Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyası


Elinde Fenerbahçe ve şike ile ilgili 26 klasör belge varken ''Elimizde belge yok!'' diyen fakat GALATASARAY ile ilgili asılsız iddialar ortaya atıldığında bile '' Gerekirse kupayı alırız.'' diyecek kadar haddini aşan fenerasyon pardon federasyon başkanı M.A.A (55) HADDİNİ BİL! GALATASARAY taraftarı taraftar sandığın çapulculara benzemez!Haddini Bil M.ali Aydınlar! - imza.labir imza'da sen at.... Haydi durma GALATASARAY'li..
 
Haddini Bil M.A.Aydınlar! İmza kampanyası...Elinde Fenerbahçe ve şike ile ilgili 26 klasör belge varken ''Elimizde belge yok!'' diyen fakat GALATASARAY ile ilgili asılsız iddialar ortaya atıldığında bile '' Gerekirse kupayı alırız.'' diyecek kadar haddini aşan fenerasyon pardon federasyon başkanı M.A.A (55) HADDİNİ BİL! GALATASARAY taraftarı taraftar sandığın çapulculara benzemez!İmzanızı buradan atabilirsiniz.
 
Cevap: Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyasıŞımarık herif. Suratında meymelet yok. Yolda görsem 5 metre uzağından geçiceğim insan..
 
Cevap: Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyasıBu imzaları aslında malum şahsın başka bir yerine atmak lazım da, seviyeyi düşürmeyelim şimdi...Bu arada, imzaladım bende...
 
Cevap: Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyasıGenelleme yaparak konuştu. Dört büyük takımdan hangisi bunu yapmışsa kupayı alırız gibi bir şey dedi. Bence imzaya falan gerek yok. İyi düşünün
 
Cevap: Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyasıGenelleme yaparak konuştu. Dört büyük takımdan hangisi bunu yapmışsa kupayı alırız gibi bir şey dedi. Bence imzaya falan gerek yok. İyi düşününEvet genelleme yaparak konuştu ama son cümleye dikkat ettniz mi ? "Gerekirse Galatasaray'ın kupasını alırız"...

Bugüne kadar böyle bir söylemden uzak duran TFF başkanının, özellikle adımızı kullanarak böyle bir söz söylemesi pek normal değil.

Neden FB'ninde kupasını alırız diyemedi ?Edit: Sözüm şahsınıza değil, üzerinize alınmayın lütfen...
 
Cevap: Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyasıŞerefsiz Mehmet Ali. Hem de önde gideni. Eminim ki bu adam, içinde Anti Galatasaraylılık besliyordur. Nah alırsın kupamızı.
 
Cevap: Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyasıEvet genelleme yaparak konuştu ama son cümleye dikkat ettniz mi ? "Gerekirse Galatasaray'ın kupasını alırız"...

Bugüne kadar böyle bir söylemden uzak duran TFF başkanının, özellikle adımızı kullanarak böyle bir söz söylemesi pek normal değil.

Neden FB'ninde kupasını alırız diyemedi ?Edit: Sözüm şahsınıza değil, üzerinize alınmayın lütfen...Adam 1 numaralı kaypak.. Daha önce de ismi henüz gündeme gelmemiş bir takımımız daha bu olayların içinde demişti.. Galatasaraya yönelik bir söylemdi bu ama gerçekliliği çıkmadı.. Burada kasttettiği kulüp Mersin çıktı..Ama Galatasarayı tehdit etmek amacıyla böyle bir açıklama yapmıştı.Bu adamın TFF Başkanı olması çok kötü bir olay.. Adam amigodan farksız.
 
Cevap: Haddini bil Mehmet Ali (!) - İmza kampanyasıbu fenerlıler nıye boyle,hepsı mı aynı olur kardesım anlamıyorum unılerde tez olmalı bu sarı ve lacıvert renklerının ınsanın dıger dunyasına ne gıbı etkılerının oldugunu bıtane akıllı fenerlı karsıma cıkmadı daha,ezıklıkten olsa gerek kabullenemedıler hala en büyüğün GALATASARAY oldugunu..!
 
Üst Alt