yorum olmuş çoğu kişi övdüğü adam 2 gol atınca gaza gelip yaw ben demiştim triplerine giriyor..

Çok olgunca bir yorum olmuş çoğu kişi övdüğü adam 2 gol atınca gaza gelip yaw ben demiştim triplerine giriyor..

zaman zaman bende diyorum yalan yok ama gerçekleri de söylemek lazım şimdi. 2 sene önce umut vaad ediyordu ama geçen sene üst ligde başaramayınca bu sene tekrar alt lige gelip coştu..

Bu adam alt lig golcüsü demek ki.

zaman zaman bende diyorum yalan yok ama gerçekleri de söylemek lazım şimdi. 2 sene önce umut vaad ediyordu ama geçen sene üst ligde başaramayınca bu sene tekrar alt lige gelip coştu..

Bu oyuncuyu tanımıyorum ve sadece onunla ilgili konuşmuyorum ama bazen üst ligde gol atamaması da kriter olmuyor.

Doğru olan aradığımız, takımın oyununa, ligin yapısına uygun o mevk oyuncusunun profilini çıkarıp oyuncuyu da buna göre sahada toplu topsuz defalarca izlemek.

Bazen oyuncu tam aradığın oyuncu oluyor ama takımı kötü oluyor, şanssız döneme denk geliyor veya o ligin tarzına yatkın olmuyor.

Çok istatistik gösteren adam mutlaka dikkat çeker ama bazen daha detaya inmek gerekiyor.

Umut Bozok tam boyle hani, ikinci ligden Kayserispor/Konyaspor/Sivasspor transfer olup sonra sov yaparak buyuk paralarla 3 buyukleri satilan tipten degil mi yav

Florin Aye var. 22 yaşında. Adı daha önce bizimle geçen Famara'nın takımının forveti.

Bana göre daha komple bir oyuncu.

Diallo'nun arkasından geliyor şu an 17 golü var yarışta 3. sırada.

İkisi de 2. veya 3. forvet olarak iş görür. Aye bana göre bi tık daha önde.

Florian Ayé - Oyuncu profili 18/19

Üst Alt