Hagi: "Alex de kim?" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Alex de kim?"

Cevap: Hagi: "Alex de kim?"

ne rezilliğimizi gördün beee :) 0 puanı diyorsan sizde 1 golle 2 puan aldınız , bursada 2 golle 1 puan aldı yani şimdi bizmi rezil etmiş oluyoruz 90+2' de Rivoldonun 90'na attığı topu rüştü kurtarsaydı Türkiye rezillikten kurtulcakmıydı ?

Ehem ne rezilliği derken sadece son 2 aydan sayalım; hazırlık maçında sahaya girmek, maçı engellemek, şampiyonlar liginden atılmak, uefa'ya dava açmak.

angutların en komik tezi

"Alex brezilya milli takımında oynadı Hagi , peki ya sen hangi milli takımda oynadın ? Romanya , pırtt"

:asd::asd:

müthiş zeka :D

Cevap: Hagi: Alex de kim?

Zidane gelmiş olsaydı Türkiye'ye, ve Alex gibi skorer bir oyuncu olmadığını da düşünürsek Fenerbahçelilere göre Alex > Zidane olurdu.Kıyaslamanın çıkış noktası burası zaten.Fenerbahçenin kuş beyinli taraftarlarından kaynaklanan bir durum.

konudaki en güzel cevabı vermişsin.

zidan gelmiş olsaydı ve haginin başardıklarını başarsaydı bunlar yine

kralexx yaaa brezilya milli takımına kaptanlık yaptı yeaa xD

gibi yorumlarda bulunmaya devam edebilirlerdi.

f
ne rezilliğimizi gördün beee :) 0 puanı diyorsan sizde 1 golle 2 puan aldınız , bursada 2 golle 1 puan aldı yani şimdi bizmi rezil etmiş oluyoruz Türkiyeyi . Barcelonada 90+2' de Rivoldonun 90'na attığı topu rüştü kurtarsaydı Türkiye rezillikten kurtulacakmıydı ?

1- MTK´ya Istanbulda 0:2 yenilmeniz

2- Sigma Olomuc´un 7:1 zaferi

3- Cannes maclari disarida 4:0 evde 1:5

4- Sampiyonlar liginde sifir cekmeniz

Ya bi git tartisma bizimle.

Biz ne diyoruz sen nerdesin !

:asd: :asd:

Yani diyorum ki rezillik ve Fener dersen bin tane nokta bulursun bu kadar aramana gerek yok.

Ha ayrıca konu Hagi'nin demeci, bu konuda Fenerbahçe'nin olmayan Avrupa macerasını tartışmaya girmişsin, yani konu dışına çıkan sensin o yüzden ünlemli münlemli cümlelere gerek yok. Biliyorum iddianame yaklaştıkça psikolojiniz çöküyor ama geçecek üzülmeyin.

:asd: :asd:

Yani diyorum ki rezillik ve Fener dersen bin tane nokta bulursun bu kadar aramana gerek yok.

Ha ayrıca konu Hagi'nin demeci, bu konuda Fenerbahçe'nin olmayan Avrupa macerasını tartışmaya girmişsin, yani konu dışına çıkan sensin o yüzden ünlemli münlemli cümlelere gerek yok. Biliyorum iddianame yaklaştıkça psikolojiniz çöküyor ama geçecek üzülmeyin.

konuyu başka mecralara çekiyorsun , biz salt başarısızlıktan (rezillikten) bahsediyoruz , sen ise paradoks yapıyorsun

ne rezilliğimizi gördün beee :) 0 puanı diyorsan sizde 1 golle 2 puan aldınız , bursada 2 golle 1 puan aldı yani şimdi bizmi rezil etmiş oluyoruz Türkiyeyi . Barcelonada 90+2' de Rivoldonun 90'na attığı topu rüştü kurtarsaydı Türkiye rezillikten kurtulacakmıydı ?

Futbolun hangi kademesinde, hangi klasmanında, hangi turnuvasında 1 golle 2 puan alınıyor ?

bide hangi takim daha cok avrupada basarili olmus kimleri yenmis onuda listelede bi görelim tabi isine gelirse

Hagi'yi alex'le kıyaslamak inanın alex'e bile zarar veriyor ki eminim kendisi de böyle bir kıyaslamadan hiç hoşnut değildir. Bu karşılaştırmayı yapmaya çalışan ve sürekli gündeme getirenler de galatasarayın efsanevi 10 numara bolluğunun fenerde doğru düzgün olmayışının alex'le tatminini yapmaktadır. Ben 25 yaşındayım. Hagi'yi izleyen şanslı insanlardanım. Hagi bambaşka bi futbolcuydu, bunu sadece gs'lı olduğum için söylemiyorum. Adam anormal çalımlar atar, anormal paslar atıp goller attırırdı. Hele attığı golleri, her frikiğin başına penaltı kullanır edasıyla geçmesinden hiç bahsetmiyeyim. Avrupa maçlarında bizim bile ümitlerimizin söndüğü anda bi anda mucizevi gollerle ortaya çıkarıp hepimizi sokaklara dökerdi. Bunların neticesinde de Gs tarihine eşi benzeri görülmeyen kupalar getirtip, Gs'ı en iyi takımlar listesinde 1. sıraya oturtmuştur. Alex'e bakıyosun sadece son vuruşları oldukça iyi.. Yiğidi öldürüpü hakkını vermek lazım, bi 10 numaradan ziyade iyi bi golcü...Ama hagiyle kıyasa gelince çalım yok, dripling yok, göze estetik gelecek hareketler yok, muhteşem ortalar veya ara pasları yok. Frikik yok, Avrupada desen zaten fos oğlu fos aynı içinde oynadığı takım gibi... Böyle bi adamı hagiyle kıyaslamak takdir ederseniz ki ekmek arası peynirle lahmacunu kıyaslamaktan başka bişey değil.

Aynen Refik mesela nasıl Messi-Arda dendi (Hıncal mı demişti?) Adamın üzerine yapıştı sanki Arda ben Messi'den iyiyim demiş gibi oldu.

Durduk yerde Alex'e düşman oluyoruz Fener taraftarının kafası dumanlı fantazileri yüzünden.

Chelseaden Milandan Bayernden fark yemek var bide Cannesden, Sigma Olomucden, Eindhovenden fark yemek var.

Bilmem anlatabildinmi!

Konumuz aslinda Fb hüsranligi degil konumuz sizin sIkeci kralexiniz bizimde efsanevi gelmis gecmis futbolcular arasinda rahatlikla ilk 5´e giren Hagimiz.

Istatistik felan hepsi yas anliyormusun.

Yasin kac bilmiyorum ama bir World Kay 94´e bak, hagi ne yapmis.

Barcelonada Real Madridde top oynayan her büyük uluslararasi turnuvada adindan söz ettiren birisiyle sIkeci kulübün sehir efsanesi Alex´i kiyasliyorsun.

Bir Galatasarayli olarak terbiyemi bozmamaya calisiyorum onun icin sana bi git isine diyebiliyorum sadece! Sen anladin onu!

Katılıyorum özgür hocam, aslında alex'te çok itici bi futbolcu değil. Ama fener taraftarının gül'ü bile deve tabanı gibi insandan nefret ettirebileceğini unutmamak lazım.

Üst Alt