Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi | 25 Şubat

Hagi:Hem takımla ve hemde teknik kadro ile ilişkilerim çok iyi

Muhabir:Elano ve yeni formunu sordu

Hagi:Şimdi maç öncesindeyiz sadece maçı konuşalım..Elano iyi bir oyuncu idi,Kendisi gitmek istedi..Zorla tutamazdık..

Muhabir:İnsua devre arasında iyi çalışmışdı..Neden forma şansı bulamıyor..

Hagi:Her bir oyuncunun şansı var,Takımda yer bulması kendisine bağlı,Herkeze şans tanıyorum.Çağlar çok iyi çalışkan,Uzun bir sakatlık geçirdi.Yarın kimin oynayacağı belli değil

Hagi:Pino 1 ay sonra tam formuna kavuşur..Yavaş yavaş oynatacağız.

Hagi:Neill'e izni ben verdim..Oyunculara ihtiyaçları olduğu zaman izin veriyorum..

Hagi:Galatasaraylı futbolcu mesleğine saygı duymalı,Çok çalışmalı forması terlemeli.

Hagi:Terimden sonra göreve geldiğimde paf takımda 5 oyuncuyu geri aldım.

Hagi:Ben kendimi büyük hoca olarak zannetmiyorum..Sadece futbolcu olarak değil Kulüb parasız ikende iyi işler yaptık

Hagi:Bazı hocalar ŞL ligini kazanıyor başka takıma gidince birşey yapamıyorlar..

Hagi:Antreman gelen her futbolcunun performansının yüksek olmasını bekliyorum

Hagi:Sadece ben değil,Herkez çalışacak ozaman takım oluruz..

Hagi:Tekrar Avrupada söz sahibi olmak için,2 şey var..İdari ve Teknik bakımdan takımın iyi olması lazım..Birlik ve beraberlik şart..Zaman lazım..

Hagi:Muhabire bu soruları kim sordurtuyor..

Muhabir sustu:D

Hagi:Ben değil hiç bir Galatasaraylı şuanki durumdan memnun değil

Hagi:Büyük iş yapmak istediğin zaman,iyi bir ekip kurmak gerekiyor.

Hagi: Disiplinli ve takım ruhu içinde çalışılırsa o takım kazanır..Ben bunun için disiplinli oyuncuyu severim..

Hagi:Her futbolcu hiçkimse benden daha iyi değil düşüncesine sahip olmalı..Ozaman başarılı olur.

Hagi:Van Gaal'in biri sözünü söyledi.İyi bir takım kurulması için 1 veya 2 sene lazım..Eski Galatasaray 2 veya 3 sene içinde kuruldu..

GSC

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenliyor | Son Dakika

Muhabir:İnsua devre arasında iyi çalışmışdı..Neden forma şansı bulamıyor..

Hagi:Her bir oyuncunun şansı var,Takımda yer bulması kendisine bağlı,Herkeze şans tanıyorum.Çağlar çok iyi çalışkan,Uzun bir sakatlık geçirdi

Yarın kimin oynayacağı belli değil diyor.

Muhabir:Elano ve yeni formunu sordu

Hagi:Şimdi maç öncesindeyiz sadece maçı konuşalım..Elano iyi bir oyuncu idi,Kendisi gitmek istedi..Zorla tutamazdık..

Elano bey dunya kupasindan sonra misyonunu tamamladigi icin gonul rahatligiyla ulkesine dondu

serkanı gene bek yapıp sabriyi ortada oynatacaksa bizim hocalıgımızı yapacak durumda degildir kimse kusura bakmasın. yektaya biz 3.750 yi yedek otursun diyemi verdik. hadi iyi bir orta saha olsa anlayacam yedek olmasını ama oda yok. sag bekten orta saha yaratıyor adam...

Bu muhabirler hakkaten salak.Adam yarın ki maç için konuşacam diyo, yok Elano yok sezon sonu nasıl olur Galatasaray.

Hagi:Neill'e izni ben verdim..Oyunculara ihtiyaçları olduğu zaman izin veriyorum..

serkanı gene bek yapıp sabriyi ortada oynatacaksa bizim hocalıgımızı yapacak durumda degildir kimse kusura bakmasın. yektaya biz 3.750 yi yedek otursun diyemi verdik. hadi iyi bir orta saha olsa anlayacam yedek olmasını ama oda yok. sag bekten orta saha yaratıyor adam...

Yektaya 3.750 verildiyse bu haginin suçu değil. Bence yekta asla o kadar para etmez ama mecburduk almaya. Ayrıca savunma yönü yetersiz kendini geliştirmeli. kanattada çok verimsiz kalıyor orada Kazım yada Stancu var.

Hagi:Galatasaraylı futbolcu mesleğine saygı duymalı,Çok çalışmalı forması terlemeli.

Hagi:Ben kendimi büyük hoca olarak zannetmiyorum..Sadece futbolcu olarak değil Kulüb parasız ikende iyi işler yaptık..

Hagi:Bazı hocalar ŞL ligini kazanıyor başka takıma gidince birşey yapamıyorlar..

Üst Alt