Hagi Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi Basın Toplantısı Düzenledi

Cevap: Hagi: basın toplantısı...

suçlu sen degilsin, o masum futbolcuların degil, polat degil..kim ulan bu suçlu o zaman? bir maç istifaya davet etsek , taraftar takımı sabote ediyor diye sezonun bütün b-kları üstümüze kalıp, işte vurun abalıya diyecekler!! yemezler!!

Hagi zaten gelecek sezon takımda olmayacak, isterse kupa kazansın yine de bu belli bir şey. Fakat sorun şu ki; şu zamanda kimi getirsen getir değişen bir şey olmayacak. Bu oyuncularla hangi teknik adamı getirirsen getir yine bir başarı sağlanmaz. Kaldı ki elde hiç bir şey kalmadı zaten Türkiye Kupası'ndan başka. Onu da alabilme olasılığımız var ise sadece Hagi ile alabiliriz.

Ama yine de yanlış, yapılan her şey yanlış. Yönetimin yeni bir teknik adamla anlaşıp, gelecek sezonun politikasını belirlemesi ve alacağı adamları şimdiden ayarlamak lazım iken yapılmıyor bu. Bu vizyonsuzlukla yapılmaz da zaten. Allah sabır versin bizlere, ne diyelim artık.

yorumlarını beğenirim ama bu konuda çok ama çok yanlış düşünüyorsun.ben gülmüyorum arkadaşın yazdıklarına şahsen.

Olabilir Arda, taraftar zaten ikiye bölünmüs durumda Hagi konusunda, cok dogal.

Kim istemez ki Hagi Galatasarayin TD olarak, tipki futbolcu iken oldugu gibi tekrar tarihe gecsin? Takimi basaridan, basariya götürsün?

Sen cok duygusal davraniyor olabilirsin, bu yüzden bana katilmiyorsun. Ben duygusal davranmamaya bakiyorum.

Ama Hagi'nin sirf Galatasaray askindan bu takimin basina gecti dersen, katilmam.

Adam calistiracak takim bulamiyordu ve pes etmis gibi, cocuklarla ugrasmaya baslamisti.

Böyle bir firsat bulur bulmaz "evet" dedi.

Gelmeden önce kadro cok iyi, cok potansiyeli var vs vs dedi.

Ama geldikten sonra, 2-3. macin ardindan idi yanilmiyorsam "adam olmaz biu kadrodan, transfer lazim acilen" dedi.

Iste ben burda "yaziklar olsun sana Hagi" dedim. O günden beri de güvenmiyorum kendisine. Umarim yanilirim ve basaridan basariya kosar Galatasarayin TD olarak.

Disardan konus, potansiyel cok var, ucururum de. "bu kadronun potansiyeli olmasaydi gelmezdim" de, sonra 2-3 mac ardindan "bu kadrodan cacik olmaz, bana transfer yapin" de ...

Rijkaard "kadro kalitesiz" diyince kiyamet kopmustu ama degil mi ...

Hagi takmış kafasına,cahil hiç bişey bilmeyen adam gibi, eskişehir maçını anlatıp duruyor, şöyle oynadık böyle oynadık diye:S

Cevap: Hagi Basın Toplantısı Düzenledi

Hagi Türkiye Kupasini alir ve ligde Fenerbahce´yi yenerse yollayamazlar bence. Bunun disinda takimda kalmasi imkansiz olur diye düsünüyorum. Cünkü yollanmasi icin yeterince sebep var su anda. Her konusmasinda yeni geldim, zamana ihtiyacim var diyemez.

Hagi takmış kafasına,cahil hiç bişey bilmeyen adam gibi, eskişehir maçını anlatıp duruyor, şöyle oynadık böyle oynadık diye:S

Birde basini, medyayi elestirip duruyor, destek verin bana, elestirmeyin beni diyor.

Yahu 2 mac kazanamazsan, tabi elestirilirsin.

Saka gibi yeminle.

Konusacagina bir isik ver, umut ver, sahada birseyler yapmayi calisan bir takim izlet bize yeter ama yok yok, hic birsey yok sahada.

Ayrica bu basin toplantilari sadece bir hagi yapiyor sanirim.

Birde basini, medyayi elestirip duruyor, destek verin bana, elestirmeyin beni diyor.

Yahu 2 mac kazanamazsan, tabi elestirilirsin.

Saka gibi yeminle.

Konusacagina bir isik ver, umut ver, sahada birseyler yapmayi calisan bir takim izlet bize yeter ama yok yok, hic birsey yok sahada.

Ayrica bu basin toplantilari sadece bir hagi yapiyor sanirim.

Baris seni, Fifa 11 Turnuvasi konusuna alayim :D

Hagi olumlu konuşmuş fakat artık sahada oyuncu tercihleri, taktik vs. olarak bir umut vermeli.

oyuncuları saçma sapan yanlış yerlerde oynatması,misi olayı,sürekli zaman lazım diyip bahaneler üretmesi benim hagi ye olan bakışımı değiştirdi.ben başarı beklemenin hayalcilik olduguna inanıyorum.

hagi haklı takımı o getirmedi bu hale.. yıllardır sure gelen yonetim hataları bu hale getirdi.. istikrarsızlık takımın komple dengesini bozdu.. ozellikle adnan polat zamanında da zirvesini yasıyoruz su sıralar..

hagi haksız sabır ediyoruz kac aydır ne oldu.. diyor ki yeni transferler geldi daha 10 gundur bu takımla calısıyorum hatta sakatlar var aslında calısamıyorum.. ama ilk geldiginde de takım iyi biraz zaman verin dememiş miydi.. ordan buraya henuz eskisehir macı dısnda bişi gormedik maalesef..

hagiye herkes tapıyor.. onun biz GS'liler için cok onemli bi degeri var.. inansam en az 2-3 sene burda kalcagına sabır sozlerine hak vercem fakat bu yonetim en gec sene sonu kovar onu.. yine.. ee sonra? yeni hoca yeni oyuncular.. sneye hemen basarı gelir mi? bence zor.. basarı gelmeyince de zatn adnan polat secimi cok buyuk ihtimalle kaybetcek.. peki sonra nolcak? buyuk ihtimalle yeni yonetim basarısız hocayı gondercek yeni hoca gelcek.. onun ve yonetimin istemedigi oyuncular gitcek yenileri gelcek.. alısma sureleri falan falan derken.. olme essegim olmee.. onumuzdeki 2 sene hiç bişey beklemiyorum artık.. bu kadar umutsuz durumlara soktunuz bizi ya daha ne diyim..

Misimovic olayı aydınlanmadan, Hagi'ye inanmam hiç bir konuda, hatta dinlemem.

Üst Alt