Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenliyor | Son Dakika

Rijkaarda laf soktu.

"Bazı TDler CL kazanıyor, diğer takımlara gelince bişey yapamıyorlar"

Hagi:Antreman gelen her futbolcunun performansının yüksek olmasını bekliyorum.

Kendi senaryolarınızı yazıp, başkaları üzerinden şu adama laf sokmaya çalışıyorsunuz ya, cidden ayıptır!

Hagi:Tekrar Avrupada söz sahibi olmak için,2 şey var..İdari ve Teknik bakımdan takımın iyi olması lazım..Birlik ve beraberlik şart..Zaman lazım..

Hagi: Disiplinli ve takım ruhu içinde çalışılırsa o takım kazanır..Ben bunun için disiplinli oyuncuyu severim..

Hagi:Her futbolcu hiçkimse benden daha iyi değil düşüncesine sahip olmalı..Ozaman başarılı olur..

Hagi:Van Gaal'in biri sözünü söyledi.İyi bir takım kurulması için 1 veya 2 sene lazım..Eski Galatasaray 2 veya 3 sene içinde kuruldu..

begenmedim... nedense kivirdi. Olay Insua ya geliyor ama o sani yeni sakatliktan cikan insana veriyor. Mantik var akil var.

Birisi çıkıp ''Misimovic'i daha nedeni bile tam belli değilken takımdan gönderdiniz ve Galatasaray'da Misimovic'den 4 milyon euro zarar etti acaba bu parayı cebinizden ödemeyi düşünür müsünüz?'' diye sorsa ne derdi acaba Hagi?

Hagi, taraftarın beğeneceği bir basın toplantısı yap bundan sonra...

Hagi:Hem takımla ve hemde teknik kadro ile ilişkilerim çok iyi

Muhabir:Elano ve yeni formunu sordu

Hagi:Şimdi maç öncesindeyiz sadece maçı konuşalım..Elano iyi bir oyuncu idi,Kendisi gitmek istedi..Zorla tutamazdık..

Muhabir:İnsua devre arasında iyi çalışmışdı..Neden forma şansı bulamıyor..

Hagi:Her bir oyuncunun şansı var,Takımda yer bulması kendisine bağlı,Herkeze şans tanıyorum.Çağlar çok iyi çalışkan,Uzun bir sakatlık geçirdi.Yarın kimin oynayacağı belli değil

Hagi:Pino 1 ay sonra tam formuna kavuşur..Yavaş yavaş oynatacağız.

Hagi:Neill'e izni ben verdim..Oyunculara ihtiyaçları olduğu zaman izin veriyorum..

Hagi:Galatasaraylı futbolcu mesleğine saygı duymalı,Çok çalışmalı forması terlemeli.

Hagi:Terimden sonra göreve geldiğimde paf takımda 5 oyuncuyu geri aldım.

Hagi:Ben kendimi büyük hoca olarak zannetmiyorum..Sadece futbolcu olarak değil Kulüb parasız ikende iyi işler yaptık

Hagi:Bazı hocalar ŞL ligini kazanıyor başka takıma gidince birşey yapamıyorlar..

Hagi:Antreman gelen her futbolcunun performansının yüksek olmasını bekliyorum

Hagi:Sadece ben değil,Herkez çalışacak ozaman takım oluruz..

Hagi:Tekrar Avrupada söz sahibi olmak için,2 şey var..İdari ve Teknik bakımdan takımın iyi olması lazım..Birlik ve beraberlik şart..Zaman lazım..

Hagi:Muhabire bu soruları kim sordurtuyor..

Muhabir sustu:D

Hagi:Ben değil hiç bir Galatasaraylı şuanki durumdan memnun değil

Hagi:Büyük iş yapmak istediğin zaman,iyi bir ekip kurmak gerekiyor.

Hagi: Disiplinli ve takım ruhu içinde çalışılırsa o takım kazanır..Ben bunun için disiplinli oyuncuyu severim..

Hagi:Her futbolcu hiçkimse benden daha iyi değil düşüncesine sahip olmalı..Ozaman başarılı olur.

Hagi:Van Gaal'in biri sözünü söyledi.İyi bir takım kurulması için 1 veya 2 sene lazım..Eski Galatasaray 2 veya 3 sene içinde kuruldu..

GSC

Hagi yine doğruları,bildiğini kıvırmadan söylemiş.

"Galatasaray ne demek bunu çok iyi biliyorum. Galatasaray'da oynamak için bir oyuncunun neler yapması gerektiğini, mesleğine saygı göstermesi gerektiğini çok iyi biliyorum. Beni çok iyi tanıyorsunuz ve benim birinci kuralım, mesleğine saygı göstermek, antrenmana çıkıp formasını tertetmektir."

Bu bizim de sürekli istediğimiz şey değil miydi? Galatasaray'da oynadığının farkında olan topçular istemiyor muyduk?

Yürüyedur Hagi...

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Ya Hagi cok konusuyor da, Galatasaray nedir biliyor tamam. Ama niye ozaman Hakan Balta > Insua yerine seciyor ? bu da tek bir önek, okadar daha var. Elindeki futbolcular belki cok iyi degil, ama elinde yinede bir kac adam gibi futbolcu var, onlardi da oynatmiyor.

Üst Alt